Skocz do zawartości

mamy tu kogoś z Poznania?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ta niedziela 27.04, myślę że standardowe miejsce na parkingu C.H Pestka będzie ok, szczególnie też dla Ciebie , bo nie musisz się przez miasto przebijać.

 

Mam tylko nadzieję że ogarnę do tego czasu nową /fabryczną jednostkę, bo na razie strojnie w rozsypce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 788
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O kurcze tak późno?! Może zrobicie wyjątek i zjedziemy się na 13-14. Ja mam trochę daleko a wstaję do pracy o3 rano. Po drugie nawet czasu nie będzie na jakieś przekładki, bo malcolm chciał moje a8 posłuchać. Co wy na to dacie radę w drodze wyjątku?

mnie nawet bardziej pasuję malta. Jak chcecie dojadę gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota miło było Cię poznać Grzesiek :) gofera masz fajnego zadatkiem na super granie tylko nie zdążyłem pytać bo widać spora różnice w poziomie między lewym a prawym slupkiem (prawy jakby wyżej był), zamierzone to czy będą poprawki?:) ja wróciłem do chaty i zacząłem dlubac przy drzwiach etap 1 doginania blachy aluminiowej skończony na prawe drzwi lekkie poprawki musze Nanieść Bo gdzieś mi jeszcze boczek nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie zdążyłem pytać bo widać spora różnice w poziomie między lewym a prawym slupkiem (prawy jakby wyżej był)

Tak to tylko wygląda, lewa strona jest najniżej jak się dało bo daszek nad zegarami jest dość wysoki i dla tego prawa strona tak wygląda. Do tego jeszcze deska się obniża od strony pasażera. Działaj co następnym razem Twojego się posłucha :wink2: . Mietek wymęczony ciekawe granie ale inne niż np Tomka. Zresztą nie te klocki bo wasze auta to różna koncepcja. U Ciebie tomek wf i średnica (zresztą cały system) powala mnie na kolana. A wf wogóle. A u Malcolma mietek na 2-parach wf też robi ciekawe granko i to bez suba. Malcolm jak tam coś wrzucisz to będzie miecha :hyhy: 

Dzięki za spota panowie, miło było poznać i pogadać o tematach CA. Pozdrawiam i do następnego. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...