Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz... skoro wszystko jest takie zajebiste to po co przeplacac? Moj komentaz o dlesie byl pol zartem pol serio i montaz gowno da bo mi sie po prostu nie podoba. Nie jestem onanista zadnej marki, uwazam jednak, ze zdecydowanie uprosciles problem subiektywnego odczucia gry tego przetwornika do samego sposobu montazu. Choc moze on wymaga jakiejs tajemnej wiedzy i czarow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr zupełnie nie wiem o co Ci chodzi.Hehepack kupił to co uważał za słuszne lub dobre w swojej cenie.

 

montaz gowno da bo mi sie po prostu nie podoba.

Na montaż składa się również strojenie.Nie tylko wsadzenie go w słupek pod odpowiednim kątem. Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek nie pije do Ciebie bo nie mam do czego. Napisze w takim razie inaczej. Mam nadzieje, ze autorowi sie spodoba bo mi sie nie podoba jak widac nie tylko mi... Co do strojenia to zdecydowanie sie zgadzam bo bez niego to nic nie zagra. Znam takze wiele opinii o TLRze, ze to badziew nie glosnik i maja "swoja" racje, ten badziew mi sie podoba i dlatego go mam. Gra tak jak ma grac w moim przekonaniu glosnik wysokotonowy bez jakiegos wielkiego kombinowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos słupków to mi się hehepack słupki podobają, choc same tweetery sa jakos tak dziwnie umiejscowione ale to szczegol albo tak jakos na focie wyglada.

Pytanie mam czy slupek masz tylko wcisniety czy jakos dodatkowo zamocowany bo to zapewne spora masa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słupki wiele nie przytyły, a oryginalnie trzynają się na 3 dość mocnych zaczepach i to wystarcza

 

przyszły up1c

 

http://lh6.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQDcT3UuMvI/AAAAAAAADJQ/n7kljHeJ-sE/s800/IMG_3028.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQDcNtqfO_I/AAAAAAAADJM/L95a4ng2mwo/s800/IMG_3023.JPG

Edytowane przez hehepack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszych odsłuchach mam kilka wniosków.

 

 

po 1 napewno dls ma niższą skuteczność i trzeba będzie przyciszyć nieco TB

 

wydaje się jakby górna częstotliwość graniczna była nieco niższa u dls-a

 

dls gra cieplej, morel czasem potrafił zakłóć a przy tym raczej nie mniej szczegółowo.

 

wokal jest czysty, łagodny liniowy,

 

względem morela zmiana raczej jest na plus :)

 

teraz muszę tylko parę ceweczek i kondensatorków kupić bo myślę że nadszedł czas na pasywkę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc za ciosem jak dobrze pójdzie to jutro wjadą na testy DLS UP6 :)

 

http://lh3.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQOpYdvKyCI/AAAAAAAADKM/rZTWgpURbdw/s800/IMG_3049.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQOphNtDFAI/AAAAAAAADKU/OR5EH2Oqw2k/s800/IMG_3051.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQOqCCJJqcI/AAAAAAAADKk/PVMT60LAf-U/s800/IMG_3054.JPG

 

 

i jeszcze spróbuję jak sobie poradzi słabszy ale 4 kanałowy brat ps300T na wooferkach

 

http://lh6.ggpht.com/_zwXiNxZqPLo/TQOrcJ8yhSI/AAAAAAAADLg/qlZgrB-gWho/s800/IMG_3071.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

basu sporo mówisz.,.

pod tym względem morel jest lepszy, jeśli ktoś nie chce suba to woofer z T6 będzie lepszym rozwiązaniem.

 

 

- up6 ma niższą skuteczność od morela,

- gra głośniej środek pasma, przez co w 2 way pewno ostro ciągnie scenę w dół.

- dls jest bardziej szczegółowy, ma może nie tak bardzo wyraźny kick ale za to dość spójny, jest to woofer który próbuje grać wszystko na raz i nic nie pominąć i nawet mu to wychodzi.

 

morele wyleciały z auta, ale do up6 nie jestem do końca przekonany jeszcze, przeważyło chyba lepsze zgranie z górą no i trochę ta szczegółowość. ogólnie to nie ma jakiegoś wielkiego skoku w przód, a pojawiają się kompromisy.,.

 

jeszcze pozostały testy na keniu 500f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- up6 ma niższą skuteczność od morela,

- gra głośniej środek pasma, przez co w 2 way pewno ostro ciągnie scenę w dół.

- dls jest bardziej szczegółowy, ma może nie tak bardzo wyraźny kick ale za to dość spójny, jest to woofer który próbuje grać wszystko na raz i nic nie pominąć i nawet mu to wychodzi.

Podpisuję się pod tym rencami i nogami. Mam dokładnie takie same odczucia :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, pomijam to jak grały one u mnie bo miałem skopaną aplikację a dwa one są wymagające prądowo. U mnie grały pod VR 209 i myślę, że przyjęły by więcej. Tak jak piszesz mają niską efektywność za to dużą moc, więc się nie dziw, że pod tym piecem co masz grają słabiej niż Tempo. Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, pomijam to jak grały one u mnie bo miałem skopaną aplikację a dwa one są wymagające prądowo. U mnie grały pod VR 209 i myślę, że przyjęły by więcej. Tak jak piszesz mają niską efektywność za to dużą moc, więc się nie dziw, że pod tym piecem co masz grają słabiej niż Tempo.

 

Jak pamiętasz to do nich ściągaliśmy dane od DLS-a i według parametrów TS już Ci wtedy napisałem, że według mnie nie da się ich ściągnąć nisko.

W ich przypadku podbijanie na wzmacniaczu w zakresie 45 czy 50 Hz było by ich zabójstwem , mają zbyt wysoki Fs (jeśli dobrze pamiętam około 70 Hz).

Teoretycznie wzmacniacze w których moc przez nie generowana jest podobna dla obciążenia 2, 4 , 8 Ohm częściowo załatwił by sprawę ale .... tylko częściowo gdyż i tak krzywa efektywności w zakresie pasma niskiego jest niekorzystna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...