Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I można zrobić tak, że złożymy się np po 20-50zł i bbartasswlkp przygotuje jakąś kiełbache chleb itp

 

[ Dodano: 2007-10-21, 21:34 ]

Tylko takie spotanie żeby miało sens musi się ktoś w to zaangażować. Przygotować itp. A nie że przyjedziemy na 2 dni i będziemy się nudzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurwa 100osób :X sporo. moze zrobimy tak ja porobie fotki :P i pokarze wam jak ta działka wygląda :P ale do okoo spokój wiec możemy balowac jest tylko jeden sasiad ale nie jest tak bliska jak co to idzie sie dogadac bo wporzo kolo tez imprezy czasami do pózna robi. No jak tyle osób to faktycznie jakas zrzutka musi być :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśli dobre macie ale nie teraz bo zimno

można zorganizować coś takiego np. w weekend majowy albo coś koło tego tak aby wyszło że zjeżdżamy się w piątek wieczór sobota balet itp.

jak byśmy się jakoś zorganizowali to kupiłbym sprzęt pomiarowy taki jak ma pasca i można by było sprawdzić co sprzęt potrafi

jestem za choć u mnie sprzęt DB się nie szykuje

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupiłbym sprzęt pomiarowy taki jak ma pasca

 

A nie da się czegoś takiego pożyczyć? Po co wydawać kase? Chyba, że w przyszłości przyda CI się takie cuś :P

 

[ Dodano: 2007-10-21, 21:48 ]

Muszę pogadać z chłopakami z Axela jakiegoś DEMO CARA odwalimy i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jest drogi sprzęt. Koleś z maximy chciał mi spylić używanego termlaba właśnie za 4,5 kafla

z tego co się orientuje jest tych termlabów w polsce kilka dlatego nie idzie pożyczyć

ewentualnie można by było ściepe zrobić i byśmy się bawili całą sobote ze strojeniami skrzyń. W końcu bartas jako największy producent tego typu artykułów udostępniłby narzędzia itp. Wszystko tylko należy dogadać. Ja narazie nie wiążę się z DB dlatego nie jest mi potrzebny termlab. Po zmianie auta może coś wykombinuje. Będzie trzeba zacząć się zgadywać około marca jak będzie szło do lata.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...