Skocz do zawartości

Furacz klasy premium za 3tys z LPG kupie


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie z ta klasa premium żartowałem.

 

 

Może ktos z was ma coś, (lub ktoś z rodziny) godnego polecenia, w miare nie zgnitego, z LPG .

 

Coś do kulania i dojazdów do pracy za 3k pln...

 

 

Wymagań nie mam wygórowanych byle sie kulać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za tą cenę to można znaleźć już punto w dobrym stanie.
Tam największy problem to podłoga - trzeba sprawdzić przy zakupiena
Jest na allegro forumowe punto w dobrym stanie, ale 1.6 90km i bez gazu. To już średnio.

1.1. jest oszczędne na gazie i nawet jakoś jedzie (kumpel ma)

spali przy oszdzędnej nawet koło 7-8 litrów lpg.

tylko o wspomaganie ciężko

 

raczej w takich pieniądzach to szukać pewniaka na forach
przejrzeć sobie jakieś forum corsy b, golfa 3, ew. punto właśnie, czy tam astra pierwsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże, małe auto? Może jakieś wymagania? Jakieś kryteria? Bo tak to można wymienić wszystko co ma mały silnik i kosztuje mniej niż 3k :P

Jak mniejszy sedan np. to sunny n13, mały 1.4 + lpg za 3k wyrwiesz i pali 5-6L lpg, małe lekkie auto

A jak większe to primka p10 :P Też fajne tylko droższe i więcej pali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek byle było by w niezłym stanie.

 

Każdy poleca coś a fakt jest taki że i tak trafi się coś innego. Za 3k to po prostu będzie zwykle wozidlo wiec spuszczać się nad marką, modelem czy kolorem nie ma sensu. Du..py i tak nie urwie. :rotfl: a tym bardziej na taki wehikuł nie wyrwie :rotfl:

 

Po prostu kup coś nie zardzewiałego , na chodzie i ciesz się jazdą

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Za 3k to po prostu będzie zwykle wozidlo wiec spuszczać się nad marką, modelem czy kolorem nie ma sensu. Du..py i tak nie urwie.
dokladnie, ja nie pytam specjalnie o porade co kupic a raczej sadziłem ze moze gdzies u was w rodzinie pałeta sie cos godnego uwagi akurat :)

A kopciucha w b4 też brałem pod uwage chociaż smiechem by mnie znajomi zabili gdybym przyjechał passatem w TDI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck!!! Qeeerwa!!! Zmien avatara, bo prawie pawia na pada puscilem jak Twoje foto z legitki szkolnej na forum zobaczylem:D

A kopciucha w b4 też brałem pod uwage chociaż smiechem by mnie znajomi zabili gdybym przyjechał passatem w TDI :D

Oj tam, ojtam.... Ideały zostaw młodym;) rzeczywistosc jest brutalna:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck!!! Qeeerwa!!! Zmien avatara, bo prawie pawia na pada puscilem jak Twoje foto z legitki szkolnej na forum zobaczylem:D

 

A co? Coś z nim nie tak? :rotfl::D

 

 

A kopciucha w b4 też brałem pod uwage chociaż smiechem by mnie znajomi zabili gdybym przyjechał passatem w TDI :D

 

Nie wiedziałem ,że auto to się pod kolegów kupuje? :chytry:

 

Serce to jedno, rozsądek to drugie... Masz już swoją pszczołę na przejażdzki (kredensik ze "Zmienników" :D ) , to nie wymyślaj już z wynalazkami typu... Kupię sobie Poloneza do jazdy na co dzień za sprawami w robocie, bo tylko kur... będą lecieć. I co gorsza przejdzie Ci miłość do myśli technicznej rodem z PRL... Weż coś zdrowego z japońców jak chłopaki wspomnieli lub niech rozum wygra z sercem i kolegami... B4 Tdi :rotfl: Mogę nawet wymienić wady i zalety... Był obiektem westchnień każdego rolnika gdy dostanie dopłaty na wiosnę... :) Chodzi na gnojówkę. Klekocze, no V6 to , to nie jest  :wink:  ale... I tu przejdziemy do zalet. Przestronny! Cała rodzinka się pakuje w komplecie. Bogatsze wersje mają już i ABS i jaśki i klimę, elektrykę, czyli, co więcej potrzeba? Silnik jeśli nie zajechany do cna żywotny i oszczędny. Wersja 110 km wcale nie jest taką tragiczną zawalidrogą. Na koniec prostota techniczna, z tyłu belka z przodu  Mcpherson, młotkiem i kijem od szczotki go naprawisz, podobnie silnik i osprzęt.

Na koniec zaś schodzimy na ziemię... Mając 3 kapcie do wydania trzeba kierować się rozsądkiem i stanem, cokolwiek by to nie było. Będzie jakaś Primerka, bier primerkę, będzie passaciwo, zawijaj passaciwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miechy temu sprzedałem swoją Astrę 96r za 2900. Może coś w tym stylu? Ja miałem silnik 1.6 16V 100 konny i nie narzekałem. Fakt - demonem szybkości nie jest ale w relacji cena/szybkość/koszty utrzymania to chyba jedno z lepszych autek, a w cenie 3k można już wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...