Skocz do zawartości

Zestaw do audi a6 c4 - Blaupunkt GTA 475 i subwofer z mazdy 3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

postanowilem napisac tego posta poniewaz nie mam jakiegos pojecia dotyczacego audio.

Jestem w posiadaniu audi a6 c4, poczatkowo planowalem zainstalowac system bose (tak jak bylo oryginalnie za doplata) ale koszt uzywanego jest przesadzony (okolo 1000 zl) a i jeszcze jest problem ze znalezieniem. Dodam ze jest to avant. Podobalo mi sie jak to gra w sedanie. 

 

W aucie jest z tego co naliczylem 8 glosnikow. Z tylu aktywne nokia (ktore sa spalone) i male glosniczki podlaczone pod ten glosnik (czyli chyba syki jak sie nie myle)

Z przodu aktualnie graja pasywne nokia i nie wiem czy sa podlaczone do nich syki ale znajduja sie nieco wyzej w boczkach drzwi. 

 

Slyszalem ze bardzo fajnym pomyslem (ze gra to fajnie) zalozyc pasywne nokia na przodzie i z tylu i do bagaznika w kolo zapasowe subwofer od bose z mazdy 3/6 (aktywny) i pasywne seryjne glosniki nokia z przodu i z tylu. Ponoc jest rewelka jak za te pieniadze.

 

Ja natomiast mam juz ten subwofer z mazdy w domu lezy wzmacniacz 4 kanalowy blaupunkt GTA 475 i teraz chcialbym zrobic tak zeby ten sub wyladawal w bagazniku jak planuje i w drzwi wstawic jakies glosniki pasywne pod wzmacniacz w/w BP GTA 475. 

 

Nie jestem pewny czy to bedzie dobrym rozwiazaniem dlatego prosze wszystkich o jakas porade. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość
Temat przeniesiony z forum:

"Car AudioWszystko o Sprzęcie Car Audio"

do

"Car AudioJestem tu nowy - dział dla poczatkujących"


Czekamy na kontynuacje wizji, zdejmuj tapicerki i montuj co tylko zmiescisz, podpowiem bez kombinacji nie zmiescisz nic :D

 

No i juz widze jak ten sub przebija sie przez tę 12mm płyte podłogi a nastepnie smiało uzupełnia pasmo... Tragiczne rozwiązanie, sam sie przekonaj, zepnij na pajaka i sprobuj zanim pojdziesz falej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...