Skocz do zawartości

Fiat Cinquecento - podejście kolejne


darus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No wzmacniacz na wachadle się montuje i dynda na kablu. :) a wystarczy ze tulejki założysz i ryzyko wypadnięcia z terminalu jak ręką odjął :rotfl:

 

Proszę Cie Michał chociaż ty daj spokój tej marketingowej papce :rotfl:

 

 

Wypadł ci kiedyś dobrze przykręcony przewód z terminala bez tulejki ??? Bo mi nie i raczej nie uważam ze w/w tulejki pomogły by przy takiej ewentualności :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odkąd założyłeś tulejki jak ręką odjął :rotfl:

 

Ja po półtora roku nie musiałem nic dokręcać. :hyhy:

 

Założyłem tulejki sobie przy wymianie instalacji na 53mm2 i 21mm2 ale tylko z pobudek estetycznych :) na 10 mm2 nadal nie założyłem bo rozmiaru nie miałem takiego. Ale wieszać sie z tego powodu nie zamierzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulejki miałem poprasowane na początku ale są z tym dwa problemy : Końcówka kabla po zaprasowaniu tuleji robi się bardzo sztywna i trudno ją tak mocno powyginać żeby pokrywa wzmacniacza to przykryła , a druga kwestia to kabel 35mm2 wchodzi do terminala tak na styk że z tuleją nie ma szans upakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertz'e i BR na swoich miejscach, i pierwsze uruchomienie... Ciśnienie w kabinie jest potworne, a testy robione na razie na ułamku mocy... Czeka mnie jeszcze strojenie zwrotnicy aktywnej, ale po pierwszych próbach pojawił się wielki problem. Potencjometr Gain na RF 400.4 się uszkodził i jeden kanał midbasów trzeszczy i przerywa. Więc musiałem z powrotem zdemontować wzmacniacz i czeka mnie najpierw naprawa. Tak więc ukończenie projektu znów się opóźni :(

 

post-682-0-24339300-1395349092_thumb.jpgpost-682-0-03919400-1395349094_thumb.jpgpost-682-0-45417600-1395349095_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem najpierw auto taśmą okleić. :cisza: 

A tak poza tym Chętnie posluchałbym takiego grania... ale ze swojego auta. Miałem okazję posiedzieś w Cienkim z subem w BR. Po pół minuty Miałem dość.Wolę SQ ale szacun, za tak ambitną instalację w tak niepozornym autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

musi mieć Łupnięcie :D

Oj ma... :)

Dawaj filmik :D

W sobotę, jak pozwoli pogoda, to mam w planie pocykać troszkę fotek i nagrać filmik...

Tylko nie zapomnij o taśmie, zebyś czasem nie szukał tylnej klapy. :hyhy:

Klapa jak klapa , gorzej z przednią szybą... :hyhy:

Bardzo ciekawy projekt, nie trzeszczy Ci autko od takiej mocy ? z checia bym posluchal :D

Dziękuję ! Zdziwiłem się, ale auto wyjątkowo się trzyma. Całe jest wyklejone matami i blachy są dosyć sztywne. Co do odsłuchu to może uda mi się dojechać na jakieś zloty w tym sezonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...