Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tango nie poniosło wbrew pozorom :

-w oko i łuk brwiowy zarobił od kolegi, odciągając go od jakiegoś miejscowego wirażki, któremu warszaffka pokazywała ,że wcale nie ma miękko w gaciach.

-ręce pocięte i zszywane bo... jadąc do szpitala na zszycie łuku brwiowego najechali świeżo na wypadek auta z dbl.... Gość się palił w samochodzie i go Bury wyciągał wybijając rękami szybę i wyciągając nieprzytomnego bo już nie bardzo było co gasić.

 

Reasumując nie zrobił nic złego, ba dwa razy pożytek a wyszedł jak Zabłocki na mydle, posłała baba chłopa za zawody to wrócił jak bułgarskie dziecko potrącone przez towarowy... :rotfl: :rotfl:

 

Wracaj do zdrowia Burasku. :D  Medal przechodni w tym roku dostałeś Ty, w zeszłym miał Szyszunia w Prerov... Za rok, kto wie? Czy nie będzie kolejnego "medalisty" haha..

 


ps mam dobre zniżki na Alpine jak coś :D

 

Ale z tego co pamiętam to już była raz podobna akcja z Hornowcami? heheheh... Alpine sprzedają a funkcjonują jak Clarion 702... Szum... Łan... pyk! .. i ktoś leży...heheheh :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesce nie koniec sezonu.

 

 

Nie strasz , bo nikt nie przyjedzie albo w...

 

post-4530-0-77438800-1375646705_thumb.jpg

 

Z hasłem "Witamy serdecznie w Bydgoszczy" :D

 

 

również z pizdeczką pod oknem...

 

Najlepsza jest na drugi trzeci dzień... zmienia kolory jak tęcza... :rotfl:  Samo życie, przynajmniej widać ,że miękkie faje się nie bawią w CA :D

 

A tak na serio to najważniejsze ,że ten chłopak z DBL chyba też będzie z nim oki. Ale auto zmieniło się w skorupkę, bezpieczników nie było czy cuś? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin piszesz o tej srebrnej mazdzie co sie rozbila miedzy Sucha a Strzelcami ?

 

Tak to chodzi chyba o to:

 

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130804/POWIAT10/130809864

 

To jakiś chłopak z grona DBLowców, woził po imprezie i jak napisali w artykule był trzeźwy... Shit happens... :/

Ale dobra nie ma co wałkować. Kierowca cały, Bury z fifą jak talala.

Zajefajnie zawody były. :D

Za rok znowu jadę he he. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim , jest już lepiej ... to znaczy że zeszła opuchlizna i weszła tęcza :D , Marcin dobrze że okulary zostawiłeś bo moich znaleźć nie mogę :D

Spoko po to się ma kolegów. Dobrze, że tych fif nie zbierasz regularnie. :D

Gratulacje dla zwyciężców jak i pozostałych uczestników.

Dobrze że koledze z Mazdy nic sie nie stało ...

 

Jak Panowie wrażenia z odsłuchów ?? Truck,( jak i inni ) proszę o wyczerpujące opisy :)

Prawie żadnych, nie szlo wytrzymać w autach. Powiem tylko tyle 38 w cieniu, auta stały w słońcu. W środku sauna po 5 min masakra. A dźwięk rozjechany skoro głośniki praktycznie splywaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Prawie żadnych, nie szlo wytrzymać w autach. Powiem tylko tyle 38 w cieniu, auta stały w słońcu. W środku sauna po 5 min masakra. A dźwięk rozjechany skoro głośniki praktycznie splywaly.

To Fakt , Sory dla zawodników że oceny były w tempie Expres i na raty , ale byłem po 15 minutach cały mokry i nic nie grało w takiej temperaturze ... trzeba było wietrzyć i znów 5 min...  Po 5 autach tak mnie bania bolała z przegrzania żę myślałem że udaru dostałem , ale n szczęście udar był dopiero wieczorem :D 

 

 

Hitem przy tym wypadku był fakt że byłem w stanie mocno wskazującym i nic nie czułem , najpierw Sanitariusz mnie ganiał ( nie wiedziałem z początku dlaczego ) , a okazało się że łapy krwawią , a potem policjant podszedł do mnie i pytał czy czułem alkohol , kurde z początku myslałem że chodzi mu o to że jestem nawalony ale nieee :) , o kierowce chodziło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki - http://www.easca.pl/...Izbicko 2013.pdf

 

 

 

Hehe w pizd...u ale mnie objechaliście.. Jak szmacianą lalkę.. :rotfl:  Nawet do Kabańczyka 17,5 pkt straty...

No ale ja rozgrzebańcem a Wy na gotowo np taki Cadik od kilku lat w formie a ja dopiero zaczynam prace strojeniowe w zielonej... :) W Bydzi może będzie mniejsze "ha dzia!" na arkuszu. :wink:  Zachciało się Truckowi profi to na początku musi być du.. wykopana przez lepszych. :)

 

ps, Dlaczego Jurek nie wpisał teamu? Przecież mówiłem ,że "Bezpański" , bo większość od "Pana Siwego" hahah... :)

Gratulacje panowie, bo w każdym z aut grało na grubo. :padam:  A jak ciasno było świadczy wynik u Warzywniaków, instalka ustawiła wynik a nie brzmienie.

To się Siwy teraz nasłucha od Dzikiego... "No zrób coś!" "Ale co?" "Nie wiem ale zrób!".... heheheh :rotfl:

 

 

Niezły wynik w dbl ami! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...