Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może i mało, ale było mega-turbo-fajowo! Furrorę robił 15 calowy RE pana Arcziego, przykręcony na jedną śrubkę :P:D Pozdro Arczi :D Co tam jeszcze... Golas dawał czadu na 'disco co sie błysko', które z resztą skończyło się o 21:30. W pewnym momencie DJ powidział "Pobyt płatny. Siedem złotych." Po czym muzyka ucichła, światła się zaświeciły i wszyscy ...wyszli :) A greg-si dawał czasu na mds-ach. Fajnie to grało... Respect! :) No i karolo który pojawił się 1-szego dnia niczym szpieg z Krainy Deszczowców (Wjechał do ośrodka od strony lasu... Do teraz nie mam bladego pojęcia jak to zrobił). Oczywiście na koniec pokazał nam jak się driftuje podrasowanym evo POZDROO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że będę miał czego żałować nie będąc na zlocie. :) Tylko niestety nie ma mnie teraz w kraju. Wstępnie myśleliśmy z Arczim o jakimś spocie na kujawach a konkretnie u nas w Rypinie ale to na razie blade mżonki...

 

Pisałem do Arczegio z pytaniem jak się bawią ale bez odzewu. Uznałem, że tak dobrze, że już nie miał sił odpisać. Po cichu mam nadzieję, że jedna kolejka od Arcziego albo od Golasa poszła za moje zdrowie :P

 

Już za miesiąc i ja posłucham RE i pewnie będę mógł znów podziwiać popisy Golasa na parkiecie. Muszę go kiedyś nagrać i dać film na You Tube. Szacunek co on potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo który pojawił się 1-szego dnia niczym szpieg z Krainy Deszczowców (Wjechał do ośrodka od strony lasu... Do teraz nie mam bladego pojęcia jak to zrobił
z zaskoczenia chcialem was podjechac :) czesto bywam w lasach autkiem wiec .... :)

post-1-1209818681.jpg

post-1-1209818682.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, hymmm pewnie jak byś mnie zobaczył to byś poznał:) styknelismy sie kiedys na stacji ,,WEWBUD" :P prezentowales mi swoj sprzecik :P a z tej str Skrwilno się kłania.. :P:P

 

Chyba już kojarzę Cię pracowałeś jakiś czas tam?

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2008-05-10, 09:22 ]

Panowie bez OT proszę :P Takie rzeczy proszę przez PW lub gg załatwiać.

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...