Skocz do zawartości

Dodge Magnum & Democar.pl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No proszę ile szczęścia :) widziałem bryke jak jechała dąbrowskiego na lawecie zatrzymałem się robiąc korek, żeby zrobić fotę bo lakier robi mega wrażenie na żywo niestety fotka nie wyszła bo lekko kropilo i się rozmazalo, na dodatek autko uzbrojone w Ca no pięknie pięknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie długo budował to powinno być mnóstwo zdjęć z budowy typowo dla działu instalacje :hyhy: a tak to wyszedł prospekcik z ładnymi fotkami z zewnątrz :wink: pewnie sporo jest tajemnicą ale to w takim razie czemu w instalacjach :(

 

 

 

:super: MY CHCEMY FOTEK :super:

 

Auto zayyyyyyebiste :padam:

 

Więc...

 

:ok: WIĘCEJ FOTEK PLEASE :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wiem czym się jaracie? Same auto jak i zabudowa jest pozbawione smaku i kiczowate... Ktoś skrzywdził 300C samo już w sobie dość oryginalne designersko. Felgi patrząc na auto z boku wyglądają jak w zabawkowym resoraku.... Karoseria wygląda przy nich groteskowo, jakby o 3 rozmiary za mała...Pracy widać masę, umiejętności również, ale sam styl i smak......... No taki... Wieśwagen... :D

Lakier przyznaję rzetelnie kapitalny...http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/thumbsup.gif   Ale taki show car to bardziej się nadaje dla Alfonsa z Bronxu aniżeli jako pokaz możliwości w PL. :)

Gust jak ch... każdy ma swój, więc trudno z tym dyskutować, ale nie przemawia to auto do mnie poza lakierem w ani jednym aspekcie.

Ta polakierowana na czerwono konsola w środku....... Bueheheheh..... Pimp my ride, w wersji PRL... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A jako kropka na "i" czy ktoś może mi wytłumaczyć co miał na myśli, twórca z tymi drzwiami a dokładnie z pierścieniami każdy z innej parafii w innym kolorze?

Dużo znaczy lepiej czy jak?

 

Chętnie więc bym spojrzał, jak Przemek wspomniał jak to było robione i może coś dla siebie wyciągnął z warsztatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


26 cali

 

Dobrze widzę, że to Lexani?

 

 

 

 


Sorry, ale nie wiem czym się jaracie?

 

Pier...lisz Marcin. Ludzie jarają się zakresem przeróbek i wielkością bezużyteczności projektu. Każdy ma swój gust. Dragowcy jarają się poskręcaną deskami, zalaną betonem i wykafelkowaną marabellą czy pandą. SQLowcy jarają się odeerami, efjedynkami, emjedynkami czy innymi za tysioncpińcet strojeniami. Każdy podziwia to co lubi, a najważniejsze, że auto spełnia swoją rolę. Nieważne czy pozytywnie czy negatywnie - poprostu zwraca i przykuwa uwagę - czyli zalicza główne założenie jakie ma spełniać:

 

 

 


Auto demonstracyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustav, ja wiem jaka jest rola demo, jakie są założenia demo, nie jestem debilem.... Oczywiście główną rolą takiego auta ma być to ,że ma być oczojebne, głośne, święcące jak choinka, aby tatuś czy mamusia za zlocie, czy targach podszedł i pocmotkał, jakie to pikne.... No i właśnie z tym pikne jest problem.... Bo demo pomimo założeń, może być zrobione z gustem lub tez nie...

I nie chce nic odejmować chłopakom, bo rzemiosła to im nie brak, kapitalna robota rzemieślniczo, ale jako całokształt... Kufon i tyle.

Czerwona deska w aucie??? To nawet moja baba jak jej pokazałem zdjęcia się zaśmiała i stwierdziła cytuję dokładnie... "Śmieszny... Jak zabawkowy..."

Taką ikoną smaku jak i pokazem kunsztu, jest dla mnie to bmw pokazane swego czasu przez Wisiora a zrobione w Skandynawii, wypieszczone ,wymuskane, każdy szczegół, każda śrubka przemyślana, jako całość- zachwycająca jakość... A ten powyżej to takie auto alfonsa... Blink, blink na zewnątrz i czerwień w środku...

 

ps. Załączam praktyczne pytanie od mojej kobity... Rozsądna z niej dziewczyna i pragmatyczna, pyta czy takie białe skóry nie farbują się od niebieskich jeansów.... hahahah  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jako kropka na "i" czy ktoś może mi wytłumaczyć co miał na myśli, twórca z tymi drzwiami a dokładnie z pierścieniami każdy z innej parafii w innym kolorze?

 

One nie są w innym kolorze tylko polerka i w jednym zdjęciu odbija się wnętrze w nich. Popatrz na to na prawych drzwiach :) 

Pod średniakiem jest co innego, ale pod wooferami to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wiem czym się jaracie? Same auto jak...

 

Ja bardzo podobnie jak truck  patrzę :) Koś to auto okrutnie okaleczył, trochę jak zdrowy byczek po wycięciu jąder i spiłowaniu rogów. Miało być pewnie na bogato a odpustową tandetą powiewa, trochę jak puszący się paw bez połowy piór. Przecież ten model to duże rodzinne i nawet trochę dostojne kombi. Wygląda niestety jak dyliżans na maxa zapakowany przed wyjazdem na wakacje i sprawia wrażenie jakby nie miał siły się nawet ruszyć, prawie jak pyton co przed chwilą całą kozę łyknął :hyhy:

No ale zostawmy wygląd w spokoju, on raczej nie ulegnie zmianie :)

Ja to się chcę zapytać gdzie ta instalacja, bo ten dział do nie fotostory domocarów a fotek sprzętu to jest dość w necie?

 

Troche opisu:

 

 

 

Auto demonstracyjne na klockach DigitalDesigns i RockfordFosgate.

 

Przód : VoM6.5 - 6szt. i VoB2 - 4szt

 

Subwoofery : RF 15D2 4szt

 

Tył : VoM8 - 6szt i VoB2 - 4szt

 

Wzmacniacze : RF - 7szt

 

Akumulatory : PourPower - 4szt

 

To jest trochę opisu? To już o więcej pokusił się autor z tematu http://www.strefacaraudio.pl/topic/39482-rf-w-z32/ i jego nygusem nazwałem, pomijam to czy słusznie, ważniejsze jak powinienem określić tych kilka linijek, które Ty naskrobałeś? :/

Może jednym z możliwych wytłumaczeń będzie, to ze pod tą biało-czerwoną (sic!) skórką siedzi tandeta i zgnilec - a może nie? W końcu demo, trochę jak soft demo? :D

No i mam nadzieję że chociaż poinformowałeś Kamila o tym że zakładasz temat w takiej formie, która trąca napastliwą i krzykliwą reklamą, głównie przez fotki i totalne zero przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co moje oczy zapamiętały, to kolor deski jak i dodatków jest dokładnie ten sam co auta, czyli Electric Orange z Forda Focusa RS

a że jest to lakier perłowy z rodzaju Xyrallic - to i taki może być efekt.

 

Chyba że że przed samymi targami został na szybko przelakierowany.

 

Czy się komuś to podoba czy też nie, jego sprawa, aczkolwiek muszę poprzeć przedmówców odnośnie warunków tego działu, brakuje fotek z montażu, szczególnie że jest tam dość dużo przeróbek, sam nawet kilka razy mdf przytrzymywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mialem pokazać jeszcze kilka bardzo grubych projektów ale chyba nie dla ludzi z dzidziny car-audio to forum tylko dla ,, no wlaśnie dla kogo?

Jeszcze nie zacząłeś nic w pierwszym pokazywać a już następnymi mamisz :D ojjj popłynąłeś, popłynąłeś... No ale nic straconego, poczytaj inne tematy, takie bez kół za 50 tysi... może jednak się czegoś ciekawego z nich dowiesz, a przynajmniej zobaczysz jak taki temat o instalacji powinien wyglądać i czego w Twoim temacie brakuje, może wówczas przestanie być dla Ciebie zagadką "dla kogo?" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Deomcar ma własnie tak wyglądać.

Krzyczeć z kilometra że to samochód pokazowy a nie do jazdy.

 

To ma stać na wystawie a nie po ulicy. Podejrzewam ze felgi rozpadły by się po kilku dniach.

I ma być w nim głośno, to nie samochód z instalacją SQ 

Gdyby nie było zaznaczone ze democar to można sie czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale democar też z założenia jest reklamą i powinien zachęcać do kupna sprzętu jak i reklamować kunszt wykonawców.Tutaj ten samochód nie do końca spełnia te założenia.Za kunszt pół punktu  dlatego że wykonanie jest ok ale gustu to tutaj nie ma.Dla mnie, podkreślam dla mnie on jest brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoffie jak rybka w wodzie się tu czujesz, ale zgodzę się z Tobą w 100%

Auto zupełnie nie przekazuje tego co od niego się oczekuje. Na myśl przychodzi taka Pani która uważa że puder i 30cm szpilki zrobią z niej gwiazdę na miarę ... lustereczko powiedz przecie kto jest ...

Jest to auto które ma robić hałas i przez ten hałas mają skoczyć wskaźniki , ale tutaj oprócz takich samych powielanych przetworników wiele nie widać :wink2:

 

Była taka Panda na mtx-e i bez kół za 50 tysięcy ma o wiele bardziej wyrazisty przekaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...