Skocz do zawartości

Na obczyźnie ale nadal z jajem... czyli Nasi w DE. :)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w życiu bywa różnie i różnie się ląduje za chlebem, nie znaczy to oczywiście ,że pasja ma umrzeć śmiercią Ukraińskiego marynarza floty Czarnomorskiej, czyli puszczając kupę i ogłaszając abdykację, otwieram sezon na spoty w Niemczech.

Pierwszy się pewnie skręci kameralnie w okolicach Monachium, bo zlądował tutaj na jakiś czas Salmonella, to postaramy się z Raflipem zrobić jakieś mini spociwo na rozdziewiczenie tematu... Oczywiście mam nadzieję ,że jeszcze się ktoś mieszkający za miedzą ujawni z czasem i będzie się można częściej spotykać w szerszym gronie.

 

Wujcio Truck. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jako, że w życiu bywa różnie i różnie się ląduje za chlebem, nie znaczy to oczywiście ,że pasja ma umrzeć śmiercią Ukraińskiego marynarza floty Czarnomorskiej, czyli puszczając kupę i ogłaszając abdykację,

Sufit Ci na głowę spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufit Ci na głowę spadł.

 

 

Do czego to niby przypiąć? http://1.2.3.11/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/disgust.gif

Zawsze się można przykleić pod zloty z klanga... :wink:  Wtedy będzie i aut, i co posłuchać...

Mam podobnież w okolicy (15km) gościa podobnego do Zeb'a co się pasjonuje Abyss'ami i Tru... Jak się uda spiknąć będzie ciekawie i po sąsiedzku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Ja na razie jestem w rozsypce, ale za jakiś czas wszystko ogarnę. Z niemieckim u mnie słabo, a po angielsku mało osób mówi.

Póki co przyjechałem taty samochodem, ale za 3 tygodnie będę swoim (o ile się nie sprzeda w PL).

Truck, którym samochodem jesteś?

ps. Sylwek, jak Ty w te okolice zawitasz, to nauczymy miejscowych jak się ląduje telemarkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja na razie jestem w rozsypce, ale za jakiś czas wszystko ogarnę. Z niemieckim u mnie słabo, a po angielsku mało osób mówi.

 

przyzwyczaj się ... tak tam niestety jest. Miałem przykład w Berlinie ... jesteś w DE, mów po DE ... nie, to bajo, na szczęście była ambasada UK blisko i miła policja :D

P.s: co tak nagle DE :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, którym samochodem jesteś?

 

Babcią, ale trochę zdemolowana bo... koncepcję próbuję...  :rotfl:  Ku uciesze każdego kto przechodzi obok auta... To już nie pająk z kabli, to już tarantula, wypisz wymaluj. :D

Dziś przyszły kolejne średniaki... Ładuję aku...  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę predzej czy później po munchen to sie złapiemy :-) Marcin Tel masz jakis niemiecki ?? Do Raflipa mam i on juz wie ze zdolny jestem dać znać jak jestem w pobliżu. :-)

Tyle ze umnie w R500 sam low end plumka. Kicha na maxa ale scena (której za bardzo nie ma :-( ) szeroka na 2,5 m :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile to masz tych km, ze piszem "mam kawałek" Bo my tez nie same München, a okolice (pi razy drzwi 60km)

 

bylem pewien ze mam ciutke blizej, bad hersfeld, 424 wedlug mapy google. Ale mam innych znajomych tam do ktorych mam przyjechac na weekend na mecz, takze w tym czasie pisalbym sie na ewentualny spontan..

Mtx mam wrażenie ze posty se nabijasz

 

licze na 1000 do konca tygodnia, dam rade?

W kilku tematach.

dobrze wiedziec ze ktos mnie sledzi.

 

A tak serio, panowie to wiem ze czasami jest ciezko ruszyc z tematem, nie chce sie zejsc do auta i grzebac, dlatego od czasu do czasu rzuce komus pare slow, tzw kopniaka bo wiem ze to pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...