Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze jakim cudem taki ciekawy temat mi przemknął  :szok: . Po przeczytaniu waszych wpisów normalnie mi się humor poprawił, czytałem to w pracy aż musiałem wyjść z pokoju bo nie mogłem się opanować, koleżanka z pokoju mnie się pyta, co tak się śmiejesz do monitora.  :rotfl:

 

Ale wracając do tematu i tak na poważnie, moje pierwsze tuningi też wychodziły poza margines przyjętego w tym okresie stylu, ale człowiekowi to się podobało i tyle, robił to i się cieszył.

Dopiero z biegiem czasu, dorastania człowiek dojrzał i zmądrzał  :wink:

 

Ale chylę czoła nad wkładem pracy przy aucie przez autora tematu, o finansach już nie wspominając.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez miałes zgaszony silnik na pierwszym filmie...

nigdy nie słucham na zgaszonym.... alternator nabija do 13.9 max, a przy dużym basie spada nawet poniżej 12;/ 

 

wczoraj wpadły manometry:D

http://images67.fotosik.pl/49/242b4f5af2493db3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego bejzu jeb*a mi szybka w smartfonie!

A tak na powaznie dalovy rade pobieznje zsumowac ilosc waluty wpompowanej w grube mody ? Byloby dla potomnych amatorow tjuningow chcacych robic "grubo" :)

Jako ze przejrzalem tylko ostatnie trzy strony to napisze ze z klockow to fajny ten kicker zr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie dalovy rade pobieznje zsumowac ilosc waluty wpompowanej w grube mody ?

za samego aira , to chyba przeszło 8 kola:D a tak to się nie doliczę, bo było tego sporo, np lampy przednie z ledami warte 900zł,, leżą zepsute, teraz mam ori lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...