Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dotarły pierścioneczki pod tweeterki :)

podziękowania dla Emila :zdrowko: (to oranżada z pianą:rotfl:)

 

i dla Raadka :zdrowko: (choć się nie przydały bo kable były zmieniane przez poprzedniego właściciela i się obudowa nie zmieściła.,. )

 

IMG_4220.JPG

 

IMG_4221.JPG

 

IMG_4222.JPG

 

IMG_4240.JPG

Edytowane przez hehepack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem Ci ze myslę na folią 3m carbon wykonczyc kilka elementów w aucie t.j ramka radio,kilka elementów na desce. Powiedz mi widziałes tą folię na żywo,jak to w dotyku oraz aplikacją jej na elementach,jak sie to rozprowadza,czy sie łatwo nakleja.Oglądałem filmiki ale wiesz pytam się ciebie bo może juz tym coś oklejałeś. Jakby co pisz pw bo niechce

Ci w tematu zasmiecac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklejałem wczoraj konsole środkową w a3 ( takiej jak moja) i wyszło całkiem fajnie . folia rozciągliwa, dobrze się układa. z tym że nie 3m tylko jakaś inna. generalnie większość elementów jest do oklejenia, może i u siebie co nieco nią zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia carbon od 3M ma tą zaletę, że w dotyku na strukturę podobną do carbonu, ale znowu cena jest sporawa.

 

Ja mam zamiar u siebie okleić obudowy lusterek ową folią i po rozgrzaniu ( jest termokurczliwa ) układa się fajnie!

 

 

A jak chcesz na słupki to mogę Ci spróbować załatwić taki materiał jak ja mam, też wygląda jak carbon ale nie jest to folia. Ogarnij fotkę u mnie w temacie, jak Ci się spodoba mogę spróbować zakupić owy materiał :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hehepack: zapewne by ogarnęli, tylko niestety z tym materiałem jest droga zabawa, ja dałem za swoje trójkąty przy lusterkach 200 za komplet :/

 

Ale mogę podjechać w poniedziałek i się dowiedzieć jaka byłaby cena za obszycie tym materiałem Twoich słupków jeśli jesteś zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kilka może bardziej istotnych zmian:

 

1. Wooferki zasila Steg K2.01 , grają z większym kopem i zdaje się ma nad nimi odrobinę lepszą kontrolę od kenwooda, ale więcej będzie można powiedzieć jak będzie poskładana reszta no i drzwi doprowadzone do porządku po naprawach klamki

 

2. Nowy średniak mianowicie DSL Up 2.5 , co prawda jeszcze nie na docelowej zwrotce ale już plany cięć są i czekam na cewki, wstępnie można powiedzieć że jest troszku żywszy od TB i nie gra tak liniowo

 

3. na testach ALPINE CDA-7897, póki co wypada nie najgorzej.

 

Słupki nieco przerobione, czekają na wykończenie..

 

IMG_4640.JPG

 

IMG_4547.JPG

 

IMG_4634.JPG

 

IMG_4635.JPG

 

 

Burdel stulecia :P

 

IMG_4643.JPG

 

 

na testach było też kilka subów, między innymi Helix E300 i MB Quart DWI 304 , ale zostaje Vega :P

 

IMG_4664.JPG

 

IMG_4410.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...