Skocz do zawartości

Citroen C5 by Csbiczek


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm... Mam Volvo 12 letnie, które przy mocy 300KM nadal śmiga na oryginalnej dwumasie. Dodatkowo co dostaje czasem zdrowo w tylek na torze. Nie wiedziałem ze to taki element "eksploatacyjny". Myślę że ludzie którzy projektowali S60 również tak nie sądzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forumowiczów ma taką cytrynę jak ja i kojarzę że ją całą wygłuszał bądź w większej części, kojarzycie kto?;) Chodzi mi po głowie wygłuszenie dachu i lub bagażnika, waham się czy warto i co ewentualnie w pierwszej kolejności. Głównie chodzi o podniesienie komfortu jazdy tym razem, na 2 miejscu jest aspekt audio w tym wypadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja furtałki głuszył i to dość ostro za co teraz mi sie wofry odwdzięczają :rotfl: .

Ogólnie maja te sztrucle dość dobrze wygłuszone fabrycznie.

Csbiczek jak idziesz pod kątem podwyzszenia (bądź co bądź całkiem nielichego) komfortu to w pierwszej kolejności wykleiłbym nadkola bo raczej najbardziej na chwile obecna bruździ hałas toczacych sie opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robisz pod audio pomysł wedle mnie troche raczej chybiony.

Podnieś go na zawiechu, postaw na klockach, wykręć koła, zdejmij plastiki i naklej tam warstwe maty i oblukaj  czy coś da. Przy dobrych wiatrach to robota na sobotni słoneczny dzień. Jak ocenisz, że zrobiło się nieco ciszej to mozesz dawać ze 2-3 warstwy z środku .

Powiadom o efektach ...może sie skuszę u siebie  :hyhy:  bo moje audio nabiera już postaci końcowych :hyhy:  i niedługo nie bedzie co dłubać  :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


O walorach dźwiękowych napiszę później, muszę się trochę osłuchać ale wstępnie jest bdb:)

Ja miałem dziś okazję posłuchać i ma walory :hyhy: Tak na dobrą sprawę to dwa albo trzy razy na spokojnie trzeba przysiąść żeby postroić. Gdzieś, kiedyś słyszałem albo czytałem, że ta seria Phasa jest cyfrowa ale jakoś negatywnych skutków tego faktu w cytrynie nie doświadczyłem. Mocy z tych wzmaków dla większości sóbów i wooferów w zupełności wystarczy i myślę, że by mogły dłuższy czas miejsce w bagaju zagrzać.

Może jakiś spot, za jakiś czas bo ciekawy jestem jak się granie dalej potoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie na pewno potoczy dalej i mam nadzieje ze w dobrym kierunku:) co do phaseow to zostaną raczej na dluzej i z tego co pamiętam to 150.4 to klasa ab, a 500.1 nie wiem ale poszukam:)

 

Co by się nie okazało,że za dwa tygodnie znowu wszystko pójdzie wek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by się nie okazało,że za dwa tygodnie znowu wszystko pójdzie wek ;)

Nie no rokowania są dobre, pierwsze wrażenie też było dobre więc na razie nawet nie szukam nic nowego:) Jak by nie było ,,tej miłości od pierwszego usłyszenia" to już by były na giełdzie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie był bym sobą jak bym w piecach nie powertował :wink: Ogólnie był na chwilę xetec P4 ale kompletnie nie przypadł mi do gustu - basior robił wrażenie, średnica na poziomie ale na moich spokojnych nobeliumach wysokie były tak natarczywe i ostre że nie dało się tego słuchać

 

Ciekawe, że aż tak źle wypadł P4 u Ciebie na górze. U mnie jest całkiem spoko na mosach ale pewnie clarek też robi swoje. Fakt , że tw mam trochę ściszony w radio. Potwierdzam , że P4 nieźle wypada na subie w mostku. Ostatnio też troszkę mieszałem ze wzmakami i jesli chodzi o górę to obiektywnie muszę stwierdzić , że hifonics vulkan VIII wypada lepiej niż P4. Jest szczegółowo ale żadnej ostrości , natarczywości. W moim przypadku połączenie vulkana na tw i P4 na wf i sub wypadało bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...