Skocz do zawartości

Foka Kubsona z weną Vampirka :) [Focus Mk1]


kubson123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie całość wygląda, gratki za wykonanie.A czarne słupki super,jak dla mnie wyglądają o niebo lepiej od szarych.

A ta pianka na tapicerce w miejscu łączenia z deską, to w jakim celu?Ma ją bardziej dociskać?

Focus ma to do siebie, że potrafi czasem zaskrzypieć plastikiem w tym miejscu (właśnie o dechę). Pianka całość usztywnia i eliminuje niechciane "efekty akustyczne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio gdy sluchalem tej foczki, chwile u pawlika... mega dzwiek... czysty przedewszystkim...

 

Vampirek.. napisalem ci pw na FB. musimy sie ustawic na pogawędke... Pawlik cie poleca zatem pozawracam ttoche glowe:ph34r:

 

inwazja za pomocą wszechświata S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff, no nawet nie będę próbował zaprzeczać.

 

9855 gra ostrzej - w moim mniemaniu lepiej. O ile przy "starej muzie" różnic zbyt wielu nie było, to przy zapodaniu współczesnego brzdąkania, czy też muzyki nazywanej przez niektórych łomotem, alpinka lepiej "rozdaje karty".

 

Bardzo chciałbym to jeszcze porównać z deh-80prs - przyzwyczajenie do "blutufów i uesbeków" nie daje mi spać. Jak się autem pracuje, to te gadżety czasem się przydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9855 gra ostrzej - w moim mniemaniu lepiej.

To złe słowo, nie iiem skąd ten mit o ostrości - bo czytając takie określenie kiedyś zanim miałem styczność z tym radiem, wyobrażałem sobie, że po prostu na wysokich jest nie do zniesienia. A posłuchawszy tego radia z całą pewnością mogę stwierdzić, ze nic takiego absolutnie nie ma tu miejsca. Może zamiast słowa ostrzej tak jak napisałeś, nleżałoby uzyc określenia: wyraziście z życiem i werwą :) nie przymula, gra z oddechem i dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...