Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb


Rusek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@powalla: tak, oczywiście mówię o rejestracyjnym, przecie nie osobistym :-)

 

Ostatnio nawet ten sam numer typek w Uwaga! Pirat zastosował, o coś innego chodziło ale ten sam myk i 50zł za brak dokumentu... :P

 

A w Łodzi to fakt - mają mierniki ale posługiwać się nie potrafią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się modlę byleby wytrwać do wypłaty za maj bez mandatu, bo inaczej nie będzie z czego zapłacić ^^ Się baluje, kasę wydaje na lewo i prawo, a potem człowiek się modli byleby go panowie w niebieskim nie zgarnęli. :rotfl:

 

Skads to znam :mur: Mi sie trafilo auto z wszystkimi ciemnymi, procz przednich.. Mysle, zeby tez przyciemnic przednie bo znowu nie mam garazu i auto bedzie stalo na ulicy :przestraszony: Glownie chodzi mi oto, zeby z chodnika nie bylo widac ze w srodku cos siedzi.. Ale tez sie wlasnie lekam psow :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez sie wlasnie lekam psow :dobani:

 

Nie Ty pierwszy i nie ostatni. :D:P Ja przyciemniłem ze względu na to, żeby ładniej wyglądał to raz, dwa jest bardziej praktyczny podczas ciepłych i mocno słonecznych dni, trzy często zdarza mi się wozić wartościowe rzeczy w samochodzie, po co ktoś ma widzieć? :) A navi i tak mi nie skroją, bo "ekranik" na noc do domku się będzie zabierać. :P

 

nie mam garazu i auto bedzie stalo na ulicy :przestraszony:

U mnie na podwórku, ale tylko przez około 3-4 miesiące, bo jest w planach już przedłużenie obecnego garażu tak, aby dwie Asterki się w nim zmieściły. Wszystko się odciąga, bo "na dachu" garażu ma być taras, a tatuś jest taki, że wszystko musi być na tip top, więc szuka odpowiednich ludzi do tego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wtrącę się w temacik.

Z racji że chcę sobie trochę po przyciemniać co nie co, to jakie zakłady polecicie w wawie i jej okolicach?

Sam nie będę cudował wynalazkami z allegro, żeby samochodu nie oszpecić i co za tym idzie wiochy nie narobić.

 

Kolega dał Partnera do chłopaków z centrum-folii.pl i obejrzałem ich robotę/folię bardzo dokładnie. Naprawdę bardzo mi pod pasowała ich robota/folia. Wszytko idealnie położone nic nie odstaje, burchelików też nie zobaczyłem zewnątrz nic nie widać a ze środeczka elegancko. Na robotę dają 2 lata gwarancji że nic nie poodłazi nie porysuje się itp. Dają też jakiś certyfikat wielkości dowodu osobistego z pieczątką instytutu ceramiki i szkła (dokładnie nie pamiętam) że jest to w pełni zgodne z prawem.

 

Czy ktoś wstawiał tam jeszcze jakieś auta lub widział jeszcze jakąś ich robotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@ - oklejałem w Wwie przy Grzybowskiej, jadąc od Towarowej jeszcze przed Hiltonem, bodaże MaxGlass. Cena uczciwa w porównaniu do innych reklamowanych zakładów a z jakości jestem bardzo zadowolony. Jeden z moich znajomków kleił niedawno w AutoSpa na Postępu - również bez zarzutów. Możesz podzwonić i podpytać :).

 

Swoją drogą - jeżdżę od 2 lat z oklejonymi przednimi i tylnymi. Przód bardzo delikatnie, tył nieco mocniej. Nalepka atestowa na tylnej bocznej jest. Nie miałem dotychczas żadnych problemów nawet przy kontroli. Jedyna niedogodność to przegląd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ciemne szyby fajna rzecz, auto się tak nie nagrzewa o ile użyte są w miarę markowe folie z dużym odbiciem uv, ja miałem zrobiony tył i ok.

Zachciało mi się jednak, delikatnieiszą folią bardziej lustrzaną niż przyciemniającą zrobić przód, na przeglądzie luz, w moim mieście luz w dzień i w nocy, aż mijałem w noc na jakiejś wichurze patrol policji, nie spodobało im się, że nie mogą się lampić kto siedzi w srodku, puścili za mną i.. Było do wyboru, brak dowodu czy rwę? :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było do wyboru, brak dowodu czy rwę? :-/

Przepraszam za OT, ale ja wybrałbym brak dowodu. Szanowni panowie pracują za moje, więc ja nie mam zamiaru pracować na ich polecenie :)

Jeśli folia była ,,homologowana" na przód to tym bardziej brak dowodu i do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...