Skocz do zawartości

7000RMS dobór wzmacniacza..


Rekomendowane odpowiedzi

ty zomer co ty ...   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :mur1:

jak przeczytałem ten bełkot, pomyślałem to samo :D 

Po co ta spina?

Kolega ma głośnik, chciał sięgnąć porady, dostał od razu porządny opieprz jakby popełnił jakieś przestępstwo. Uświadomienie go o innych niż budżet problemach związanych z aplikacją takiego głośnika to jedno, ale po co te ataki w jego kierunku. Jak to ma pomóc w rozwianiu jego wątpliwości? Ludzie czytając takie tematy od razu klarują sobie pogląd na temat tego forum. Prawdopodobnie odechciewa im się zakładania jakichkolwiek topików i uczestniczenia w dyskusjach z powodu tego typu napinaczy. Kolega nawet nie zdążył powiedzieć co ma w planach a ty już wiesz że nie ma porządnego altka i prundu mu zabraknie na pewno. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostał ochrzanu "na dzień dobry", dla frajdy, tylko żeby zrozumiał całość problemu jaki chce tworzyć.

Może i łatwo jest odpowiedzieć na proste pytanie, ale to by nie miało sensu. Kolega nie miał jeszcze planów - bo nawet ich nie rozumiał. 

Wiec forum w prostej korektywie pokazało mu kierunek logicznego tworzenia pomysłów - a dalej niech uczy się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec forum w prostej korektywie pokazało mu kierunek logicznego tworzenia pomysłów - a dalej niech uczy się sam.

Nie sądzę, że Twoje wypowiedzi pokazały taki właśnie kierunek. Pokazałeś miejsce, w którym znajdują się profesjonalisci biorący udział w zawodach.

Jak napisł dBmax da się to zrobić z głową, w mniejszym budżecie i z zadowalającym rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się to zrobić z głową

 

Hhmm.. A na co ja chciałem nakierować? Nie na lenistwo, a na myślenie.. 

Nie chce kierować podając gotowca - najpierw myślenie. Sposób może i mocny - ale kto rozumie, ten zrozumie.

Nie dajemy ryby - trzeba dać wódkę... Znaczy się wędkę  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "pomoc" forumowych wyżeraczy... Kolega spytał ile mniej więcej pierdnie i czy jest sens użyć taki głośnik w DBL. to zamiast czegokolwiek sensownego dostał tyradę "A ty masz tyle kasy, wiesz ile kabli, ile akumulatorów"... Nic nie pisał o budżecie a przynajmniej zaznaczył ,że wie ,że nie będzie to 200 zł i nie tego dotyczyło pytanie. No ale jak widać można.... Kolego Turboteam, nie zrażaj się, na forum nie siedzą same przemądrzałe mendy i rób swoje. Aha i nie zapomnij zaparkować obok siłowni atomowej aby się podpiąć kablem grubości ręki pod te zapotrzebowanie pierdyliona watt jak Cię straszą no i sprzedaj dom, żonę, psa i kota, bo bez budżetu rodem w 6ki w lotto nie podchodzoć. Nie ma to jak obcinanie skrzydeł na dzień dobry... Gratuluję, zwłaszcza Tobie zomer... miszcz z Ciebie. :wink::ok: Dobrze ,że mało takich skwaszonych życiem jak Ty i mądrych ,że hoho... Bo forum po tygodniu by zniechęciło każdego nowego usera , choćby nie wiem jak był twardy.

Żałosne! Chce się bawić? Niech się bawi. Za mało będzie aku, to dokupi, za mały przekrój kabli, dołoży kolejne... jego cyrk jego małpy. Nie sztuka komuś obciąć chęci przy samej d... i poczuć się lepiej.

 


jak na razie mam sam głośnik i zastanawiam się co dalej.. :)

 


Zastanawiam się również czy warto z takim głośniczkiem próbować w db dragu?? czy raczej lipa z tego wyjdzie??? Proszę o propozycję wykorzystania tego DIABŁA :wsciekly:

 

To tak gwoli przypomnienia czego dotyczył wątek, zanim wylał się ten cały kwas... :wink: Ja tutaj widzę dużo pokory w zadanych pytaniach i podejściu na luzie, co potrzeba aby zagrało i czy jest sens.  A teraz miłego wieczoru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokus Pokus Czary Mary..

Kolega spytał ile mniej więcej pierdnie :)

Mniej? Więcej? Dasz rade to ustalić przy takim świadomym userze? 

Oj tam, zakres różnic może jakieś 15 decybeli?  :wink:

Zero wiedzy a ludzie lubią startować od kategorii 150db+ 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/30774-potrzebuj%C4%99-pomys%C5%82y-na-150-db/?hl=150db&do=findComment&comment=309458

Ale może faktycznie - zostawię skrzydła, teraz mamy mączkę kostną, może wysokich lotów będą..

 

A takie pytania userów - może zamieścimy w Regulaminie?

"Zastanawiasz się co dalej? No to myśl..."

"Czy warto startować? Oczywiście że warto, przekonasz się sam.."

 

P.S. Truck-psa nie sprzedam. Szkoda by mi było niuni  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Truck-psa nie sprzedam. Szkoda by mi było niuni :rotfl:

 

Do do kolegi było odnośnie kosztów a nie Ciebie, że idąc takim tokiem myślenia jaki tutaj został nadany, to i domu i psa zabraknie taki ten DBL kosztogenny... :)

Kosztuje jak wszystko w co chcesz się bawić na poważniej, powie Ci to byle nurek, paralotniarz czy zbieracz znaczków. :wink:  Ale panowie w hobby, nie liczy się kasy bo każdy zdrowo myślący człowiek powie ,że to porąbane i wywalanie pieniędzy w błoto.

 

"Zastanawiasz się co dalej? No to myśl..."

 

"Czy warto startować? Oczywiście że warto, przekonasz się sam.."

 

Ale przecież napisałem nie Nasz cyrk nie Nasze małpy, jeśli ktoś chce, to czemu nie? Najwyżej będzie parę aku do kupienia po dobrej cenie jeśli się okaże ,że 2 szt to za mało, bo potrzeba całej baterii...

 

Startować tym bardziej, jakoś w DE czy Chechach nikt z tego show nie robi, są i szaraczki i profi, więc spectrum dość szerokie i jakoś nikt z niczym się nie zabija.

 

Sedno Twoich uwag doskonale zrozumiałem, ale to nie rozwiązanie. Trochę inny ton, trochę więcej merytoryki i zmienia to postać rzeczy. :wink:

 

A tak to czytając cały tutaj ten topik to wychodzi na to ,że nie mając 50 kzł i bez wybetonowania auta wraz ze zbrojeniem to może sobie w ten głośnik co najwyżej nasr..ć robiąc z niego nocnik pod łózkiem , albo w lżejszej opcji dla palących zafundować, drogą fikuśną popielniczkę. :) Pocieszyć to go nie pocieszyłeś. :rotfl:

 

 

Mniej? Więcej? Dasz rade to ustalić przy takim świadomym userze?

 

Oj tam, zakres różnic może jakieś 15 decybeli? :wink:

 

Zero wiedzy a ludzie lubią startować od kategorii 150db+

 

Co Ty Zomer piepsz... :) To pytanie dla osoby znającej głośnik, z gatunku tych jak w SQL jak mniej więcej, gra neo 29 czy morel Piccollo, ja potrafię w przybliżeniu określić czego się spodziewać pod warunkiem odpowiedniej aplikacji a w DBL nie? Za dużo zmiennych? Dla mnie prosta piłka: tak, idzie pierdnąć na nim 150+ ale to kosztuje, lub też nie i patrz wyżej do czego się nadaje... Po co bić pianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pianę? Może znam nie tylko teorie.. 

Pretor - a co ty Tutaj wniosłeś?

Możliwości walnięcia 150dB ok - ale zakres wiedzy, doświadczenia chyba też jest ważny. Chciałbym zobaczyć praktykę nowicjusza, z taką jego wiedzą i 150dB?

Nie.. To nasza wiedza, nasze doświadczenie, nasze zdolności, i niestety praca, praca praca. Wytłumaczyć to w prostocie - to nie sztuka.

Dlatego ja przedstawiłem całą charakterystykę "możliwości" usera, który rzucił taki temat, a nasze zdolności - to inna bajka.. Tutaj niestety musimy rozmawiać od A do Z.

 

Niech się odezwie ten ciekawski, niech zapyta konkretnie, może coś mu się uda.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.. To nasza wiedza, nasze doświadczenie, nasze zdolności, i niestety praca, praca praca. Wytłumaczyć to w prostocie - to nie sztuka.

 

Uj... Weż te swoje fajne psisko na spacer i zrelaksuj się panie... :) Po co się wścikać? Będziesz chciał to mu coś powiesz, nie to zrobi to ktoś inny, a jeśli i on nie, to będzie musiał sam sobie szlak przecierać. Ale nerwów to tu zdecydowanie szkoda szarpać i uderzać w ciężkie tony. :wink: Wiedzy Ci nie ujmuję, wręcz przeciwnie bo dla mnie np DBL to czarna magia... :dontgetit: ale pedagog z Ciebie jak z koziej d... trąba, heh. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...