Skocz do zawartości

Wzmacniacz


korki333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja pier... Masz kolego we wrocku wypasione warsztaty jak  Maćka- Autofil lub Tomka - Dzwiękolandie (i pewnie pare innych profi o których nie wiem) a ty pojechałeś Jaguarem do papudraków ... tak zepsuć takie ładne auto ... a i gwarantuje że jak podjedziesz do wyżej wymienionych firm to nie zedrą z Ciebie wiekszej kasy za auto ( markę ) bo tam takie są na porządku dziennym bo robią solidnie , a nie najtaniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Masz kolego we wrocku wypasione warsztaty jak  Maćka- Autofil lub Tomka - Dzwiękolandie (i pewnie pare innych profi o których nie wiem) a ty pojechałeś Jaguarem do papudraków ... tak zepsuć takie ładne auto ... a i gwarantuje że jak podjedziesz do wyżej wymienionych firm to nie zedrą z Ciebie wiekszej kasy za auto ( markę ) bo tam takie są na porządku dziennym bo robią solidnie , a nie najtaniej ...

Jakie Panowie mają nicki na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W poniedziałek jadę do nich montowac ten procesor DSP tylko mam poważne obawy czy aby sobie poradzą z jego montażem. Tak czy inaczej maja wszystko poprawić od początku więc zobaczymy co z tego będzie. Pozatym musze pomyśleć nad zmiana auta bo coraz częściej kasuja mnie podwójnie :)

 

Wyzwaniem w prockach nie jest ich montaż , a ustawienie , trafić czterema wkrętami w blachę udaje się co drugiemu "profesionaliście " :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już bury zaczął, to chyba mogę podać linki:

http://www.autofil.com.pl/

http://www.dzwiekolandia.pl/

 

Dodam, że szefowie obu firm są sędziami na zawodach SQL.

 

Ja pracuje (ale deczko w innej branży :) ) tuż obok Autofila, tak że możemy się spotkać na Tarnogajskiej jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak Ci poprawią to jedz gdzieć to ogarnąc strojeniowo ...

Kamil z forum zgodził się pomóc. Przekazałem numer Kamila firmie 4ohmy i jutro mają się kontaktować. Jeszcze raz dzięki chłopaki  :zdrowko: Jak wszystko będzie zrobione wpadam na pierwszego spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję przejściówkę z takiego światłowodu jak w załączniku na standardowego toslinka.

Jeszcze jedno pytanie czo będzie lepszą opcją ?

Mam możliwość zakupu Audison Vrx 6.420 Direct lub XETEC Gravity 8G-1000 8 kanałów :) Który lepiej wybrać ? Cena podobna.

 

Nie ma czegoś takiego jak przejściówka z takiego światłowodu na toslink. To jest złącze magistrali Most, sieci analogicznej do Cana tylko pracującej na sygnale optycznym. Są specjalne interfejsy ale kosztują trochę więcej niż byle przejściówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry sprzęt ? Z tego co wyczytałem to taka wersja 2 x 4g-600 w jednej obudowie.

Mam okazję mieć ten sprzęt i nie wiem czy warto inwestować w kolejny klocek który prawdopodobnie będzie leżał w garażu.

Do aktywki wydaje się idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry sprzęt ? Z tego co wyczytałem to taka wersja 2 x 4g-600 w jednej obudowie.

Mam okazję mieć ten sprzęt i nie wiem czy warto inwestować w kolejny klocek który prawdopodobnie będzie leżał w garażu.

Do aktywki wydaje się idealny. 

 

Każdy by tak chciał , ale to wzmacniacze średniej jakości , co nie znaczy ze złe .

Niestety jakość kosztuje , potem już nawet jej przyrost nie jest proporcjonalny do ceny .

Sam Xetec produkował wzmacniacze w trzech seriach , a ta była pomiędzy budżetową a wysoką .

Dalej nie wiem , jakiej jakości sygnałem źródłowym dysponujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audison'a Vrx 6.420 i to wersji direct niestety już nie ma. Teraz mam do wyboru xetec 8G-1000 w śmiesznej cenie 300zł, DLS A7 1600zł, JL Audio HD900/5 1500zł

Ogłądałem tego Xetec-a i dziwi mnie jedna rzecz. Wzmacniacz ma regulację głosności osobno na każdy kanał osobno ale nie posiada żadnych dodatkowych pokręteł od filtrów niskich wysokich itp.


Procem Helixa P-DSP :)

Jutro będzie montowany ten procek u Kamila z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procem Helixa P-DSP :)

 

Ale nawet "wszystkomogące" nie zrobią z papki kawałka pieczeni .

Audison'a Vrx 6.420 i to wersji direct niestety już nie ma. Teraz mam do wyboru xetec 8G-1000 w śmiesznej cenie 300zł, DLS A7 1600zł, JL Audio HD900/5 1500zł

 Z tego zdecydowanie najlepiej A7

 

 

 

 

Jutro będzie montowany ten procek u Kamila z forum.

To największa nadzieja dla tego systemu :wink: , tzn Kamil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dziękuję Panowie za pomoc. Szkoda że wcześniej nie zapytałem na forum gdzie pojechać we Wrocławiu na montaż a teraz po ptokach i tylko poprawki.

Pisałem Ci w ostatniej wiadomości kończąc rozmowę, że w samym Wrocku są dwa dobre adresy. Gdybyś dopytał, to mimo wszystko chyba bym jeszcze odpisał. Miałem dokładnie te na myśli. Dwudziesty raz ta sama rada. Przestań w końcu szukać promocji i zaufaj komuś kto ogarnia temat i szczerze będzie chciał Ci pomóc. Zdaj się na Wisiora i z szacunku do człowieka nie konsultuj później tutaj czy Ci dobrze pomógł, bo na pewno źle nie chce, a wiedzy mu nie brakuje.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci w ostatniej wiadomości kończąc rozmowę, że w samym Wrocku są dwa dobre adresy. Gdybyś dopytał, to mimo wszystko chyba bym jeszcze odpisał. Miałem dokładnie te na myśli. Dwudziesty raz ta sama rada. Przestań w końcu szukać promocji i zaufaj komuś kto ogarnia temat i szczerze będzie chciał Ci pomóc. Zdaj się na Wisiora i z szacunku do człowieka nie konsultuj później tutaj czy Ci dobrze pomógł, bo na pewno źle nie chce, a wiedzy mu nie brakuje.   

Nie rozumiem, czy ja kiedykolwiek podważałem kompetencje Kamila ?

Poprzednią instalację robił inny warsztat i tutaj osobą instalującym brak wiedzy auto ich przerosło, teraz auto zostało przekazane do firmy Autofil i wiem że jest w dobrych rękach.

A odnośnie promocji nie będę komentował. Nie pojechałem do poprzedniego warsztatu bo głośniki były 200zł tańsze tylko dlatego ponieważ spodobały mi się zabudowy które robią typu Jack Daniel's itp. To mnie zmyliło nie zwróciłem uwagi na brak kompetencji w montażu audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...