Skocz do zawartości

spadki napięć przy 90A


Rekomendowane odpowiedzi

Tak też właśnie Panowie będę robił:) tylko nie jestem pewien co do mocy wzmacniacza bo na innych stronach jest napisane ma 800 rms a nie jak na tej co podał kolega jubyv8 że 900 ale to mniejsza o to. Teraz dalej kable dam albo 35 albo 50 zobacze jakie dostane e sklepie. Czy bezpiecznik na plusowy przewód wystarczy 80a (dostałem taki w zestawie) czy zakupić mocniejszy np 100a dodam że na wzmacniaczu są 4*30a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie hurtownia z takimi rzeczami maja wszystkie rodzaje kabli bezpieczników złączek itp więc popytam może będą mieli.a jak nie to zakupie taki z pierwszego linku

Póki co to wszystko będę miał pytania dalsze to się odezwę dziękuje za pomoc Panowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup OS a nie LGY bo go nie ułozysz :P


Swoja droga, u mnie na 50mm2 był zapiety RF 3.5kw, do tego helon 12/2xse12/itd i altek to 70a a i spadki były ale nie az tak wielkie.

 

Wszystkie połaczenia, masa silnik-buda, aku-buda, plus aku-altek  popraw, dołóz po 20mm, wrzuc 50mm2 na zasilanie wzmacniacza i masz zapas i ten akurat problem z głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wzmaka dalem 35 spawalnicze altek->plus aku dodalem też 35 masa->aku też. Został jedynie masa->silnik ale to już w pn zrobię. I powiem tak jest lepiej teraz nie spada poniżej 12 na wzmaku ale to i tak mało. Muszę jeszcze aku wymienić bo jest na wykończeniu. I wtedy zobacze dodam że sprawdzalem napięcie na wzmaku podkreconym na max gain i podbicie żeby sprawdzić maxymalne spadki to też może mieć wpływ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło szydło z worka... :(

 

Dietz dodawał mi jakieś 0.3V

 

Więc teraz spada do 13.8-13.9V  :hyhy: I ni cie wo niżej  :hyhy: *

 

Swest sprawdzał solidnym miernikiem na aku i pokazuje dobrze- 13.8V pokazał chyba najmniej. *

 

Oscyloskop wykazał spadki 0.2V na aku i 0.4V na piecu. *

 

Taaaadaaam :D

 

 

* Na solidnym graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie widzi mi się podłączanie zestawu przez masę z karoserii przy mocach większych niż 500W,
tym bardziej jak jeszcze chce przez takie zasilanie napędzać przód,

za dużo kombinowania, poprawek,  ja mam 2*50mm^2 prosto z aku przez bezpiecznik na (+), za przewód dałem 17zł/mb producent TFKable, gdzie się dało to lutowanie, bezpiecznik http://allegro.pl/bezpiecznik-megaval-200a-fiat-peugeot-iveco-mta-i3453053693.html pasje idealnie w moją oprawę na bezpiecznik ANL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...