Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje gralo. Słyszeli WSZYSCY! mam nadzieje. ... Dziękuję za wspaniałą zabawę i organizacje Kamilowi Grzegorzowi i Balcerowi przede wszystkim. Sorka ze musirlismy zwinąć ale kupa kilometrów jeszcze przed nami a dzieci trzeba po odbierać. Swietna impreza swietni ludzie.DISKO PARTIZANY i do zobaczenia za rok w chofiaz takim gronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jade z Burym w górę Polski. Dziękuję za wszystko i przepraszam za trzodę, ale raz w roku można. Udało się dojechać, a za gościnność odwdzięczę się jak tylko będę mógł:) 5 ludziska!

Ja wlasnie jade z Burym w górę Polski. Dziękuję za wszystko i przepraszam za trzodę, ale raz w roku można. Udało się dojechać, a za gościnność odwdzięczę się jak tylko będę mógł:) 5 ludziska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA z żoną już w domu, szkoda było odjeżdżać, ale jutro praca czeka. Super impreza, doborowe towarzystwo i świetna atmosfera. Oby za rok było przynajmniej tak samo.

 

 


Ja wlasnie jade z Burym w górę Polski. Dziękuję za wszystko i przepraszam za trzodę, ale raz w roku można. Udało się dojechać, a za gościnność odwdzięczę się jak tylko będę mógł :) 5 ludziska!

Stary to piknik czym ty sie stresujesz ;) Perełka pomogła w bólach :rotfl:

 

 


Moje gralo. Słyszeli WSZYSCY!

Helon lubi pośmierdzieć :hyhy: Track będzie miał teraz konkurenta jeżeli chodzi o tancbude

 


Dziękuję za wspaniałą zabawę i organizacje Kamilowi Grzegorzowi i Balcerowi przede wszystkim.

Ja także dziękuję i jak wam się spodobało to można pomyśleć o powtórce :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...