Skocz do zawartości

Dodge Magnum & Democar.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A druga sprawa, w jakim dziale ma to być zamieszczone ? sprzęt CA ma zamontowany , opis co w nim jest - jest, a tak na prawde schematów ani zdjęć z instalacji nie trzeba tu wsadzać - to nie dział Moje Instalacje" który rządzi się innymi prawami.

 

 

Tomek, ten temat jest z d...y i dobrze o tym wiesz, wieje tanią reklamą democara na kilometr i nie wnosi kompletnie nic poza tym, ani co jest zrobione jak zrobione, kilka zdjęć auta demo i wymienione głośniki..... Normalnie petarda! Pokolenia będą się uczyć na studiach o CA na przykładzie tego auta. http://1.2.3.11/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/notworthy.gifhttp://1.2.3.11/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/notworthy.gifhttp://1.2.3.11/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/notworthy.gif

Bo akurat czy to auto ma air ride'a czy nie wali mnie jak zeszłoroczny śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam zamiarów Łukasza, więc nie będę polemizował, myslę że specjalnej tu reklamy sobie robić nie musiał, bo terminy i tak ma wywalone w cholerę. A że tylu to zabolało , cóz życie.

Najgorsze jest to, że 99% ludzi tego auto nie widziało, oceniło po kiepskiej jakości zdjęciach, mam tylko nadzieję że o tym co słyszą opisują precyzyjniej  jak rozpoznają kolory :wink: .

 

 

 


Ino autor jakoś zamilkł i więcej fotek nie zanieszcza.

 

dziwisz się ? na jego miejscu też tego bym nie zrobił, bo i tak by to nic nie dało ani pomogło. Na tyle mu choć honoru pozostało że nie poprosił o jego usunięcie jak to zwykle przy negatywnych wpisach bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto jest zrobione na db to, czemu nie gra to jak SQL?

Jak auto jest zrobione na SQL to, czemu nie łupie basem?

Jak głośniki są w panelach to, czemu nie są w oryginalnych miejscach?

Jak w oryginale to, czemu paneli nie ma?

 

Tem projekt miał na celu szokować i hałasować , przyciągać ludzi i ich odpychać basem

 

Jeden powie , po co 4x15cali w łeb wali ? no właśnie po to aby waliły

Drugi powie , po co tak wielki monitor na klapie? właśnie po to aby był wielki

 

Mam bardzo ciekawy temat dla niektórych , czemu struktura skóry jest taka albo sraka? Zróbcie sobie nowy temat i tam do bólu sobie polemizujcie do woli, może Was to rajcuje (oczywiście niektórych)

 

Odnośnie opisu jest krótki ale treściwy , dla dociekliwych w instalacji wkręciłem 247 wkrętów i dwa gwinty przekręciłem

Jak ktoś chce fotke z instalacji to tylko można zapytać i jak będe miał to wkleje

 

Negatywne opisy przyjmuje na klatę. Auto ma być reklamą bardziej na pokazach i tam swoją rolę spełnia na 100%

Ja reprezentuje tylko audio, ale i tak podziwiam firmę która ogarniała auto z zewnątrz, ogrom pracy godnie zrobionej

 

Następny projekt to 125p coupe (250ps), na zestawie DLS.

Ale czy go pokazywać?

Znowu będzie czemu tym razem tak mało głośników, czemu kolor czerwony?..... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Profesjonalista się nie chwali na siłę - bo chwała sama się "napatoczy".

Profesjonalista odpowiada na pytania i nie boczny się na zapytania potencjalnego klienta :) ( nawet jak są głupie).

 

Czy jesteś profesjonalistą żeby argumentując prowadzić dyskusję na poziomie ?

To właśnie różni profeskę od pozostałych

 

Nie pytaj się dlaczego to wiem bo wiem (sprzedaje felgi tez za 50 kPLN jak klient sobie życzy i nie "pięćset cali" tylko normalne 18, 19 cali :). Samochody też oferuję droższe niż ten Twój :).

 

Jak jesteś profesjonalistą i reprezentujesz swoją firmę to zachowaj się lub pomyśl co i jak piszesz ( chyba że piszesz w imieniu firmy i masz ciśnienie na wyższość - to co innego ).

 

Nie jest to atak ale porada - pokojowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na miejscu "democar.pl" więcej nic bym nie zamieszczał bo jak by nie patrzeć to i tak źle, człowiek chciał w luźnym dziale pokazać swój pomysł a i tak został zganiony wiec nie wiem po co w ogóle pisać tematy  i po co jest ten dział? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w luźnym dziale, a w 'Naszych Instalacjach', został puźniej przeniesiony do tego 'luźnego' działu.

Miał by prawo bytu w poprzednim dziale gdyby jak nazwa działu wskazuje był pokazany proces instalacji ;)

 

Sama inicjatywa pokazania democar'a super, ale na Instalacje to za mało.

 

Dla jasności, bardzo miło było by obejrzeć proces budowy tego democara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla mnie dział w którym temat się pojawił  pierwotnie jest po to by ukazać swoją prace i zmagania z nią od podszewki.

Daje to niektórym inspiracje do własnych prac innym podpowiada ,pomaga w zrozumieniu że nie święci garnki lepią.

Jeszcze innym uzmysłowi że bez zdobycia wiedzy lub minimum zaplecza pewnych tematów nie przeskoczą.

 

W tym dziale to OK.  jest to jak najbardziej związane z car  audio , fotek z pracy nie potrzeba. 

Ale to każdy może wkleić  fotki z googla , wystawy  i przepisać co tam zamontowane jest .

Dla mnie auto jak jedne z wielu widzianych na większych imprezach  ,nagłośnienie super  i video OK.   lecz koncepcja wizualna auta  nie w moim stylu , nawet jak na democar. Kwestia gustu.

 

To nie chodzi o to żeby nie pokazywać bo  zle ktoś napisze.

Luzik Panowie  " psy szczekają a karawana idzie dalej "

Democar nie unoś się,nie przejmuj  tylko dawaj foty następnych  aut.  :ok:

Przecież  miło patrzeć że i u nas powstają  takie  rzeczy jak  w  West Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


po takiej nagonce na jego miejscu nic bym nie pokazał

 

To nawet rozgrzewką na nagonkę  nie było .

Bez jaj jak tylko komuś sie nie spodoba i narody nie padną na kolana to się zaraz  klocki chowa?

Jak dla mnie to nieprzychylne wpisy są zawsze motorem do dalszego działania i uzmysłowienia co niektórym o co biega w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo biore niektóre sprawy do siebie, ale ciśnienie nie jednemu by skoczyło.A zaczęło się od banału: nie w tym dziale pokazałem auto i odrazu człowieka zjedzą, szkoda :-(  

chęci pokazania ciekawych projektów opadły, jak to ma na celu forum to gratulacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powiedział, że właśnie chyba to u nas taka cecha, że "Na pohybel suk.....nom zrobie tak na drugi raz, że im kapcie spadną" Prawda jest taka, że bez krytyki nie uczymy się niczego nowego. Wielu z nas ma coś do poprawy i wielu z nas coś zkaszaniło w aucie ale trzeba działać dalej robić swoje nie ma co się zrażać i poddawać. Jak by tka było to większość z nas pewnie już dawno by zakończyło karierę przy tubaszce z allegro i gitara :D

 

Democar.pl ja na Twoim miejscu bym za bardzo nie przyjmował do pały jak to mówią :) Powiedział bym wręcz odwrotnie...czemu? proste masz powód do zadowolenia bo jak to mówia "nie ważne co gadają oby gadali "Democar ma przykuwać uwagę? ma szokować ma być zapamiętany" jeślii tak to gratulację , już Ci się to udało a jeśli osoby z świata CA odezwali się takim chórem pomyśl o przeciętnym Kowalskim. Więc uważam, że przeciwni nie istotne czy pozytywnie czy negatywnie bo się to komuś średnio podoba na pewno te auto zapamiętają ba i pewnie nawet kto je robił. Powinno to tylko Cie uświadomić, że te auto spełnia swoja rolę w 100% a to czy to będzie zachwyt czy kwestia "ale kicz" to inna sprawa ważne, że nikt nie przeszedł obojętnie ani bez echa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko większość ludzi z forum nie zna mnie osobiście.

Myślą pewnie : Democar.pl pewnie robi tylko zabudowy dla klientów z grubszym portfelem a malutkich zlewa na dzieńdobry.

I tu wielka pomyłka!!!  

Jak ktoś przyjedzie na zamontowanie radyjka to kasuje 40zl, a nie jakby niektórzy myśleli że jak Democar to odrazu 200 za wjazd.

Jeszcze jedno: robie to wszystko osobiście "własnymi ręcami" , nie mam sztabu ludzi do roboty jakby ktoś pytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda nie znam Cię osobiście  

ale wybacz  nie możesz także napisać  o mnie - co ja sobie myśle- bo tego także nie wiesz   :wink:  i będzie pomyłka z Twej strony wtedy.

Świetnie że masz prawidłowe podejście do biznesu i do malućkich co montażu potrzebują.

Tutaj nie musisz nikomu nic udowadniać .Wyprowadzisz z błędu towarzystwo niezadowolonych krytykantów 

zadając sobie trud przedstawienia pracy  "swoimi ręcami" w dziale instalacje   przy użyciu foto noweli a i tak wielu nie zadowolisz .

Ludzie z forum których spotkałem osobiście ,okazali się bardzo wartościowymi osobami nie koniecznie zgadzającymi się z moimi opiniami bo nie o to chodzi 

ale mającymi pasje jak ja i widzącymi że możemy się uzupełniać i wiele się od siebie nauczyć i to sedno tematu.

Nikt tu lekko nie ma - via mój temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takiej nagonce na jego miejscu nic bym nie pokazał a firma raczej dosyć znacząca na polskim rynku :)

 

Ty karuzel człowiek "małej wiary" jesteś :D Widać, że chce być jeszcze bardziej znacząca ale w takim razie emocje muszą gdzieś mocno z tyłu zostać.

 

 

 

Może za bardzo biore niektóre sprawy do siebie, ale ciśnienie nie jednemu by skoczyło.A zaczęło się od banału: nie w tym dziale pokazałem auto i odrazu człowieka zjedzą, szkoda :-(

 

chęci pokazania ciekawych projektów opadły, jak to ma na celu forum to gratulacje,

A co Ty jesteś świeżynek po tygobniu od rejestracji? Czemu się dziwisz? Chyba przez te kilka lat pobytu na tym forum miałeś dość czasu ma poznanie panujących tu zwyczajów.

 

 

Myślą pewnie : Democar.pl pewnie robi tylko zabudowy dla klientów z grubszym portfelem a malutkich zlewa na dzieńdobry.

 

I tu wielka pomyłka!!!

 

Jak ktoś przyjedzie na zamontowanie radyjka to kasuje 40zl, a nie jakby niektórzy myśleli że jak Democar to odrazu 200 za wjazd.

Popisz jeszcze trochę o felach za 50 tysi to i te 200 będzie za mało na wjazd.

 

 

Jeszcze jedno: robie to wszystko osobiście "własnymi ręcami" , nie mam sztabu ludzi do roboty jakby ktoś pytał

To zacznij pisać o swojej robocie i ją pokazywać, efekt końcowy to tylko jeden z etapów i jakbyś jeszcze nie zauważył, to właśnie  tych poprzednich etapów oczekuje większość z nas.

 

Na tą chwilę jeden duży plus dla Ciebie za to, że zdecydowałeś się zacząć korzystać z klawiatury i pisać "po polsku", zdecydowanie lepiej jest czytać co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...