Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie czy koledzy nie szpanują sprzętem i mają bogaty portfel a w głowie pustki że nie mają co powiedzieć na forum..

Bo takie osoby można spotkać. 

Sam miałem kolegę z kasą, chwalił się super autem, kasą na audio, a zrobił taki fatalny błąd że całe stereo było słyszalne jak Mono  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zbuntowany Anioł" odcinek 1365... Tylko już się powoli gubię, kto tu robi za Milagros a kto za Federico... :rotfl:

Ale piszcie, piszcieee...ostro. :) Kawka smakuje wybornie. :wink:

 

ps. Gwoli przypomnienia, przewinął się już wątek korupcyjno-zawłaszczeniowy, jakieś Urugwajskie konotacje (dobrze ,że nie Kolumbijskie, bo by zawiało białym proszkiem i dopiero gotowy dym), hi-endowo (MoreloBrax) , budżetowy(Diora), poprzez wycenę IQ poszczególnych dyskutujących. Brakuje jeszcze tylko wątka typu szwagier dmuchnął teściową i full komplet w telenoweli.

 

Reasumując, nawet Truck przy swoim darze, lepszej zadymy i rozpiżdziaju jak poszczególne frakcje by nie zrobił. :super::padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zbuntowany Anioł" odcinek 1365... Tylko już się powoli gubię, kto tu robi za Milagros a kto za Federico... :rotfl:

Ale piszcie, piszcieee...ostro. :) Kawka smakuje wybornie. :wink:

 

ps. Gwoli przypomnienia, przewinął się już wątek korupcyjno-zawłaszczeniowy, jakieś Urugwajskie konotacje (dobrze ,że nie Kolumbijskie, bo by zawiało białym proszkiem i dopiero gotowy dym), hi-endowo (MoreloBrax) , budżetowy(Diora), poprzez wycenę IQ poszczególnych dyskutujących. Brakuje jeszcze tylko wątka typu szwagier dmuchnął teściową i full komplet w telenoweli.

 

Reasumując, nawet Truck przy swoim darze, lepszej zadymy i rozpiżdziaju jak poszczególne frakcje by nie zrobił. :super::padam:

 

 

Wygrałeś wszystko tym postem, pozamiatane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie, że morał tej historii jest wszystkim znany tzn. "Nie wsadzaj kapci do lodówki bo Ci kakao wystygnie" :rotfl:  Tutaj niestety ale muszę się zgodzić z większością co do obecnej młodzieży :/ a, że mam niewiele więcej bo tylko 23lata to coś o tym wiem...Niestety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tego nie słyszałem :D Znam jeszcze żeby nie jeździć rowerem po balkonie bo Ci ktoś kapcie ukradnie. Albo Ala ma kotka a sierotka MaRysia :P Z prześcieradłem to słyszałem inny tekst. Miałem znajomego co był mega zboczony i mojej dziewczyny się zapytał czy mi ciągnie na co ona odpowiedziała "Tak Tomek tak ciągnęłam, że aż dupą prześcieradło wciągał" :D Od tamtej pory się zamknął w sumie nie wiem czemu :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kiedy już padł wątek kakałowo prześcieradłowy, można uznać temat za wyczerpany. No chyba ,że jeszcze komuś brakuje kropki nad "i" w postaci kleksa? :wink:

Temat można śmiało zamknąć, bo jest jałowy a poziom merytoryczny... no cóż... :help: 

Można to zrobić na moją prośbę i odpowiedzialność, aby znowu nie było jak to źli zieloni wprowadzają cenzurę. Wszelkie anse, żale i niedomagania można skierować na moje PM.

 

Pozdrawiam

Naczelny zadymiarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście tą "lachone" na żywo? Może dobrze daje  :rotfl:

 

 

mniej odważny - więc wtedy tak się wydaje :wink:

 

 

Pytanie czy koledzy nie szpanują sprzętem i mają bogaty portfel a w głowie pustki że nie mają co powiedzieć na forum..

no i zostalam rozkminiona. gratki, papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...