Skocz do zawartości

Budowa przodu hertz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie wygłuszyłem drzwi matą stp silver, zestaw hertz esk 165 pod dwukanalowy wzmakiem. Problem powstał bo od głośników w drzwiach chce pociągnać kable a tam w słupku jest kostka. pomóżcie jak sie z tym uporać, podobno tu na forum o tym było ale nie mogę znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierć dziury, miejsca na pewno wystarczy. Poźniej tylko trzeba przeciągnąc kable w tych oryginalnyh gumowych oplotach. :mur1:

Ja u siebie przeciągałem razem 1,5mm i 2,5mm i roboty z tym trochę było. Ale da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. U mnie w Astrze 3 nie było z tym najmniejszego problemu.

 

 

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. U mnie w Astrze 3 nie było z tym najmniejszego problemu.

post-11504-0-21467400-1405069334_thumb.jpg

post-11504-0-69537000-1405069335_thumb.jpg

post-11504-0-00102000-1405069337_thumb.jpg

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A wszystkie złącza masz używane, tj podpięte są do wszystkich pinów przewody?
tia. ale nie mam składania lusterek więc 3 przewody są nie wykorzystane. co nie zmienia faktu że nawet ze sobą nie sąsiadują.

 

 


Uzbrojona kostka w omedze nie oznacza że każdy pin jest wykorzystany.
j.w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Zawsze mozesz sie podpiac pod te wolne piny, wymienić je na takie znoszace duże prądy lub zastosować całkowicie płaskie przewody i przewiercic sie wiertlem 2 w kostce w kilku miejscach obok siebie, tam gdzie masz łączenie obudowy. Kabel do wf przejdzie spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Są dużo za cienkie 1mm to za mało żeby przekazać 80 w wooferom

 

Podłącz na próbę 2,5mm2 , potem puść przez ori kabelki i  ...jeśli usłyszysz różnicę to inwestuj w kable i kombinuj z wierceniem . Ja radzę zostawić te ori w spokoju i zająć się ważniejszymi problemami z dźwiękiem w aucie niż takie pierdoły .

 

PS: zobacz jakie kabelki ma czajnik 2kW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


myślę że oryginalne nie nadają się

 

Myślisz tylko, czy już wiesz, bo już słuchałeś i te ori grają 3x ciszej (słabiej, mniej dynamicznie itp bzdury) ? Jeśli tak, to wierć kostki , zmieniaj , kombinuj ...tylko po włożeniu HIGH ENDowych 2,5mm2 lub lepiej 4mm2 (przecież to ogromne 80W RMS!) miej później odwagę napisać  "nie słyszę różnicy" :wink: 

 

Możesz też dać zwrotki pod kokpitem, kabelek dla woferka podłączyć tuż przed kostką w słupku , a woferek podłączyć pod kostkę w drzwiach , czyli tylko te "dziadowskie 1mm2" byłyby tylko w przelotce pomiędzy kostką w drzwiach, a kostką w słupku ... no ale zrobisz jak tam chcesz  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...