Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie w pracy u kumpli w bagażnikach króluje aktywna Manta :rotfl: a jak widzą moje 4x60W to mówią,że lipa bo JBL ma 4x120.Dopiero jak jeden z drugim wsiadł i posłuchał Dżemu z koncertu w Spodku w 93roku to się zdziwili :wink:

 

I wcale te "chińczyki" nie należą do tanich jeśli tak podliczyć... tu 3 stówki, tu 4, tu dwie... A np temat Mamusy, pokazał ,że łącznie z montażem i komponentami systemu, można zrobić za 1500 zł (oczywiście chcąc) naprawdę fajne granie. Co warte podkreślenia, na spocie Lubuskim (był Sława i Poldar, oboje mają naprawdę wysokiej klasy sprzęt i co...? Solidarnie uznali ,że u Mamusi Cytrynka zamiata). No ale to trzeba poczytać, poprzeglądać tematy z instalacjami kolegów itd... Jeden skorzysta i zrobi swoje fajne granie, drugi fajnie idąc po najniższej linii oporu, zasili sprzedawców z allegro z piecami 5000 PMPO i ulży swojej kieszeni bez efektu.A co do pomocy to... Pan Siwy , udostępniał mu,miejscówkę ,pomoc merytoryczną i praktyczną, gdy zachodziła potrzeba. Ale jak to już ktoś zauważył wcześniej, przecież fachowcy i instalatorzy są tylko po to aby trzymać swoją wiedzę pod poduszką i za nic nie pomogą... Gorszych banialuków strzelić nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalatorzy są ok!

 

Niejednokrotnie uzyskałem pomoc , wiedzę jak i cenne rady na telefon od Naka, Pawła Kiliana, JD czy Siwego przez telefon, a tak naprawdę nie mieli pojecia że rozmawiali z kimś z forum bo zwyczajnie przedstawilem sie imieniem i nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie, że znowu słabe porównanie  :D

 

Grześ dawkuje je stopniowo i czeka na reformę :wink:

cober, xris, sinoff ... szczegolne z was przypadki. trudno komentowac taki poziom :

 

Powiadają tak:  jak g...o nie umie pływać, to mówi, że woda za rzadka :rotfl:

 moze za kilka lat zrozumiecie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


cober, xris, sinoff ... szczegolne z was przypadki. trudno komentowac taki poziom :

Pewnie, że trudno :D ja aż czuję jak się cały napinasz i prężysz :)

Ale spoko kminio , dla mnie jasteś małym pociesznym trolikiem, którego dokarmiam niemal z przyjemnością :) Co innego Twój funfel zip, to stary wytrawny i cwany trol, chociaż ostatnio chyba się niestrawności po karmieniu nabawił, bo się zaszył i jakoś cicho siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się chciałem zapytać o jedna rzecz . Mianowicie chodzi mi o to ze tu na forum (w tym temacie np.) potraficie się obrzucać mięsem , toczyć słowne walki a na piknikach pić "dżaka" z jednego gwinta razem w kilka osób .  Czy spotykając się na zlotach / piknikach jest własnie jak w tym temacie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pewnie, że trudno ja aż czuję jak się cały napinasz i prężysz
Ale spoko kminio , dla mnie jasteś małym pociesznym trolikiem, którego dokarmiam niemal z przyjemnością Co innego Twój funfel zip, to stary wytrawny i cwany trol, chociaż ostatnio chyba się niestrawności po karmieniu nabawił, bo się zaszył i jakoś cicho siedzi

Miszcz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...