Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby to było 10w7 czy 12w7 to pewnie poszedł bym w cl. Do 8w7 skrzyneczka jest nie za wielka, różnica br a cl to zaledwie kilka litrów wiec poszedłem w br. W razie co do testu znajdzie sie cl ale w tym przypadku wolałem br co by było troche zejścia z tego malucha, a i zamulać nie powinien bo gna go kilka setek watów:) na razie i tak jeszcze trzyma mnie troche urok 2* mds08 w br ale postanowiłem potestować cos innego skoro trafiła sie okazja. Mdsy jak dla mnie mega w swojej cenie- dosc nisko, miękko i tłusto, a to tylko 2 * 8":) popindalaly tez jak trzeba wiec wg mnie głośniczki w swojej cenie bezkonkurencyjne:) teraz czas na cos innego. Mniej wiecej charakter grania tego głośnika byl mi znany bo mialem 12w7 ale trzeba było sie przekonać na własnej skórze co potrafi najmniejszy z tej serii:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiele się ostatnio nie dzieje;) Jl został w br, tylko okleiłem skrzynkę. Teraz mam taką zagwozdkę: jak go zabezpieczyć? Ma ktoś pomysł na jakąś maskownicę? Miałem jeden fajny ale akurat do tak mocno wystającego jl się nie nada;)

http://images77.fotosik.pl/561/3fce80186ec9e205m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dotoczyć dystans + ładna siatka. RF miał takie siatexy ładne w maskownicach, tylko pewnie trzeba by z 10" podejść do tematu. W RF nawet takie ładne przetłoczenie na zawieszenie górne jest, na środku zagłębienie, mogło by coś ładnego wyjść z takiej rzeźby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale z tym wyglądem :hyhy: przy wzmacniaczu od suba średnio wygląda ten kondensator i widoczne kable, ale to tylko moje zdanie :wink2: Same alu radiatory w Opusie wyglądają bardzo szlachetnie, a ta reszta już tak średnio, ale to nie jest zarzut, bo jeśli się podoba to :ok: to tylko moje spostrzeżenie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest docelowa skrzynia to można dołożyć na front dodatkową płytę żeby "utopić" głośnik na na to dopiero jakąś fajną maskownicę. każde inne rozwiązanie będzie raczej mało estetyczne

Też o tym myślałam ale czy w tym w7 nie jest problem z tym pierścieniem alu? Dlatego nikt nawet nie ma podfrezowanej skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...