Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale jako przedstawiciel firmy AXEL II mogę zaoferować nagrody za jakąś konkurencje:

 

1. Miejsce rabat 30%

2. Miejsce rabat 25%

3. Miejsce rabat 20%

 

Na jednorazowe zakupy w sklepie Car Audio oferujemy wszytsko co w essa.com.pl oraz inne produkty od innych dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopacy ja do matury sie niee uczylem :D hehe tylko na ustny polak tydzien wczesniej :D i w tym roku mam obrone :D a wy maturami sie przejmujecie :] :] Impreza jest od czwartku do soboty :) a matury sa od poniedzialku :D Czyli nawet na dwa dni mozna wpasc :D i sie nie wymigiwac :P slyszysz k@mil :P hehe

 

 

Ci co chca jechac na spot a beda nocleg mieli we wlasnym zakresie to niech sie tez wpisuja ale na druga liste np. w tym temacie :D Pozdrawiam http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

[ Dodano: 2008-02-14, 20:09 ]

mamy 554 osoby na forum i jesio sie nikt nie zapisal na spota :P normalnie smiech na sali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja jak tylko Bog da to cisne, mankamentem moze byc autko ale to da sie na szczescie ominac bo karolo986 vel dr. Zło mozliwe ze mnie zabierze i bedzie git...

co do noclegu to sie nie dziwie ze ludziska sie nie zapisuja bo dopiero polowa lutego i nikt chyba nie chce robic zametu bo co.. powie ktos ze jedzie i za domek wtopi kiedy nie jest pewny na 100% czy pojedzie.

Mysle ze mozemy jeszcze powoli dogrywac temat i dac czas wszystkim do porzadnego przemyslenia tematu...

 

ahas jak cos to z kimą bede sie ustawiar tak samo jak dr. Zło :]

 

Jak ktos nie dokonca wie gdzie to jest to uzyjcie : http://www.mapgo.pl/portal/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym sie wybral ale nie deklaruje sie na rezerwacje domkow itp poniewaz niewiem czy bede mial kase na taki wyjazd,w polowie kwietnia wybieram sie na dosyc duza impreze co bedzie mnie kosztowac troche siana a dodatkowy wyjazd do lodzi to dlamnie dosyc duzy koszt ponad 600km w dwie strony to dosyc duzo paliwa + jedzenie + nocleg to juz niezla kasa tak ze niewiem czy dam rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, ja tydzień wcześniej uderzam na Lublin :]

do Sulejowa pojadę na 90% (10% zostawiam na zdarzenia losowe jak choroba, rozsypanie się autka czy coś innego) ale pod namiot głównie dlatego że nie ma prawdziwego wypoczynku w ścianach. Jak Bóg da to nawet pod gołym niebem bo to jest najpiękniejsze jak budzisz się z rosą na twarzy. Ahhh po prostu kocham naturę :] Z Panami ze świętokrzyskiego coś wykombinujemy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si oo widze kierowniku ze lubimy nature :] zacnie :oczami:

heahe nie ma to jak kimac na szyszkach heahe :)

 

najbardziej chcialbym posluchac jak gra RE SX 15 :]

 

panowie wpadlem na pomysl ze fajnym akcentem byly by koszulki z logo strefy i ewentualnym nickiem z forum heahe mialem znajomego ktory szyl koszulki i mial maszyne do wyszywania wzorow itp... postaram sie z nim nawiazac kontakt, jak jeszcze za granice nie wyjechal to moze uda sie cos wykombinowac...

jak nie to zawsze na allegro mozna sprobowac sa klauny co spokojnie uceruja takie cus ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986 vel dr. Zło
co to ma znaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja spokojny jestem i nie jestem wcale zly :] :] :):P :P

naturalnie miejsce mam w orionku i jak ktos po drodze sie chce zabrac to nei ma problemu byle tylko bagazu nie mial za duzo bo u mnie bagaznik jest juz zajety :P

pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pomiaru DB raczej nikt nic nie załatwi bo to drogi sprzęt.

 

Jeśli chodzi o troleje to najważniejszy jest plac bo takie małe kółeczka nawet na kostce mogą się złamać i uszkodzić zawieszenie. Tutaj trzeba się martwić o plac który musiałby być gładki jak pupcia niemowlęcia.

A jak ja mam napęd na tył to co mam zakładać troleje na przód :)

Słyszałem również opinie że z realizmem jazdy na trolejach jest marny i nie odzwierciedla tak naprawdę poślizgu.

 

U mnie też krucho z kasą bo jako że jestem studentem nie pracuję ale na taki wyjazd zawsze grosz się znajdzie. Najwyżej drobną pożyczkę wezmę :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...