Skocz do zawartości

Autko na szybko do 13k


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem, ze ten Accent z ogloszenia jest Twoj i dlatego tak go zachwalasz. :)

 

Accent jest w garażu obok, ogłoszenie z poznania zupełnie przypadkowe, chyba nie uważasz mnie za idiotę abym swoje auto tu wstawił narażając się na ban....

 

Czasem też warto przeczytać co się pisze w postach zanim się palnie...

 

 

 

kupiłem co prawda nówkę w USA i w automacie

 

oraz ten z ogłoszenia w manualu... pomijam że nawet kolory są inne, pochodzenie oraz rocznik...

 

post-3212-0-98891000-1407068301_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o samochodzie jednoosobowym, prosze bardzo http://www.eko.v10.pl/Renault,Twizy,jako,gratis,do,Laguny,lub,Espace,takie,rzeczy,tylko,w,Hiszpanii,84474.html

 

Przepraszam za OT ale musiałem ;)

 

Widziałem coś tego typu w Poznaniu jechało koło mojej firmy - wszyscy takie gały :D:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego StaH. Najpierw piszesz, że nie chcesz dużej fury i że jeździsz sam, a potem marudzisz, że bagażnik w aucie kompaktowym jest za mały. Albo rybki, albo akwarium. Może i leon ma trochę większy bagażnik. Jednak to co nie wejdzie do bagaja do corollki, a co by weszło do leona, możesz położyć na tylnym siedzeniu chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej.
Będzie założony gaz.

Co za tym idzie, w bagażniku będzie jeździła pełnowymiarowa zapasówka.
Muszą się zmieścić piece i subwoofer. Oraz dobrze, jakby jakieś miejsce zostało :)
O ile na piece byłoby zrobione podwójne dno to resztę trzeba wozić :P

Gdzie w rolce podwójnego dna nie zrobię za bardzo, bo bagażnik już jest bardzo płytki.
No ale to już nie ważne. Będę sobie szukał auta, coś tam kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zaczynam widzieć większy problem, jak początkujące rodziny spodziewające sie pierwszego potomka.... nagle, Matko Boska... dziecko, co robić już nam kombi nie styknie, trzeba szybko vana kupić bo jak raz do roku na wakacje się pojedzie... :)

A potem realny świat, czyli 360 dni w roku samemu, czasem w dwoch , a okazuje się że tyle to ten wózek i do małego hatch'a by wszedł, a na ten wyjazd na wakacje to są boxy i bagażniki ....


Inaczej.
Będzie założony gaz.

Co za tym idzie, w bagażniku będzie jeździła pełnowymiarowa zapasówka.

 

Od 20 lat mam lpg w aucie, od 15 jak stać mnie na opony z bieżnikiem wożę zapasówkę od święta, jak jadę na wakacje wstawiam box na dach, w aucie jest sprzet i sub, raczej nie zdażyło się aby pasażer tylnej kanapy miał obok siebie więcej pakunków jak aparat i woda na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.3 w Astrze po mieście to nie za dobry wybór - za duża masa do tego silnika - na trasie od bidy ok, po mieście odradzam(albo przynajmniej mocno trzeba się zastanowić, zależy jaki przebieg, od kogo kupujesz i jak długo chcesz jeździć ) 

W Corsie D daje radę ( schodzi poniżej 4 na trasie nie przekraczając 100 km/h, w mieście ze staniem w korkach ( Kielce)  pali ok 5,5 ON

 

1.7 zdecydowanie lepszy, większa pojemność, większy zapas momentu i dłuższa żywotność sinika, nie zmęczysz go jak i Siebie tak szybko jak przy 1.3 w tej budzie.

 

Najlepszy wybór to .. 1.9 120KM z Diesli w tych autach

 

Ale jak wszystko, jaki przebieg, od kogo kupujesz, na jak długo, jakie trasy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać pod uwagę te 1,3? łańcuch to miła odmiana 

 

Najchętniej widział bym 1,9

 

http://www.mobile.de/pl/marka/opel/model/astra/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:opel,mdl:astra,frn:2005-01,prx:3001,vcg:estatecar/pg:vipcar/195928569.html

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - bierz pod uwagę wszystko co ci się podoba i umawiaj się na jazdę próbną - ja byłem napalony jak szczerbaty na suchary na  Ople, czy Fiaty ( akurat Cromę oglądałem ) ze 150 Konnym Dieslem - ale charkterystyka pracy tych silników wogóle mi się nie podobała - do 2200 obrotów jechały jako tako, potem dostawały kopa - zdecydowanie wolę Pompowtryski w swym charakterze wchodzenia na obroty mimo bardziej twardej pracy - także przejedź się nim( i ) także pod kątem przyjemności z jazdy żebyś potem nie był rozczarowany ( szczególnie w mieście , czeste ruszanie i hamowane  - mnie to szczególnie irytowało, w porówaniu z wolnossącą benzyną 1.8 miałem wrażenie że te auta od dołu ( 1100-1200 obrotów , czyli np redukcja do 2 w ciasnym zkręcie/skrzyżowaniu i potem gaz ) wogóle nie jadą .


Bedą różnice do 1,7 i 1,9?

 

Rabaty w ic się znajdą ;)

1.7 było 4 wersje ( 80, 100 Km a w 2007 weszły 110 i 125KM, 125 ma napewno skrzynie 6 - chyba MarciReal ma taką ) 

1.9 były 100KM, 120KM,190KM, trzeba sprawdzać do konkretnego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...