Skocz do zawartości

Autko na szybko do 13k


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


chodzi o sam fakt , ze w niektorych autach takie kwiatki sie dzieja ii trzeba grzebac a w innych nie lub w mniejszym stopniu.

To się zgadza ze jedne są bardziej podatne na rdzę a inne nie, ale duzo jest klepanych, które w oryginałach nie gniją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Regularnie tam zaglądam. Dawałeś mi to kiedyś przez PMkę :)
Nawet z gościem gadałem o tolku :P

Mam odłożone też dwa inne, pewne komisy z forum b-w

 

http://autokrakow.otomoto.pl/osobowe

http://trade-lux.otomoto.pl/

i też zaglądam co parę dni.

 

i w sumie te ibizy/cordoby są w kręgu moich zainteresowań również :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być funfel nufka... Polecam starsze Jaguary w cenie do 13 jesteś w stanie znaleźć coś ładnego... Trochę szukania jest, ale masz dynamikę, komfort, bezawaryjność pod warunkiem zadbanego egzemplarza... Tylko ze jeździsz starociem... Mnie to nie przeszkadza.

 

Z nowości:

-Bora 1.8/2.0

-Golf 4 kombi... Zawias jak w a3 cały robisz za cenę 2 wahaczy do mojej bmw.

- Passat?

- e46 2.0 R6 fajnie osiągi - dobre do gazu... Ruda bierze w kilku miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 nie w tych pieniążkach, znajomy mechanik sobie szuka... mówi, że same parchy, żebym nawet nie patrzył.

 

Bora 2.0 odpada, dla mnie kupa nie silnik. 1.8/1.8T już lepiej, w sumie też powinienem był ją dopisać do listy bo czasem oglądam. Choć najlepszy to jest misz-masz bora z przodem golfa, podoba mi się to zestawienie. W sumie to jest to samo co toledo. Tylko obudowa inna, brzydsza I nie cieknie drzwiami do środka :rotfl:

 

W kombi tylko jedno auto uznaję za słuszne - V40, bo jest to ładne kombi. Ale mi kombi zupełnie, ale to zupełnie niepotrzebne. 95% czasu jeżdżę sam... W bagażniku koło, piec, sub.

 

Passata pominąłem. Zwyczajnie. Jestem na nie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saab 93 2.0

 

 

Bardzo fajne wozidlo.

 

 

 

Saab ciekawą opcją, ale nie czytałem jak to wygląda z serwisem (silnik/zawieszenie/hamulce)

 

 

Jest to Vectra B. Zawieszenie pancerne i auto samo w sobie malo awaryjne. Blachy zdecydowanie lepsze niz w Opelu.

 

 

Kręci mnie ta rolka z łańcuszkiem.

 

 

To, ze bedzie lancuch nie znaczy, ze nie bedzie problemow. Lancuchy nie lubia dynamicznej jazdy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie wszędzie piszą, że E12 lubi być kręcona. W ostateczności i łańcuch się wymieni.

9-3 w II wersji piękne. Ale w pierwszej... a rozumiem, że właśnie o I gen. jest mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie wszędzie piszą, że E12 lubi być kręcona. W ostateczności i łańcuch się wymieni.

9-3 w II wersji piękne. Ale w pierwszej... a rozumiem, że właśnie o I gen. jest mowa

 

 

Tak jak pisza, ze Laguna 2 jest bezawaryjna. Widziales kiedys lancuch, ktory sie kreci do konca bez zadnych negatywnych konsekwencji czy polegasz tylko na tym co w necie pisza?  :wink2:

 

Mi sie wydaje, tak jak ktos juz tu wspomnial, ze jeszcze nie zrobili auta, ktore moze sprostac Twoim wymaganiom. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż tak wybredny. :wink2:

 

Ja już swoje typy mam. Tylko inne sercem, inne rozumiem...

Po prostu chciałem sobie zapytać. Może coś pominąłem. Może coś się wyróżnia na tle innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typów mam kilka
Volvo V40/S40 (z naciskiem na V bo jest ładniejsze)

Corolla E12 1.6-1.8  raczej 1.6 VVT-i 110KM

Toledo/Leon 1.8 / 1.8T

Stilo 3D

Megane II
307

 

o takie :P

 

pisałem w pierwszym moim poście w tym temacie ;)

 

z tańszych aut dochodzi jeszcze fajfus i astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w czym problem skoro niektore typy z gory odrzucasz. Kup to co ci serce podpowiada bo jak kupisz auto z rozsadku to nie bedziesz mial uciechy. Pamietaj, ze nie ma aut bezawarynych, no chyba, ze kupisz w123/124. W kazde auto na poczatek bedziesz musial wlozyc 2-3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Saaba... Sam szukałem 9-3 2.0t... Silniki bardzo trwałe znajomy który jest handlarzem zrobił 260kkm na gazie cofnąl o 200kkm i sprzedał jako cabrio używane od święta silnik igła stan w rzeczywistości.

 

Autko bardzo przyjemne w środku... Bagażnik jak to w sedanie duży ale bez rewelacji. Auto odpycha się przyzwoicie tylko trzeba mieć ogarnietego gazownika.

 

Saab jeżeli chodzi o dechę to Ca friendly, jak drzwi?-nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek od początku.... w zestawieniu konkurują małe pierdziele - z konkretnymi gablotami i "księciuniowi" nie idzie nijak dogodzić, bo to beee, a tamto feee, a najlepsze jak porównuje się cichość np 206 i auta 2 klasy wyżej.

 

Chłopie aż mi się nie chce wierzyć, że nie możesz znaleźć sobie Toledziaka w benzynie takiej jak chcesz. Zaloguj się na stronie fanclubu Toledo i szukaj tam ofert, albo Leon`a 1 generacji sobie poszukaj w 1,8T - diesle tyluletnie omijaj, bo jak taki ASZ "poprosi" o regenerację wtrysków i koło dwumasowe ze sprzęgłem to się lekko zdziwisz ile będzie trzeba zostawić u mechanika.

 

Normalnie jak z dzieckiem...

 

Edit: co do corolli, o której kilkukrotnie była mowa, to kolega miał służbówkę przez 2 lata i zawsze w lato na trasie do Wrocka zamarzałą mu chłodnica od klimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nie ma co porównywać wygluszenia... Ale widzę ze kolega bardziej kupuje sercem niż rozumem a stwierdzenie CA friendly można tu pominąć bo to sprawa najmniej ważna. Głównie chodzi o osiagi/ekonomie/komfort (wygluszenie) ... Ciężko znaleźć samochód który posiada wszystkie te cechy.

 

Mi ciężko doradzać bo np. Toledo kompletnie mi nie leży wiec nawet ciężko mi się wstrzelic w gusta kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...