Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eeee tam , zobacz jak radzi sobie nasz Czarny koń Kabańczyk , on też jest w czarnej Dvpie  :D 

 

ps. Jurkowi wybacz ... WIek robi swoje i korozja :D 


Bury, za co Ci poleciały 3 pkt w instalce tym razem, bo podobno auto już czyste było :)

Jeden pkt za ukończenie instalki ( pierścienie na tweetery nie maja siateksów i mi się troszkę poobijały ( nie mogę mastaha dorwać :) )  a dwa pkt za prezentacje , czyli w profi musze mieć coś co prezentuje moją instalkę dla publiczności , możę to być w formie papierowej , jak i multimedialnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ps. Jurkowi wybacz ... WIek robi swoje i korozja :D

 

Myślałem ,że dobrze zakonserwowany już jest i go ruda nie rusza? :szok::)

 

 

 


eeee tam , zobacz jak radzi sobie nasz Czarny koń Kabańczyk , on też jest w czarnej Dvpie :D

 

Ja tam wiem co trzeba poprawić i nad czym popracować... Więc mi tyłka nie ściska, gorzej jak już trafia się ściana nie do obejścia. :wink:

Za brzmienie i zrównoważenie dostałem bdb oceny po 18 pkt więc, tutaj nie poległem. Poszło o technikę sceny, ale to praktycznie w ogóle nie było robione, bo traci na tym brzmienie, a to dla mnie ważniejszy aspekt niż to czy werbelek mi stoi 20 czy 25 cm od słupka. :)

Ale spoko popracuje się jeszcze , jeśli uda się połączyć brzmienie (z którego nie chcę rezygnować, bo wyróżnia się na tle innych aut i nie jest takie uszojebne i techniczne a do słuchania na co dzień) z walorami techniki to będę już bardzo zadowolony, niezależnie od wyników na garnki.

 

 

 


możę to być w formie papierowej , jak i multimedialnej .

 

No to czekam na pierwszego, który przyjedzie z rzutnikiem i ekranem do Bydzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps, Dlaczego Jurek nie wpisał teamu? Przecież mówiłem ,że "Bezpański" , bo większość od "Pana Siwego" hahah... :)

 

 

A doczytał Ty co tam pisze na górze kolumny z nazwami teamów? 

W amatorskich kategoriach SQL wpisujemy tylko nazwy teamów EASCA, a w Profi może też być nazwa działającej na rynku firmy car audio, niekoniecznie należącej do EASCA. Innych samozwańczych teamów nie wpisujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był żart wynikający z temp tego dnia... Scalaki mi się we łbie przypiekały :wink:

No to chyba trzeba będzie się podłączyć pod team "zachód" czy jak to tam funkcjonuje? Aby nie być już takim bezpańskim pomiotłem. :hyhy:  :)

I tak chcąc nie chcąc funkcjonujemy team'owo z całodobowym. :wink2:


 

 


Chodzi o to Truck jak ma Dziki odpala monitorek za tylną kanapą z prezentacją i ma luz :)
 

 

Ja mogę odpalić dwa.... Będzie hi-endowo, :D

Trzeba będzie przygotować więc ładnie w Power Poincie, choć lenia mam niesamowitego... :/  We wrześniu się udzierga.

Teraz jedyne aspiracje są sprowadzone do zimnego, małego jasnego i pobujania w cieniu na hamaku przy tych temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To był żart wynikający z temp tego dnia... Scalaki mi się we łbie przypiekały
No to chyba trzeba będzie się podłączyć pod team "zachód" czy jak to tam funkcjonuje? Aby nie być już takim bezpańskim pomiotłem.  

hahah to petycja , 2 fotki i składka ( litrowy jacek na sezon ) i może to przemyślimy :D


I tak chcąc nie chcąc funkcjonujemy team'owo z całodobowym.

Team wyfakowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Pawła? :wink:

 

Nie no kuźwa teraz sobie cofnąłem i zobaczyłem twój ryj :rotfl:

W końcu wyglądasz jajajak nonononorrrmalllllny człoooooowieeeek

A według mnie jak 'poraźonko' czyli w zasadzie wszystko w porządku. Bury pełna gębą. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może TEAM DOJECHAĆ CAS ;-)

Zbyt mocno Was lubię by odbierać ten piękny sen o potędze. :D

 

A tak na poważnie to jestem realistą, do kiedy nie zmienię auta(kilka lat?) Chodźbym zaaplikował kilo viagry i wykrecil piruet na kut.. to na technice polegnę. Wystarczy jeden aspekt zalezny w sporej mierze od możliwości aplikacji. Głębokość Truck 4 Bury 14.. Więc robię sobie swoje granie i przyjeżdżam się spotkać w fajnym gronie a nie ze zwarciem w tylku po garnki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik w dbl ami! :wink:

 

Marcinie wiesz ile powinno być :P Ale losowanie było tym razem i na kostce 6 się pokazała, nie moje strojenie :mur1:

 

Widzę że Panu Jurkowi też się udzielił klimat Izbickowego rytuału - mamy "rekodry" w wynikach he he, taki żarcik, bez urazy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciliście uwagę,że w tym sezonie każdy wraca z bananem na buzi niezależnie od wyniku? Mówiłem,że klimat się zmienia i idzie ku lepszemu. Oby tak dalej może się doczekamy czasów, że w każdej klasie zjawi się po 10 aut. Uhuhu! Ale by się działo.Tak w rywalizacji jak i integracyjnie. :D ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...