Skocz do zawartości

Marea HLX - stage II


derek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może bedziesz miał jeszcze okazje :P

chętnie skorzystam jak tylko nadąży sie okazja :)

...i to w nowej lepszej odsłonie :wink2:

hehe Radku, zobaczymy co tam Darek sklepie z tego wszystkiego, klocki ma zajeb....te teraz kwestia ich wykorzystania i zlozenia do kupy.

za poprzednia instalke trzymalem kciuki i tak samo teraz trzymam.

Darek powodzenia w pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

up.
Jakiś czas temu przemyślałem pewne swoje dotychczasowe pomysły i stwierdziłem, że jednak trzeba to poprawić, bo nie będzie banglać, a jak już coś robić to konkretnie, no więc wyleciało łączenie w harmonijce, pozamieniałem piny żeby 4 szt. były obok siebie wolne, tworząc kwadrat, wziąłem do ręki dremel i MYK dziurę na przewód.
20131219_180558.jpg   20131219_153102.jpg

20131219_184144.jpg

tak samo od str drzwi, wszystko bangla ładnie i można było z chłodną głową przystąpić do kolejnego etapu, jakim było zamknięcie drzwi... Wcześniej przygotowane zaślepki zostały wygłuszone od wewnątrz przyklejone na aqua silikon i zanitowane

20131231_140437.jpg
tylko jedna fota niestety

plus konfekcja własna

20131231_131722.jpg
W niektórych miejscach dałem jeszcze profil do wzmocnienia blachy wykorzystując pomysł i radę Mastah'a
Brakło mi niestety aparatu, żeby zrobić zdjęcie kolejnego etapu. Jest efekt finalny, który prezentuje się tak
20140110_162716.jpg

Jak widać teraz fur pogania AD W600, Jednakże dotychczas jazdę umilały Radical Audio RA16.2
20140110_165920.jpg

20140110_165907.jpg

20140110_165841.jpg

Bardzo fajny woofer z kickiem i niezłą średnicą, napewno jeszcze do niego wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

o matko i córo...

wiele wody upłynęło, chyba ze 2 lata nie działo się nic w materii audio. W między czasie 08.08.2015 powiedziałem Tak mojej wybrance więc audio zeszło na ostatni plan aczkolwiek... Przemcio niejako zmusił mnie do działania...

Zabrałem się w końcu za słupki, dziś po robocie tam jakieś ostatnie poprawki ustawień.

Do drzwi też niestety muszę chyba zajrzeć (strona kierowcy) gdyż nie dają takiej przyjemności jakiej bym oczekiwał poprzez brzęczenie cięgien? No właśnie to trzeba sprawdzić.

Ponadto wyrwałem kilka fajnych wooferów za dobrą kasę z zagranicy i trzeba je potestować jeszcze AD600 znam bo jeżdżą w tej chwili ze mną, Te z kolei są fabrycznie nowe ;)
Myślę też nad wyciągnięciem wooferów przed tapicerkę ale wszystko w swoim czasie i po kolei...
20151001_185552.jpg

20151001_185825.jpg

20151001_190056.jpg

Pewnie skończę projekt i przyjedzie po nią Mastek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...