Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

olympian w br 70 litrowej (taką mam pod ręką) pod 80 Watami ma spoory wykop. gra szybko i miękko, przy tej samej skrzyni i tych 80W zagrał lepiej niż RFD1210.

 

skrzynie na testy Vegi muszę z garażu wytachać,

 

a na mds-a coś klepnąć ale czasu nie mam za bardzo póki co.,. tylko nie wiem czy closed czy BR , Qts= 0,41 , jak myślicie co będzie lepsze ?? skłaniam się ku BR chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

znalazłem w necie że 26 Hz, jakby ktos mógł potwierdzić byłbym wdzięczny.

 

mam BR 65 litrów, na 32 Hz, i w Bass Box pokazuje podbicie o 1,8 dB więc znośnie, możnaby przedłużyć BR z 30 cm i będzie liniowo,

muszę dziurę większą wyciąć i potestuje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w necie że 26 Hz, jakby ktos mógł potwierdzić byłbym wdzięczny.

 

to closed wypada ... hmmm ...

 

w closed rewelacji nie było. Zawsze lepiej klepnąć BR a później zatkać port zmniejszyć objętość i posłuchać closed :rotfl:

 

jak ktoś oczekuje zejścia z głośnika SQL to tak jest :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc wpakowałem go do skrzynki.

i na wstępie powiem, że gra w miarę twardo , ale fajnie schodzi, no i ciężko go zgubić,

ale to nie prawda że gra od 100W. pokazuje co potrafi dopiero przy 300W

ogólnie to chyba najlepszy sub jakiego miałem, pod względem jakości grania i coś czuję że doczeka się u mnie zabudowy w boczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 aliante raz prawie kupiłem ;P za 153 ojro poszła.

 

hehe, no nie tak łatwo ustrzelić ładną 10 :hyhy:

 

Hellsin, w Łodzi porównamy http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif a skrzynkę mogę klepnąc :D

 

do Łodzi daleko, pewnie już pójdzie w ręce innego właściciela :) a szkoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si napisał/a:

w closed rewelacji nie było. Zawsze lepiej klepnąć BR a później zatkać port zmniejszyć objętość i posłuchać closed

 

 

jak ktoś oczekuje zejścia z głośnika SQL to tak jest

 

Na mnie IT 10 nie zrobil jakiegos wrazenia wielkiego. Co do BR to moj aliante mi sie bardziej podoba w wentylowanej. W klozecie jakos nie potrafilem go opanowac ... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem pod przód Philipsa DAP 600

 

iii tweetery grają baardzo ciekawie, aczkolwiek są bardziej krzykliwe niż pod alpina 3540,

 

woofery natomiast tragedia w porównaniu to tego co pokazywały pod 3525. znikł cały dół (sprawdzałem filtry 2 razy).

 

więc póki co 3540 na handel, ale dołem będzie nadal zarządzać 3525 :)

 

jeszcze czeka kenwood kac ps-300T do testów, ale kupiłem jako nie sprawdzany, także to jeszcze wielka niewiadoma :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czeka kenwood kac ps-300T do testów, ale kupiłem jako nie sprawdzany, także to jeszcze wielka niewiadoma :oczami:

 

oby był sprawny :)

 

Co do BR to moj aliante mi sie bardziej podoba w wentylowanej. W klozecie jakos nie potrafilem go opanowac ... :)

 

może kwestia auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby był sprawny :)
no udało się :D

podpiąłem pod wooferki i kolejna alpina wyleciała z auta :)

Kenwood dużo lepiej kontroluje głośniczki i ma sporo lepszego kicka, przy zachowaniu średnicy.

pozostałe 2 kanały z philipsa poszły na mds-a ., trochu mu mało, ale póki co musi starczyć :D

 

teraz tylko zabawa zwrotką i czasówke dokładniej ustawić i można śmigać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem CS-a , wziąłem kałacha i Vega za nim nadąża.,. jestem w lekkim szoku, bo mds się tak nie wyrabiał. i ta niesamowicie wysoka skuteczność., przy tej samej głośności ze wzmaka gra najgłośniej ze wszystkiego co w domu mam.,. tylko kurde znowu cały bagaj zawalony.,,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, stroker też niejednego zadziwił szybkością i tym jak twardo potrafił zagrać.

Kiedyś na jednym z utworów miałem wrażenie jakbym z kałacha po plecach dostawał. Świetne uczucie.

 

Nie bez powodu mam już 2szt. Vega124. Nie dość, że potrafią zagrać szybko, twardo, punktualnie, to jeszcze bardzo zróżnicowanym basem.

 

Strokera sprzedałem tylko z jednego powodu, rozmiar. Targania co chwilę skrzynki 140l zaczęło być uciążliwe. Jak się kiedyś trafi 12" w dobrej kasie(ale wersje D4, D2 mimo, że rzadsza to podejrzewam, że mi nie podejdzie z racji wyższego xmax o 10mm) to zakupie do kolekcji

 

 

P.S. Cerwin Vega ma polskie korzenie, nazwa pochodzi od nazwiska założyciela(polaka) - Czerwiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a więc Vega dostała 60 litrową Closed i gra bardzo przyjemnie :)

 

powstałą też wizja zabudowania wzmacniaczy :)

 

i po 2-3 godzinach (razem z oklejaniem ) tak to wygląda :

http://lh4.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TB4wJN0xDhI/AAAAAAAAA3o/kZbFgQyJ5Bs/s640/100_7350.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TB4wAN5i_XI/AAAAAAAAA3c/ubE6B4wqH_8/s640/100_7343.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TB4v2YoM1tI/AAAAAAAAA3Q/ZTey7Agptic/s640/100_7348.JPG

 

Skrzyna niesety nie pod tym kątem co trzeba, ale powstała wcześniej i narazie tak zostanie (chyba że uda się ją sprzedać )

 

Udało się jeszcze zrobić taką małą półeczkę która się okazała neizmiernie przydatna :)

 

jeszcze trzeba zmienić mocowanie tylko ( to było pod ręką a się na spota spieszyłem :P )

 

i póżniej zabawa z kabelkami , trzeba kupić 2 rozdzielacze, póścić minus od karoserii a nie od aku i zmienić jedną sygnałówkę na taką jak 2 pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tylko złapane coby wisiały, bo miałem najkrótsze wkręty 4-centymetrowe i przeszłyby na wylot :P

ale już mam krótsze i będzie zrobione ładnie ;P

 

co do wzmaków to będą jeszcze zmiany więc nie robie tej części na zero.

 

musze kupić ładne maskownice (albo zdecydować się na któreś chociaż) i panele w drzwiach przerobić, póżniej wreszcie wygłuszenie takie jak ma być rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...