Skocz do zawartości

Budowa przodu hertz


Rekomendowane odpowiedzi

Może i różnicy nie usłyszycie, ale prawda jest taka, że te przy produkcji samochodu nie dzieje się nic przez przypadek, a szczególnie w miejscu potencjalnych oszczędności, które na nic nie wpływają. Producent stosuje najmniejszy rozsądny rozmiar przewodów, który wystarczy do przeniesienia mocy wzmacniacza , czyli max. 20-25 watów przy obciążeniu 4 Ohm.

Zmieniłbym je nawet w bardzo budżetowej instalacji, gdzie podłączałbym wzmacniacz na przód 2x30 watów, nawet na te 16 AWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że akurat jest sens wymienić kable niż pozostawiać te fabryczne.Jednak zbyt przesadne grubości i do tego wszelakie ceny kabli są zbędne.Kable które można znaleźć w naprawdę rozsądnych pieniądzach w zupełności zadowalają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dużo za cienkie 1mm to za mało żeby przekazać 80 w wooferom

 

Ty tak poważnie?

 

Wlutuj się przed kostke i za kostke i po problemie. 

Na 10-20tu cm ten "cieńki" kabelek żadnej krzywdy nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale 80w rms to nie tak mało.
ale ty przeciez nie osiagniesz tych 80W!

puscisz zestaw z HPFem wiec mocy pojdzie na nie duzo mniej!

 

 

 


a ta kostka u mnie to tylko taka usztywniane jest? Jak się do niej dostać?
kostka jest demontowalna. na poczatek musisz rozlaczyc drzwi od reszty auta

pozniej ta kostke z auta trzeba wypiac (poszukaj zaczepow)

problem pojawia sie dopiero jak kostka w aucie jest zblokowana od tylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No to nie bd proste
A jak bym rozdzielił 2 żyły i posmarował smarem to może gdzieś by przeszedł w tej kostce

Czy tak naprawdę ciężko dostać się do tej kostki i zobaczyć jak to naprawdę wygląda i co możesz z tym zrobić zamiast klepać w klawiaturę  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie trzeba tego robić.

 

 

 

Kilkadziesiąt samochodów przerobiłem i nigdy nie musiałem ściągać drzwi no może po za maluchami i moją corsą gdzie nie było żadnych przepustów i trzeba było je zrobić od podstaw  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kombinuje żeby bez zaciągania drzwi bylo 
tu masz fotkę z mondeo, w focusie powinno byc podobnie. rozłączasz kostkę i patrzysz ile masz miejsca w niej i tyle. raczej bez problemu sobie z tym poradzisz :) http://kenamysz.republika.pl/obrazki/zlacze_drzwi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest kwadradowa i jedba jej czesc usztywnia tylko kable a druga nie wiem...i jest od groma malo miejsca


Bd kombinować albo porze ja albo zrobie
A może macie racje . Sygnał od wzmaka puszcze grubymi kablami do ori kabli za radiem... dalej ori kable do zwrotnicy ( chyba grubych nie potrzebuje) i dopiero od zwrotnicy do woofery grubszy? Zagra to dobrze? I całość na hpf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dałem do sklepu car audio. Zrobili mi ładnie. .ale szału nie robi..głośniki mają 3 lata hertz esk rok leżały i dotąd nigdy pod wzmakiem nie grały. .może dać im czas..? Albo plus z minusem zamienić? Coś się stanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...