Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

siema

ja tez mam puga zeby nie bylo
oj to Twojego oszczedzimy :) hehe musisz sie pilnowac tak czy siak :rotfl:
domki mogly by doznac technicznych usterek
hmm domki to chyba glownie drzwi bo z nimi zazwyczaj jest najwiekszy problem :)

 

ogolnie rzecz biorac tam grunt to poznac sie live i wypic troche procentow :rotfl::zly: tylko kulturka zeby byla hehe

post-1-1203252364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on po prostu odpoczywa i oni dobrze o tym wiedza i czekaja az wroci do moznosci dalszego biesiadowania heh bardzo mozliwe ze tak bedzie ze mna hehe :):):):):rotfl::rotfl:

a kontunuujac temat kto bedzie to powiadam ze ja bede na pewno na jeden dzien z noca naturalnie hehe bo na wiecej musze popertraktowac warunki w domu :zly:

znajac zycie przy 5 piwku bede juz cieplutki wiec... heheh musze zaczac trenowac :) chyba posiedze przy żubrze dzis jeszcze hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam witam, pana moderatora. Tyle lat na elce razem siedzieliśmy, a nawet nie wiedziałem że mieszkam jedyne 110km od Ciebie :) Jeszcze mi powiedz, że byłes na którymś ze zlotów na poznańskiej Malcie :rotfl: Pozdro bassmechaniq :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, hmmm jak mi dojedzie 18'' do kwietnia to raczej napewno cos tam wrzuce :) szukam jeszcze caly czas przdow odpowiednich dla siebie i mam juz kilka koncepcji ale to wszystko pochlania ogromne fundusze i trudno zrobic wszystko na raz w kolejce czeka jeszcze dosyc duza przerobka zasilania no ale $$$ ale mysle ze z wersja beta systemu bede mogl pojechac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 km ale zbaczymy
jak cos to masz 50 do mnie a potem mozesz w evo jechac :rotfl: tyl poki co mam wolny hehe zobaczymy jak to bedzie bo moze ja se jakas "poduszeczke" skoluje :rotfl: jestem na dobrej drodze poki co :)
jest ponad 570 uzytkownikow a spotem zainteresowane jest z 10 osob
nie liczy sie ilosc a jakosc :) grunt zeby sie poznac i lekko zalkoholizowac

podzro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):) hih idobre chopaki;d;d

Wiec widze ze nikt domkiem raczej niejestzainteresowany??

Bo lista zamknieta bedzie za tydz:)

Wiec ma ktos slupki wezmie ktos?? wiem ze jeszcze czas;d ale mozna by bylo jakis plan napisac co i jak hihi:)

karolo986, Zalkocholizowac to mozna sie zawsze i wszedzie;d;d ja po virtualnym bro czuje sie nawet dobrze hihi

Wiec zdrowko panowie;d;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa tylko różnie to bywa :rotfl: Jak ktoś będzie chciał poszaleć na ręcznym to dużo lepiej z butelkami :) Zresztą butelki będzie łatwo skombinować bo przy takiej liczbie osób zawsze coś będzie :) Oczywiście mowa o plastikowych nie szklanych

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a mozna jeszcze przeca zrobic cos wcale nie zwiazanego z autami np przeciaganie liny hehe wschod-zachod np :rotfl:

ja mam wiatrowke to mozna by i postrzelac :) opcji jesat masa wystarczy pomyslec heh a to ze lecimy na zlocik zwiazany z autami nie musi nas do nich tylko ograniczac :)

pozdro!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...