Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.strefacar...ji-subwooferow/

 

Na specjalne zamówienie dla "członka" velocity 81. Temat podwieszony, długość szukania 2 sekundy

 

Dlatego zrobiłem jednego tutka ze słupkami, miałem w planach inne, ale.... Jak ktoś nie czyta i nie widzi nawet tego co jest wytłuszczone i podwieszone na stałe w dziale "Jestem tu nowy" to po cholerę to robić?

Chyba tylko po to aby siedzieć wklejać zdjęcia opisywać a następnie usłyszeć jak w przypadku podłączeń cewek w subie... święte oburzenie , bo nie pomogli.

w takim razie moderator wprowadzal w blad nowych

 

za co pozniej ich karal :wink:

 

A google to nie "szukajka" :wink:

Swoją drogą gdy szukałem jakiś starszych rzeczy a byłem ciekaw, to często gęsto lądowałem a to w USA a to w Turcji, nie ważne, ważne ,że miałem info, którego potrzebowałem. Ale jak się ma problem z głupim sformułowaniem kilku fraz tak aby google znalazło Nam to czego szukamy, no to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy ciągle piszą,że nikt nikogo nie zmusza do bycia użytkownikiem forum i jak komuś się nie podoba to niech sobie daruje itp.To ja zapytam czy ktoś zmusza moderatorów do bycia moderatorami?Bo jeżeli nie to może tez niech sobie darują zamiast zamykać tematy jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(załóżcie lepiej kolko różańcowe na facebooku)

umrzemy, nie mamy ryjbuka...

Bo jeżeli nie to może tez niech sobie darują zamiast zamykać tematy jeden po drugim.

Troche za długo wszycy tu aktywni uzytkownicy wypracowywyali jakas tam pozycje tego naszego forum ,żeby to olać i pozwolic na to aby powstał tu całkowity chlewik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moderatorzy ciągle piszą,że nikt nikogo nie zmusza do bycia użytkownikiem forum i jak komuś się nie podoba to niech sobie daruje itp.To ja zapytam czy ktoś zmusza moderatorów do bycia moderatorami?Bo jeżeli nie to może tez niech sobie darują zamiast zamykać tematy jeden po drugim.

 

Skoro parę tys userów dostosowuje się do panujących tu zasad (zazwyczaj zwykła kultura, nic wygórowanego) to dlaczego ktoś ma mieć "dziką kartę"?

Jeśli w Naszej kulturze nikt nie wali kupy na chodniku, to nowo przybyły do Polski może z zasady i obligatoryjnie , nasrać na środku deptaka?

 

ps. Przepraszam za użyte porównanie, ale już nie bardzo wiem, co powiedzieć aby w końcu trafiło gdzie leży sedno tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na co mi ten link http://knowledge.sonicelectronix.com/tools/subwoofer-wiring/ jak nie wiem co tam mam pozaznaczac ;(  Odsyłacie,że takie tematy juz były ,niech mi który pokaże , gdzie piszą jak sprzęgnąć te dwa Blaupunkty ,które posiadam ? 

Ludzie gdybym wiedział co tam pozaznaczać , jaka charakterystykę ma wzmacniacz itp to nie pytałbym  na forum u Was .Pisałem ze w trym temacie jestem laikiem ale wiem jak przykrecic odpowiednie przewody  w okreslone przez Was miejsca ale widac  nie tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na co mi ten link http://knowledge.son...bwoofer-wiring/ jak nie wiem co tam mam pozaznaczac ;( Odsyłacie,że takie tematy juz były ,niech mi który pokaże , gdzie piszą jak sprzęgnąć te dwa Blaupunkty ,które posiadam ?

 

Ludzie gdybym wiedział co tam pozaznaczać , jaka charakterystykę ma wzmacniacz itp to nie pytałbym na forum u Was .Pisałem ze w trym temacie jestem laikiem ale wiem jak przykrecic odpowiednie przewody w okreslone przez Was miejsca ale widac nie tutaj

 

 

Modowie na pewno Cię odesłali do FAQ...czyli napisanego prostym językiem poradnika, właśnie dla początkujących, aby zapoznali się z podstawowymi pojęciami. I gwarantuję Ci ,że po tej lekturze poradziłbyś sobie sam. Powiem więcej, wiedziałbyś jak sobie poustawiać wzmacniacz pod suba , co to jest HPF, LPF i wiele innych.

Wiedziałbyś również, co sobie wpisać w program, który swego czasu podwiesiłem i po 2 sek miałbyś czarno na białym gdzie wpiąć plus, gdzie minus i jak sobie spiąć głośniki.

KTOŚ KIEDYŚ POŚWIĘCIŁ CZAS ABY NAPISAĆ TEN PORADNIK DLA CIEBIE.

 

aby nie było ,że i tego nie można znaleźć :

http://www.strefacaraudio.pl/topic/880-faq-czyli-najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawane-pytania-i-odpowiedzi-faq-nazara/

 

Klikasz w pierwszy wygrubiony zajebiaszczo wielki link na czerwono. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moderatorzy ciągle piszą,że nikt nikogo nie zmusza do bycia użytkownikiem forum i jak komuś się nie podoba to niech sobie daruje itp.To ja zapytam czy ktoś zmusza moderatorów do bycia moderatorami?Bo jeżeli nie to może tez niech sobie darują zamiast zamykać tematy jeden po drugim.

 

Takie pomysły to chyba tylko w SOSNOWCU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moderatorzy ciągle piszą,że nikt nikogo nie zmusza do bycia użytkownikiem forum i jak komuś się nie podoba to niech sobie daruje itp.To ja zapytam czy ktoś zmusza moderatorów do bycia moderatorami?Bo jeżeli nie to może tez niech sobie darują zamiast zamykać tematy jeden po drugim.

 

 

 

 

 


Troche za długo wszycy tu aktywni uzytkownicy wypracowywyali jakas tam pozycje tego naszego forum ,żeby to olać i pozwolic na to aby powstał tu całkowity chlewik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,coś długo czekałem na tego typu odzywkę :wink:

 

No to Slawo_81 na moderatora... Ale pamietaj:

-musisz liczyć się z poświęceniem czasami kilku h, na śledzenie wątków w forum i kontrolę zgodności z regulaminem (codziennie)

-robisz to za darmo

-pierwszy lepszy z liczbą postów 1-2 po zablokowaniu tematu, powie Ci ,że jesteś kut... , pozjadałeś wszystkie rozumy a tak w ogóle to dlaczego Ty jeszcze żyjesz, zrobiłeś mu przecież takie zło

-ja się będę temu przyglądał, a kiedy już pozwolisz w imię "wolności" na najeb.... 30000 tematów w tym 20000 podublowanych, i nie będę już wiedział co i gdzie mam szukać z powodu ilości "śmieci", nie omieszkam Ci napisać , że dzięki Tobie to forum zeszło na psy i w zasadzie się nadaje do śmietnika.

 

Zainteresowany? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Slawo_81 na moderatora... Ale pamietaj:

-musisz liczyć się z poświęceniem czasami kilku h, na śledzenie wątków w forum i kontrolę zgodności z regulaminem (codziennie)

-robisz to za darmo

-pierwszy lepszy z liczbą postów 1-2 po zablokowaniu tematu, powie Ci ,że jesteś kut... , pozjadałeś wszystkie rozumy a tak w ogóle to dlaczego Ty jeszcze żyjesz, zrobiłeś mu przecież takie zło

-ja się będę temu przyglądał, a kiedy już pozwolisz w imię "wolności" na najeb.... 30000 tematów w tym 20000 podublowanych, i nie będę już wiedział co i gdzie mam szukać z powodu ilości "śmieci", nie omieszkam Ci napisać , że dzięki Tobie to forum zeszło na psy i w zasadzie się nadaje do śmietnika.

 

Zainteresowany? :wink:

Nigdy w życiu i właśnie dlatego napisałem,że jak komuś to nie leży to niech sobie daruje.Swoją drogą Ciebie widziałbym w tej roli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nigdy w życiu i właśnie dlatego napisałem,że jak komuś to nie leży to niech sobie daruje.Swoją drogą Ciebie widziałbym w tej roli :wink:

 

Więc dlaczego krytykujesz, skoro zdajesz sobie sprawę ,że to durna i niewdzięczna robota, za friko, ale potrzebna, aby cokolwiek jeszcze tutaj szło znaleźć?

Co do mnie w roli zielonego.... To ja cenię sobie wolność. Nawet kosztem banów (tak, tak ja także czasami wyłapuję je od tych "złych" panów, których znam, których tel posiadam i z którymi pijam na pikniku) kiedy łamię regulamin. Jakoś nie żalę się ,że mnie tak "żle" potraktowano i przyjmuję na klatę z dobrodziejstwem inwentarza.

Regulamin jest po to aby się go trzymać, a jeśli nie to ciach i odpoczywasz sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nigdy w życiu i właśnie dlatego napisałem,że jak komuś to nie leży to niech sobie daruje.

 

Kilka razy już padło przecież, że im zależy (jak również większości stałych użytkowników) żeby to forum miało jakiś swój poziom a nie rozpizdziaj jak na onecie panuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego krytykujesz, skoro zdajesz sobie sprawę ,że to durna i niewdzięczna robota, za friko, ale potrzebna, aby cokolwiek jeszcze tutaj szło znaleźć?

Co do mnie w roli zielonego.... To ja cenię sobie wolność. Nawet kosztem banów (tak, tak ja także czasami wyłapuję je od tych "złych" panów, których znam, których tel posiadam i z którymi pijam na pikniku) kiedy łamię regulamin. Jakoś nie żalę się ,że mnie tak "żle" potraktowano i przyjmuję na klatę z dobrodziejstwem inwentarza.

Regulamin jest po to aby się go trzymać, a jeśli nie to ciach i odpoczywasz sobie. :)

Ja nie krytykuję,tak pewnie to zostało odebrane przez to,że napisałem "zamiast zamykać tematy jeden za drugim".Chodziło mi o to,że właśnie trzeba mieć masę cierpliwości i stalowe nerwy do tej "roboty" a jak komuś tego brakuje to po co się męczyć.

Kilka razy już padło przecież, że im zależy (jak również większości stałych użytkowników) żeby to forum miało jakiś swój poziom a nie rozpizdziaj jak na onecie panuje...

Rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już padło przecież, że im zależy (jak również większości stałych użytkowników) żeby to forum miało jakiś swój poziom a nie rozpizdziaj jak na onecie panuje...

 

 

Z tego co szperałem w sieci, to na tą chwilę jedyne, trzymające jeszcze jakikolwiek poziom. Bo gdy przypadkowo trafiałem na podrozdziały CA na forach typowo markowych lub tuningowych to... :rotfl: :rotfl:  Buszmen, Piżdzing i jajka w półkę nadal rulezz a na kłopoty z zasilaniem... Kondzioł 5 F a jakże! :D

I nie chcę być żle zrozumiany, nie neguję instalacji budżetowych (wręcz przeciwnie) , ale właśnie mając do wydania skromny budżet, wolałbym trafić w ręce i porady osób, które doradzą mi jak ten budżet spożytkować aby nie wywalić zwyczajnie pieniędzy w błoto. Nie lepiej uczyć się na błędach innych a nie na swojej skórze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co szperałem w sieci, to na tą chwilę jedyne, trzymające jeszcze jakikolwiek poziom. Bo gdy przypadkowo trafiałem na podrozdziały CA na forach typowo markowych lub tuningowych to... :rotfl: :rotfl:  Buszmen, Piżdzing i jajka w półkę nadal rulezz a na kłopoty z zasilaniem... Kondzioł 5 F a jakże! :D

I nie chcę być żle zrozumiany, nie neguję instalacji budżetowych (wręcz przeciwnie) , ale właśnie mając do wydania skromny budżet, wolałbym trafić w ręce i porady osób, które doradzą mi jak ten budżet spożytkować aby nie wywalić zwyczajnie pieniędzy w błoto.

 

Dlatego na Tym forum nie powinno się już nic zmieniać. Jest dział dla początkujących, są tematy podwieszone, faq, tutoriale itp. Jeśli komuś szkoda czasu na czytanie czegoś na co ktoś inny poświęcił czas, aby nowi użytkownicy mieli łatwiej, a chce mieć wszystko na tacy to żaden z niego pasjonata. Takich ludzi nam na forum nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co szperałem w sieci, to na tą chwilę jedyne, trzymające jeszcze jakikolwiek poziom. Bo gdy przypadkowo trafiałem na podrozdziały CA na forach typowo markowych lub tuningowych to... :rotfl: :rotfl:  Buszmen, Piżdzing i jajka w półkę nadal rulezz a na kłopoty z zasilaniem... Kondzioł 5 F a jakże! :D

I nie chcę być żle zrozumiany, nie neguję instalacji budżetowych (wręcz przeciwnie) , ale właśnie mając do wydania skromny budżet, wolałbym trafić w ręce i porady osób, które doradzą mi jak ten budżet spożytkować aby nie wywalić zwyczajnie pieniędzy w błoto. Nie lepiej uczyć się na błędach innych a nie na swojej skórze? :wink:

U mnie w pracy u kumpli w bagażnikach króluje aktywna Manta :rotfl: a jak widzą moje 4x60W to mówią,że lipa bo JBL ma 4x120.Dopiero jak jeden z drugim wsiadł i posłuchał Dżemu z koncertu w Spodku w 93roku to się zdziwili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...