Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli jest ktos z regionow Łodzi moze podjechac do sulejowa z taka lista i zapytac czy sa wolne miejsca i ile ich jest :hyhy: pierw telefonicznie uzgodnic :) pozniej zrobic liste zebrac zaliczke i jechac zapewnic rezerwacje Ciekwae ile jest moejsc dostepnych w tym osrodku :) ale zawsze mozna sie w samochodzie przespac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.eholiday.pl/noclegi-4755.html W Ty miejscu mozna zalatwic noclegi :) 7km od miejscowosci Rypin :) 5km odemnie :) tanie noclegi :hyhy: imprezka wieczorem :) fajny klimacik :) jak nie wypali sulejow to zawsze mozna tu zrobic ale tez trzeba wczesniej rezerwowac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

e na trasie dużo nie chleje :) 9-10L a jakbym troszkę przyemerycił to może i by ok. 8 było :D choć u mnie to niemożliwe jechać cały czas 80 :D

 

 

To musisz jakis klocek pod pedal gazu podkladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice Kielc swietokrzyskie podobnie jak karolo986 heahe

mozliwe ze jak nie swoim autkiem i nie z kierownikiem to ze znajomymi sie zabiore bo sa laikami w dziedzinie ca a chcieli by zobaczyc troche kultury w dziedzinie car audio wiec pewnie z nimi sie postaram dowiesc na miejsce;]

ale jak by byla izka do tego yakuza albo cos w ym stylu to by byli git bo nie odstawal bym bardzo od kolegow z forum co z reszta jest b. sympatyczna motywacja do odkladania na szczytny cel jakim jest dobre naglosnienie autka :):):hyhy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lista osób z forum car-audio ma być wprowadzona na naszą listę 29 lutego, najlepiej po godzinie 22 żebyśmy mieli rozeznanie ilu i kto, tego dnia lista i topik zostają zamknięte. Przy osobie z forum car-audio ma się znajdować oczywiście ilość osób na auto (tak jak u nas) i dopisek SCA. Niech Wam będzie Przypominam tylko, że domków jest 20 i ani jednego więcej! W pierwszej kolejności załatwiam dla naszych klubowiczów więc żeby nie było nieporozumień! Greg ja załatwiam dla naszych klubowiczów domki więc jeśli ktoś ze strefy chce namiot itp. to TAKIEJ OSOBY PROSZĘ NA LISTĘ NIE WPISYWAĆ! Na liście mają się znaleźć tylko osoby chcące skorzystać z domku. To tyle ode mnie."

 

 

Dobrze byloby zrobic nowy teamt pogrubionymi literami i w nim liste :hyhy: Pozdrawiam :)

 

No to teraz mozna na powaznie myslec o jakis atrakcjach typu zawody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierobcie OT:P

Hihi spoko ja tez chce sie wybrac do woja na srtale ;d podoficerke cos:p

Wiec chlopaki;d Udalo mi sie razem z Arczim zorganizowac zlocik 2in 1:P

Wiec tak na liste niech sie wpisuja ludziska ktorzy chca wynajac domek jest ich 40 ,20z wezlem sanitarnym i 20 bez:) Poza tym jest oczywiscie pole namiotowe;d Parking na furki jest;p chyba niedaleko od domkow;p

Ktos cos wspomnial o trolejach?? Tylko obvawiam sie ze tam tyle miejsca niebedzie....

Na miejscu jakby sie bylo mozna by bylo pozukac jakiegosplacu na sprawnosciowke;d;d

A jezeli niema ktos na zalatwioenie trolejow to moze warto by bylo zrobic zrzute;d i kupic ze dwie pary i byt bylo nice;d;d JA szukam w necie tych kuleczek hihi:P

A urzadzenei do pomiaru DB bedzie kltos mial??

 

Wiec zapisywac sie na liste mysle ze kazdy ma rozum podchodzi do tego powaznie wiec osoby na 10% pewne niech sei zapisuja co do domkow... a reszta mysle ze sie zorganizuje jakas ogolna liste zeby zliczyc ilu nas bedzie:)

 

Pozdrrawiam:D:D:D:D

 

Kamil sulejow jest kolo Łodzi:) Jest to miejsce gdzie kazdy bedzie mial miejwiewcej ta sama odleglosc ok. 200-300 KKm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...