Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

siema

uwazam ze warto kontynuowac ten watek gdyz robi sie juz powolutku cieplo i warunki atmosferyczne sa jak najbardziej przychylne :D:D

a widze ze temat spotkan zostal delikatnie poruszony w temacie arcziego i uwazam ze warto przeniesc temat spotkan tu :)

naturalnie jak sie spotkac to minimun na dzien caly!! zeby po piwku mimo wracania (niekoniecznie :D ) mozna bylo wypic :):):D:D:D .

jezeli chodzi o miejsce to juz jak najblizej centrum kraju hehe zeby kazdy mie w miare po rowno dojechac bo jednak odleglosc niekiedy jest problemem :D:D

pozdros !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

uwazam ze warto kontynuowac ten watek gdyz robi sie juz powolutku cieplo i warunki atmosferyczne sa jak najbardziej przychylne :D:D

a widze ze temat spotkan zostal delikatnie poruszony w temacie arcziego i uwazam ze warto przeniesc temat spotkan tu :D

naturalnie jak sie spotkac to minimun na dzien caly!! zeby po piwku mimo wracania (niekoniecznie :D ) mozna bylo wypic :):):):D:D .

jezeli chodzi o miejsce to juz jak najblizej centrum kraju hehe zeby kazdy mie w miare po rowno dojechac bo jednak odleglosc niekiedy jest problemem :D:D

pozdros !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dokładnie :D środek polski spotkać się np. w piątek wieczorkiem gdzieś przelecieć ulicami później wiadomo co i spać a następnego dnia powrót w godzinach popołudniowych byłoby lux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnego dnia powrót w godzinach popołudniowych byłoby lux
pewnie raz na jakis czas mozna zrobic taki meeting :) rajdzik jak nabardziej zalecany jest heheh a potem trzeba obrac jakies miejsce spokojne moze nad woda grill kielbaski ... :) wiadomo ze pifkiem zaprawic i bedzie nice :)

lepiej zaczac temat wczesniej i poszukac wiec forumowicze z centrum szukajcie miejsc odpowiednich na tego typu zlocik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal kwiecien/maj kiedy pogoda sie juz unormuje troche jesli ma to byc posiadowa typu grill kielbaski piwko i caraudio co by mi odpowiadalo najbardziej.Tak zeby to wszystko bylo w miare mozliwosci na spokojnie,bo jak mam jechac xxx km zeby sie spotkac z parkingu pod auchan postac 2h to mi sie nie bardzo usmiecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeby to wszystko bylo w miare mozliwosci na spokojnie
a co niby moze sie dziac :D
jechac xxx km zeby sie spotkac z parkingu pod auchan postac 2h to mi sie nie bardzo usmiecha
a komu by sie to usmiechalo hehe trzeba wszystko zaplanowac i zeby nei bylo zbytniego pijanstwa heh to ma byc meeting na poziomie :):):):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeby to wszystko bylo w miare mozliwosci na spokojnie
a co niby moze sie dziac

 

nie chodzi mi o to ze ma sie dziac jakas rozpierducha tylko o to zeby to wszystko bylo zorganizowane z glowa a nie na zasadzie jechac xxx km zeby jechac w blizej nie okreslonym celu i niewiadomo co robic o to chodzilo,na spokojnie czyli wlasnie grillek kielbasa piwko cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi wam o cos typu drinken und hulanken potem kima w namiocie, cos plenerowego heahe jak maja byc manewry na drugi dzien to w sumie warto o tym pomyslec wczesniej;]

ze swojej strony proponuje maj [majowka pod znakiem caraudio hehe] bo brachol sie zeni w kwietniu to sie wyczyszcze z kasy itd.. ale za to jakas mala flaszeczke ze saba na majowke oczywiscie moge wziac ;] :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...