Skocz do zawartości

Jaki subik do 1000zl w 30l close


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy co polecicie, interesuje mnie cos szybkiego, dynamicznego co bedzie potrafilo w razie potrzeby zrobic zamieszanie :). No i  zeby mial rozsadne zapotrzebowanie na prad. Muza klubowa w wiekszosci. Cena 600-1000zl.

 

Co do piecyka zastanawiałem sie nad JL Audio 500/1, chyba ze macie cos ciekawego w zanadrzu. MB Quart NSC 750 ktos cos moze powiedziec na temat tego pieca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie określenie jest tu właściwe , a sam głośnik to jeden z najlepszych przetworników basowych w CA .

Dlatego jestem bardzo ciekawy jego umiejetnosci, poza tym 500rms z pewnoscia wystarczajaco efektownie zagra, a trzesienia ziemi nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektowne granie głośnika polega na jak największej nieobecności tego głośnika, a nie trzęsieniu budą, co większa moc raczej ogranicza niż zwiększa...

takie uroki CA że brnąc latami w ten temat, świat lubi sie przewrócić do góry nogami i to nie jeden raz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


Ktos mial przyjemnosc porownania aliante pod A6 i mosconi 200.2?

 

pod A6 nie, pod mosconem tak rywal vrx 1.500, tylko że z 10Si nie 12 Si LTD. Jak miałem 12 Si LTD, to miałem inne wzmacniacze :(

http://www.strefacaraudio.pl/topic/29089-as-mosconi-gladen/ - tu trochę o tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystko poskladane do kupy juz do jakiego czasu, powiem tylko ze Aliante bardzo mi sie podoba w zestawieniu z A6, potrafi zatrzesc buda, obawy o kulture grania byly calkowicie niepotrzebne, nie rzuca miechem na lewo i prawo, o co generalnie chodzilo, chociaz zjezyc wlosy tez potrafi.. Tylko pojawil sie u mnie lekki dylemat po podpieciu Mosconiego pod suba, bo w moim odczuciu zagral lepiej od A6, byl bardziej slyszalny, wyrazisty, minmalnie ciepleszy i glebszy. Generalnie roznice niewielkie, choc od razu slyszalne, przy czym Moscon szybko zrobil sie mocno cieply, by nie rzec goracy. Teraz nie wiem czy pozbyc sie A6 kosztem jakiegos przyjemniejszego pieca pod wooferki czy zostawic jak jest, bo Moscon tez z wooferami robi swietna robote. Ale z tym car audio musi chyba juz tak byc, ze ma sie jedno, a chce sie drugie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...