Skocz do zawartości

Fiat Cinquecento - podejście kolejne


darus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 właśnie oto chodzi żeby nie dało się wysiedzieć  :wink:

 

Ja nie mogłem wysiedzieć w Cienkim z jednym subem 10" albo 12" w BR (jakiś Pionner pędzony wzmakim Peinga). A co dopiero tu. Jak by taki stał obok mnie na parkingu, to bym w swoim aucie nie wysiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już mu tak nie cukrujcie :) Mało watófff , mało szukaj drugiego 1000 bd i bedzie ogień taki jak ma być :)

Będę szukać ... :P

A nie możesz dołożyć jakiegoś łagodnego wzmaka na tweetki? Granie tego RF-a i wysokich od hertza może nie być zbyt miłe dla uszu.

Był taki plan, ale na razie zostanie tak jak jest. Wiem że twerery hertz'a są znane z ostrego grania , ale muszę powiedzieć, że na aktywnej zwrotnicy grają całkiem przyjemnie. Pozatym na co dzień słucham głównie tech-house'u i elektroniki i gra to naprawdę przyjemnie...

to prądu im nie nadali w tedy :rotfl:

Miejsce na drugi alternator się znajdzie i będzie git :hyhy:

Podzielę się pierwszymi wrażeniami z pierwszych przejażdżek i odsłuchów. Udeżenie jest potężne. 2x12" w tak  małej budzie robi swoje. Bałem się że oprocz basu nic nie będzie słychać, ale jest naprawdę ok. Przód bardzo dobrze daje rady. Prądowo też wszystko wyrabia, nie ma specjalnych spadków napięcia (max 1 volt). Jedyne mankamenty : Auto dosłownie się rozpada. Klapa,szyby tylne(uchylne na moje nieszczęście) poprostu ma  wyrwać. ale najgożej rezonuje przednia część dachu i szyba przednia. Dobrze że na aucie nie ma szpachli :) Jutro postaram się nagrać jakiś filmik i pocykać fotki gotowemu autku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ! W końcu udało mi się jakiś tam filmik wymodzić. jakość niestety kiepska. Nie mam żadnej kamery i zostaje mi tylko telefon komórkowy... Ale coś tam jest. Jak uda mi się pożyczyć jakąś kamerkę to nagram coś lepszego.

 

http://www.youtube.com/watch?v=t1Ric4ZKxO8&feature=youtube_gdata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej interesujące będzie ile wyplują dB

To mnie też zastanawia ! Za tydzień się dowiemy. Wybieram się na zlot Centomanii do Szczyrku i jedną z konkurencji jest db drag...

 

A co do mocy : Jak tylko spłacę głośnik to poszukam czegoś mocniejszego do napędu hertz-ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W końcu udało mi się jakiś tam filmik wymodzić.

 

Podoba mi się Twoje podejście do CA. Prąd to podstawa. Mam jedno ale - kubły w 900 :P trochę popłynąłeś  :wink:

 

 

 

 


Ale widać,że brakuje mocy..

 

 

 


solidniejszy monoblok by się tu przydał

 

Bo? Szpachla nie odpada? Głośniki grają dłużej niż 1min 22s? Takie osądy widząc filmik nagrywany kołpakiem, na którym widać tylko majtające się drzwi i luźną tylną lampę?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo? Szpachla nie odpada? Głośniki grają dłużej niż 1min 22s? Takie osądy widząc filmik nagrywany kołpakiem, na którym widać tylko majtające się drzwi i luźną tylną lampę?.

 

głośnik słabo zasilany nie pokaże swoich 100% możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...