Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A pisać poprawnym językiem polskim to Ty się kiedyś uczyłeś zip? Słowo pisane to lepszy lub gorszy przekaz, z Twojej pisaniny nic nie wynika bo ani składni ani gramatyki w niej nie ma czyli przekazu także nie ma - innymi słowy bełkoczesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff zdałem??

http://kurzastopa.blog.onet.pl/files/2013/05/drwal.jpg

Politechnika Warszawska wita was, wita was, wita was.. Tytuł Profesorski mnie czeka  :rotfl:

Zdobyłem tytuł "Specjalista Katastrof Lotniczych"

Mam w oknie latające samoloty, i zapałki w szafie, mogę stworzyć dowolną konstrukcję, oraz analizę dowolnej Brzozy (topola obok, ale bardzo podobna).

Czuje Benzynę nawet - stacja BP i Orlen jest obok. Pan Jarosław K. i Antoni M. zatrudnią mnię z pocałowaniem w rękę!!!!

Też mogę obejrzeć samoloty na YouTube - zdobędę bardzo bogate doświadczenie. Wiem jak działa GPS, słyszałem kiedyś prace silnika samolotu, kolega w podstawówce zajmował się puszczania samolociki na matematyce, a to prawie lata tak samo, i nikt nie zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wnioskuje o zamknięcie tematu.

 

A ja kategorycznie oponuję przeciw temu. :D Od wczoraj nie zaglądałem i dziś kawka smakuje wybornie, przy lekturze takiej mini afery koperkowej. :ok:

Teraz merytorycznie:

- sposób podania tego dania przez Zipa, jest dyskusyjny, ale widać Zip jest w formie (%) dobrze ,że chłop zdrowy, bo gdyby było inaczej już bym się martwił czy wszystko u niego ok;

-w pewnych aspektach ma jednak rację, zwłaszcza Synek dobrze zaakcentował o co chodzi, trochę więcej cierpliwości wobec nowych userów i grzeczności ze strony tak "Elyty" jak to nazwał Zomer jak i moderatorów, wystarczy w temacie "młodego" nie strzelić go pałką w głowę i zamknąć temat na dzień dobry, bo nadal będzie w czarnej d... o co tak naprawdę poszło " Cześć chłopaki , mam następujący problem..." ---> "Czytałeś Nazara?" Jep na stos. "Witam szanowne forum, w moim aucie..."---> "Użyj szukajki" jep na stos.

A wystarczy kilka słów więcej i coś na zachętę, tak jak ja parę razy uczyniłem, mimo ,że tematy wałkujące się dziesiątkami dziennie potrafią być nudne i upierdliwe. "Witamy na forum. Najpierw warto abyś się przywitał w odpowiednim dziale, następnie poczytaj sobie tematy podwieszone w dziale "Jestem tu nowy" bo podobnych tematów jest wiele, użyj również wyszukiwarki na pewno znajdziesz tam odp na swoje pytanie i tu... link, czy dwa. Na zachętę aby pokazać ,że to jednak działa" Jaki osiągamy efekt, młody w dwóch zdaniach, wie, że:

-spaprał sprawę, bo nawet się nie przywitał z kumplami( jak nie spojrzeć za nickami kryją się ludzie a nie maszyny)

-wie gdzie ma sobie poszukać podstaw

-wie, że warto poszukać i poszperać i to działa (podesłany link czy dwa)

-wie, że forum to nie inkwizycja (jep na stos!) o ile się stosuje wobec regulaminu tu obowiązującego

-wie ,że znajdzie pomoc o ile zada pytania sugerujące ,że już się starał sam czegoś dociec.

 

ps.Koniec elaboratu, jednak z formy nie wyszedłem... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck ale zobacz inną sprawę. Ja się nie dziwię że moderator czasami kogoś wywala na zbity pysk. Zobacz - Kamul pisze różne pomoce, moderatorzy ustawiają na początku listy aby ludzie czytali, i co? I gucio.. Szkoda mi Kamula. On się trudzi, tworzy proste konstrukcje zagadnień - a ludzie nawet podstaw nie czytają. Kiedyś Nazar był podstawą, a teraz Nazar jest czymś Wysokiej Klasy bez zrozumienia. 

Kamul czasami chciał abyśmy coś stworzyli, jakiś wspólny poradnik dla ułomnych - i nawet ułomni są niekomunikatywni. Dowcip z Drwalem - przecież to akurat prawda.

Przychodzi świeżak a ona nawet nie wie czego i do czego używa. 

"Czy to radio jest dobre?" - ale do czego? Tego ci człowiek nie napisze bo sam podstaw nie rozumie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi świeżak a ona nawet nie wie czego i do czego używa.

 

"Czy to radio jest dobre?" - ale do czego? Tego ci człowiek nie napisze bo sam podstaw nie rozumie..

 

 

A co Cię tak dziwi Zomer? Nie od razu Rzym zbudowano i klasyk zapomniał byk(i) jak cielęciem był...

Według mnie na plus takiej osoby choćby nie wiem jakim ignorantem czy też amatorem była jest, że... w ogóle trafiła na to forum. Tak zawsze podpierasz się logiką, więc użyj jej, skoro ktoś tu trafił to widocznie:

a) chciało mu się użyć google aby wyszukać sobie jakieś forum CA

b)wypełnić formularz rejestracyjny

c)zadać pytanie

Uwierz mi, w obecnych czasach przy ilości różnorakich stron, stronek, portali, forum itp to już sukces, a także młodego pokolenia, które samo przecież się nie nauczyło komercyjnego postrzegania świata na zasadzie "chcę to mam" a jak nie mam "to kombinuję by mieć najszybciej", takie postawy wynosi się z jakiś wzorów, to nie ich wina!

 

Czasami trafia tu osoba, która nawet nie wie jak radio podłączyć, ale poczuła ,że ta seria zabudowana w konsoletę to jedna wielka dymiąca ku...a, czy to grzech? Nie. Od tego jest te forum aby pomóc, wskazać, zachęcić do pasji jaką jest CA.Oczywiście nie na zasadzie "Proszę masz wszystko na tacy", ale i bez ostracyzmu w stylu "Cześć..." Jep na stos. Po co to robić?

a) branży powinno zależeć we wspieraniu takich osób, skoro seria nie wystarcza to kupi: głośniki, wzmacniacz, inną jednostkę, może uda się do instalatora coś wykonać? może zdecyduje się sam wykonać a dać auto na profi strojenie lub wykonanie podziału pasywnego?

b) userom, jeśli nie kupi wszystkiego nowego, to kupi coś z giełdy forum, na spoty czy pikniki, przyjadą nowe osoby kumple, świeża krew, będzie przaśniej :wink:

c) można poświęcić chwilę i energię (skoro już jest u "starego") nie na wojenki (no chyba coś o tym wiem? :hyhy: ) a na propagowanie dobrego grania w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 w ogóle trafiła na to forum. 

Bo już go gdzieś indziej wywalili? Zauważ ile masz innych forum, z takim dostępem informacji to mamy encyklopedie, kiedyś trudniej to się czegokolwiek szukało a teraz? 5-10sek google i Ty masz odpowiedź. A leń ma problem? Ma...

Zadać pytanie - a ile razy jest wiele rzeczy powtarzanych typu clarion cz202? Można zapamiętać popularną nazwę. Diora?

Znalazł forum, szybka rejestracja i jedno pytanie i czeka.. A w 20minut zebrał by już informacje? oczywiście by znalazł, po cześci by nawet  wiedział jak sie kierować. Ale trzeba mu pokazać czym sie ma kierować, czego słucha, czy ma jakiś problem. To jest lenistwo. Nawet jak zaczynałem - starałem się chociaż wybrać sam kierunek  w którą stronę iść. 

A to są ludzie jak małe dziecko - trzeba go za rękę kierować i pytać się jakiego lizaczka ma ochotę zjeść?

Kolejna sprawa - audiofile.. Umówmy się szczerze, ja sam nie jestem audiofilem, może coś zaczynam się zagłębiać widzą, doświadczeniami, a są ludzie co uważają się za audiofilii nie mając pojęcia do czego, w jakim celu. To akurat powinien być szacunek dla innych ludzi a nie - jestem Audiofilem, jakie radio mam wybrać? Nie umiesz wybrać? To nie wybieraj.. Audiofil to osoba indywidualna, a nie "ogólna". Jak jesteś indywidualny - składaj podstaw sam. Pokaż swoją klasę. 

Matematycy z kalkulatorkiem z podstawówki. Obraza dla forum i dla użytkowników.

 

Ja rozumiem i Zip,a i Powalla. Każdy robi swoje. I niech obaj robią dalej. Każdy w końcu jest inny ale chociaż ze swoją 'klasą"

Do głąbów nie należą wiec jest Przeciw a nawet Za  :rotfl:

 

Można się lubić, można się nie lubić, ale żyjemy jak żyjemy, w mordy sobie nie plujemy i szanujemy nawzajem. 

No chłopaki buzi buzi  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zmanierowanych osób, które są "ą" "ę" i brak szacunku do innych ludzi (których się nie zna). Nie wiadomo jakim prawem garstka osób ma prawo obrażać innych i ignorować kulturę osobistą. To jest forum... odpocząć, poczytać z uśmiechem i pożartować i ewentualnie komuś pomóc.Bardzo duża ilość wypowiedzi napisana w taki sposób że odechciewa się interpretacji. Cześć osób wręcz czeka, aż ktoś się pomyli... chyba żeby się "wyżyć" :kwasny:


I moja wypowiedź nie dotyczy tylko nowych, bo to głownie problem między starszymi użytkownikami. :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cię tak dziwi Zomer? Nie od razu Rzym zbudowano i klasyk zapomniał byk(i) jak cielęciem był....

haha pamiętam pierwsze posty trucka w stylu jakie maty do beemy itd. A po tygodniu czytania forum stał sie ekspertem i zaczął pisać poematy na temat CA.

Tak więc można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha pamiętam pierwsze posty trucka w stylu jakie maty do beemy itd. A po tygodniu czytania forum stał sie ekspertem i zaczął pisać poematy na temat CA.

Tak więc można.

 

No trochę więcej ta nauka zajęła niż tydzień... Ja się coś nauczyłem przez te kilka lat, Ty zaś nadal w czarnej d... :rotfl:

 

ps. Gwoli przypomnienia, skoro Cię na wspominki wzięło CA się interesuję od lat 6ciu zaś na forum jestem od roku 2010, Ty zaś zaledwie rok dłużej. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...