Skocz do zawartości

Dodge Magnum & Democar.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jak by każdy sceptyk tego tematu przedstawił i zbudował swój democar, i wtedy było by wiadomo czyja racja jest najlepsza racja :D

pytanie do sceptyków w takim razie jak ma wyglądać democar aby każdemu przypadł do gustu? Dla mnie to auto jest jak najbardziej ok, jest nietuzinkowe, środek nie funkcjonalny bo biały ale chyba taki ma być demo, aby przyciągał publikę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałem właśnie napisać to co hehepack. Nie mam zamiaru komentować samego wyglądu pakietów laminatu koloru itp itd bo chyba nie o to chodzi a sam kolor akurat mi się podoba może nie do tego auta ale jednak jest fajny. Biorąc pod uwagę całość to jak z moimi felgami jak kiedyś miałem perłowa zieleń i albo ktoś to pokochał albo nienawidził. Tutaj bym to rozpatrywał w innej perspektywie. Jeśli miał to być democar a w sumie nim jest to ma byc krzykliwy przyciągac wzrok ostrym łupaniem basu, wyglądem i w ogóle wszystkim czym się da byle aby przyciągnąć widza. Tutaj powiem tylko to co większość z was wie i z czym się na pewno spotkała, czyli jak wam wiadomo 99% ludzi nie ma bladego pojęcia o szeroko pojętej akustyce, scenie jakości samego dźwięku itp itd a jedyne co sie liczy to to ,że ma "łupać" i tak o to powstają democary, które mają pokazać możliwości firmy jak i to, że w ich autach też może łupać. Bo przeciętny Kowalski i tak nie wie co tam gra co tam siedzi więc dla niego wzmak jebla z tubaszka z allegro będzie i tak tak samo dobry jak RF power czy PG. Taka osoba widzie taką fure z felami za grube PLN'y ociekająca wręcz hajsem, lansem itp i wie, że jak będzie chciał mieć fame i lans to pojedzie do takiej firmy i oni to zrobią i w sumie o to chodzi :) Ma być reklama? i jest reklama to, że np mi się to nie podoba bo jestem zwolennikiem german style low and slow a do tego dobry stance to takie auta podobają się zdecydowanie większej ilości ludzi niż auto jakim ja śmigam i styl w jakim go robię. Patrzą na mój i na pierwszy rzut oka to seria no może po za tym ze inna fela i jest niżej a patrzą na tego democara i wali aż po oczach, że tam nic nie jest z fabryki :) A samo auto na bank śmiga i skręca bo nie takie niskie przyjeżdżają na spoty :) Problem w tym, że wy macie ogarnięcie i pojęcie i jak widzicie coś takiego od razu jest to sprzeczne dla was z zasadami itp ale to nie auto dla kogoś waszego pokroju a dla ludzi, którzy na tuning show widząc takie auto trzęsące basem całe osiedle dostają orgazmu i mają mokro w gaciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fosz sie jak panienka Łukasz tylko wez pod uwage ,że dział ten na "tym dziwnym" forum troszeczke inaczej traktuje... 

 

Reklama dobra, roboty od pyty efekt zamierzony napewno osiagniety.

 

Nie rozumiem specjalnie po co sie czepiacie? Ba,żeby to czepialstwo dotyczyło jeszcze jakichś błedów w wykonaniu... tak naprawde ciezko wam pojac idee tego Magnum? 

 

A co do lawety to co w tym dziwnego? Dragowców sie tez bedziecie czepiac ze ich seaty/fiaty sa przywozone na lawetach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma robić wrażenie na pokazach. Na przechodniach, amatorach, zwiedzających. Tutaj takich za wiele nie ma. Wykonania przez neta za dobrze się nie oceni. Można by więcej podyskutować na temat zakresu robót, szczegółów przeróbek, które trzeba było zrobić... ale zobaczyliśmy tylko efekt końcowy. bez fotek z kolejnych etapów montażu.

Reklama? Zapewne udana... tylko czemu ten wątek wisi jako reklama, włącznie z avatarem autora a u innych nawet godziny nie powiszą bo przecież na forum nie można tak....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

To dobrze że takie auta się na tym forum pojawiają ,będzie większa różnorodność .Są tacy którzy nie tylko skupień i brzmienia od C.A oczekują .

 

DEMOCAR . PL   - jak będę szukał wykonawcy to .....  -  właśnie reklama się  udała.

 

Jednakże poproszę o jakieś foty z prac nad autem a na pewno z pracy nad nagłośnieniem.

 

Skoro   taki cienki bolek jakim jestem  z felgami za 1500    ( nie no za tanie   :rotfl:   )    i  druciarz pospolity  co cieszy się  jak sam swoimi siłami bez zaplecza  coś tam ulepi

ma na uwadze co by  zadać sobie trud  i  jpg-i     z  pseudo  roboty zrobić i  pokazać  ( a nusz  się  komuś przyda) 

 

To w przypadku demonstracji  możliwości ,kunsztu ,konceptu ,zaplecza i podejścia tym bardziej foto story jest niezbędne.

 

Pozdrawiam i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama wlasnie jest a nic nie wnosi na forum :mur:

 

Właściciel też oburzony że jak to nikt nie padł na kolana :( przecież fura wypasiona :szok: fele za 50k pln :szok: sprzęt też nie mało :szok:

 

Szkoda że takie podejście ma do tematu. Bo faktycznie mógłby wiele wnieść do naszej forumowej skarbnicy wiedzy. Mało jest aut profi zrobionych (tym bardziej DB) pokazanych od podszewki. :( Ale po co :mur: dla kogo :mur: takie podejście to :kijemgo: jeśli nie dla nas forumowiczów to po co zakładany był ten temat. Kolejne wiem ale nie powiem.

 

Dla szpanu. Patrzcie i podziwiajcie cieniasy, wieśniaki itp jakie mamy zajebiste demo. A was czereśniaki na to nie stać i bawicie się w rzeżbe w gównie za grosze.

 

:kijemgo:

Ja po takiej reklamie napewno z usług takiej firmy nie skorzystam choćby była ostatnia na naszym rynku. I mogę sobie być cieniasem z felgami za 1k pln i druciarskim sprzętem.

 

Nie takie podejście :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Reklama wlasnie jest a nic nie wnosi na forum :mur: .."

 

 

"Dla szpanu. Patrzcie i podziwiajcie cieniasy, wieśniaki itp jakie mamy zajebiste demo. A was czereśniaki na to nie stać i bawicie się w rzeżbe w gównie za grosze."

 

:kijemgo:

 

Reklama kiepska, moglibyście pokazać "coś" na co stać też "przeciętniaków" a nie reklamę auta za kupę szmalu.. bo jak widzę taki projekt to aż boję się zapytać ile to miałoby kosztować gdyby ktoś z forumowiczów dał wam samochód do zrobienia a później okazało by się ,że musi wziąć na to kredyt bo wyszło "50 tys za koła" .. 

 

Mieliście pokazać jeszcze kilka bardzo grubych projektów? To pokażcie ale od podstaw, żeby wnieść coś na forum, bo gotowe obrazki jakie to cudowne fury z car-audio za gigantyczną kwotę, mogę w każdej chwili zobaczyć na google, bez szukania tematów na forum.

Sory, ale takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ten dział i nie to forum. Temat nie spełnia założeń bo instalacji to nie widzę. A reklama jest zabroniona, chyba , że coś się zmieniło?

Ps. Felgi za 50 koła... hahah padłem!
Na bogato... Jak u Ruskich,......., że kicz ważne, że w złocie. :-)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i lipa, blink, blink lepszy niż fele 26 cali (dalej nie kleję, kto stosuje takie felgi, bo jechać na tym nie można, wyglądać też nie wygląda ładnie, więc nie kumam, no ale nic, widocznie mało mam pojęcia),bo diamentowe, no i droższe, prawie 500 tysi... Więc 2:0 dla szpilek... :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak debatujecie, to weźcie pod uwagę że to auto jest na poduszkach, i można zrobić z niego SUV'a a więc jest i jezdny, zresztą to akurat nie problem, jest kilka firm w USA co się takimi "problemami" zajmuje. widziałem auta na kołach 30-35" i śmigają.

 

A druga sprawa, w jakim dziale ma to być zamieszczone ? sprzęt CA ma zamontowany , opis co w nim jest - jest, a tak na prawde schematów ani zdjęć z instalacji nie trzeba tu wsadzać - to nie dział Moje Instalacje" który rządzi się innymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...