Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No byłem tutaj i nie find'it :rotfl:  Ok dzięki grubasku. :D

A żeby nie było że jest gdzieś tajnie ukryty, to formularz jest też przy każdym "wirtualnym produkcie" (po otwarciu szczegółowego opisu dla każdej rejestracji na każde zawody) - zakładka POBIERZ

  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci gejszo, odpuść Kielce i dawaj do Izbicka... A tak to do roboty, zamiast jak śpiewa Rysiek Rynkowski...

 

" Nic nie robić, nie mieć zmartwień  :P
Chłodne piwko w cieniu pić  :zdrowko:
Leżeć w trawie, liczyć chmury :rolleyes:
Gołym i wesołym być :D

 

Nic nie robić, mieć nałogi :cwaniak:
Bumelować gdzie się da  :cenzura:  :piwo:
Leniuchować, świat całować :zakochany:
Dobry Panie pozwól nam.."  :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


" Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być

Nic nie robić, mieć nałogi
Bumelować gdzie się da
Leniuchować, świat całować
Dobry Panie pozwól nam.."

 

My sobie jeszcze pogadamy lafyryndo. :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


My sobie jeszcze pogadamy lafyryndo. :cisza:

 

Spoko damy radę, tak "se" myślę ,że fajnie by było zrobić mini piknik dla tych co się wybiorą jako zawodnicy i kibice, tam gdzie rok temu przed Bydzią od piątku popołudnia do niedzieli? :hyhy::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że mam trochę mieszane uczucia po wizycie na tej imprezie. Może to przez fakt że zabawiłem tylko 2 godzinki. Kolega bury22 mnie bardzo zaskoczył wręczając klucze do auta i poszedł sobie na obiad :) Ale trzeba przyznać że jego system gra naprawdę fajnie. Było kilka aut które zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, przede wszystkim misiek Dzikiego. MOżna było podejrzeć kilka ciekawych rozwiązań. Z drugiej strony zdziwiło mnie to że w autach gdzie montowane są systemy warte grubą kasę ktoś podłącza tweetera kabelkiem o przekroju nitki ( voodoo audio mówi że ma być min.1,5mm2). A ja się przejmuję że u mnie mission jest takim cienkim drutem podłączony  :rotfl: u kogo innego widziałem bagażnik wypakowany zacnymi piecykami które były przykręcone do "luźno" latającej płyty. 

 

Podsumowując to jestem podbudowany, bo jednak kasa na sprzęt to nie wszystko. Myślę że jak ogarnę solidnie to co mam to na będę mógł wstydu wybrać się na taką imprezę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam , kiedyś pod Ikeą był sobie 3 way połączony płaskimi kabelkami rodem z wnętrza kompa ...leżały sobie na kokpicie , na kierownicy i manetkach ... i w sumie grało, ba i to JAK GRAŁO!!!  

 

 

PS: załączam przykład takiego kabelka (na wtyczki nie patrzcie ) 

post-623-0-89519600-1375547624_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem do domu. Pragnę podziękować bardzo organizatorom i sędziom, JD a w szczególności Szyszuni, za poświęcony czas i energię na zorganizowanie imprezy i eliminacji.

Mimo ekstremalnej pogody, miło się było spotkać, posłuchać parę ciekawych aut, których nie dane mi było posłuchać wcześniej w tegorocznym setup'ie, np bardzo ciepło wspominam Caddego chłopaków z Gorzowa (kawał dobrego grania :ok: ), niestety A6ki nie zdążyłem posłuchać ale co się odwlecze to...  :wink:  Fajnie było spotkać się znowu z paczką zawodniczo-sędziowsko-forumową. Gratuluję również zwycięzcom z poszczególnych klas, oby dalej z tym wózeczkiem do przodu. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w Bydgoszczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pragne podziekowac organizatorom i wszystkim ktorzy mieli okazje byc w Izbicku :)

 

Niestety wracam jeszcze do domu w warunkach strasznych bo z brudasami z Woodstock'u... Ogolnie wali ciezkim klocem i starymi skarpetami ale jeszcze ogarniam kuwete :)

p.s. odziwo w wc dryfi mniej jak w calym wagonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrani :

 

Funi: pawel_luk1

Maxi : Tomcio Gazownik

Amator: nie pamiętam :D ale jedno auto raptem było

Profi: Bury( w końcu posprzątałem mu w aucie, umył je) i ... zdetronizował Dzikiego, monopol się skończył... :D:hyhy::ok:

 

Profi było najliczniejszą klasą tego dnia , ja byłem ostatni :D (ale było do przewidzenia z racji rozgrzebanego auta), niemniej jest bardzo ciasno w tej klasie w tym roku, drugi był Dziki, trzecie i czwarte miejsce dla Warzywniaków słyszałem Cadiego, który zrobił na mnie wrażenie, jest jeszcze A6ka z tej samej parafii, podobno grająca jeszcze lepiej niż Caddy, więc nie mam pytań...

Jest na grubo, jest fajnie i cieszę się ,że trafiłem w końcu do pierwszej ligi mimo mizernego początku, jest kogo gonić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak zwykle mega udana , było rewelacyjnie !!! Trochę czasami nas ponosiło więc .... Łukasz w temacie Kielc pisał o fotce bo już chyba wie co było :D , żeby nie było poniżej 2 świeże fotki :D

 

http://imageshack.us/a/img534/9109/eozz.th.jpg

 

i po wyjściu :D

 

http://imageshack.us/a/img841/1679/3cx1.th.jpg

 

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich za ROK :D 


ps mam dobre zniżki na Alpine jak coś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...