Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i nie zapomnij o naprawde solidnym zasilaniu bo przy 29hz to prąd musi być i to solidny....

póki co futura 100 i 35mm^2 wystarcza, napięcie na wzmaku przy odpalonym nie spada pratkycznie poniżej 13,8V. Magnat wyleci, ale wpierw radyjko muszę zmienić bo z tym mnie szlag trafi :D

ja bym odkręcił wzmaki od skrzynki i jakoś inaczej je powiesił. do kanapy może? wibracje mogą zrobić im sporą krzywdę.

chyba masz racje., może dlatego mi poprzedni va2100 padł trupem :D

i jeszcze jedna mi się rzecz nie podoba, bo jedną yaku miałem wcześniej i jest już dobrze wygrzana :D a drugą kupiłem ponoć używkę, ale jeszcze sztywna i jedna się bardziej buja druga mniej., może to mieć jakiś wpływ na dzwięk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do zasilania yakuz z tym 2kW to troche przesada, no chyba że na DB to ma być ale patrząc na strojenie budy widze,że raczej nie. Robiłem paczke 65L do yaku 12 na 32hz i wydawało mi się, że trochę zanisko strojona była. Ponadto głośnik mulił nieziemsko, ale mięskiem podawał jak to yakuza. Co do zasilania to celował bym w monobloka w klasie AB o mocy 1-1,5kw stabilny w mostku na 2ohm. A paczka konkret :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedną odłączę a drugą będę grzał :D

w skrzynce tylko skracam bassrefleks i ma strojenie około 50 Hz, także jest uniwersalna :D

leon_max, między jedną Yakuzą a dwoma nie ma porównania :D

monobloka w klasie AB o mocy 1-1,5kw stabilny w mostku na 2ohm
tak też myślałem, ale myślę że 1kW byłoby wystarczająco

va2100 już przykręcony do kanapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
rx44 napedzasz te yakuzy :) ??

TAK

Te 142,3db z rzeszowa, to na tym magnacie i 2x yakuza było??

TAK

a nie próbowałeś na jednej całej skrzynce (bez dzielenia) strzelac??

nie, ale "na ucho" w 2 osobnych głosniej było

 

Dodano 14.09.2009:

Przesiadłem się dziś z Pionka Deh-30MP na Alpinke CDA-9812RB.

Muszę przyznać że kolejny raz mnie zestaw Sinuslive zaskoczył i to baardzo pozytywnie.

Pojawił się dość głęboki bas i ogólnie sporo czyściej i wyraźniej gra.

Zniknęły zauważalne wcześniej delikatne szumy, a góra jakoś bardzo się nie wyostrzyła.

Ogólnie dość ładnie gra tylko muszę je jeszcze rozpracować :oczami:

post-1-1252952652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiany w bagażniku. Yakuzy zastąpił Hifonics Brutus BX15D4 , a napędza go Signat RAM 3 mk II.

Skrzynia około 150 litrów, stronienie 36 Hz.

Brutusowi trochę mało mocy ale Signat go dobrze kontroluje i jak na 15 calowy głośnik to gra całkiem szybko, rzekłbym że nawet szybciej niż Yakuzy.

Reasumując zmiany:

na plus jest na pewno niższe zejście suba i zdecydowanie wierniejsze odtworzenie basu (mniej buczy bardziej gra ) ,

na minus nieco mniejsze ciśnienie

post-1168-1254336535.jpg

post-1-1254336535.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, w amator 1-2 możesz startowac i na 2 szt 18", byle ze cał sprzęt masz w bagazniku za słupkami B.

Nie ma ograniczeń w easce do wielkości wooferów inaczej sprawa ma sie w organizacji dbDRA... ale tam juz nie ma kategorii "amator" tylko street A, B, C itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...