Skocz do zawartości

mamy tu kogoś z Poznania?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 788
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i tak jak wspominalem, wylecialy Oriony.

Wlecial rockford power 800a4, ktory dawal rade itd. Ale cos nie moglem poradzic sobie z zakloceniami od silnika... polecial na przeglad.

na gore podpiety byl wyjety z polki Gienek q100x czyli 4x25w niby w klasie A.

 

Po wyslaniu rockforda, stala sie rzecz straszna :)

Podpiolem Gienka pod tweetery (w miedzy czasie wlecialy Neo29) i woofery, czyli "chwilowe" co by cos plumkalo 2-way.

 

No i cos sie porobilo... Gienek mial takiego powera na wooferach o jakich oriony (4 razy wieksze) nie mogly nawet marzyc.!!!!

Troche pojezdzilem, i bylo ok ale kurde.. gienek byl wystawiony na allegro i poszedl .. :)

 

W miedzy czasie dzis przyszla druga szt rockforda 800a4.

I tutaj panowie mam problem.

 

Po podpieciu zamiast gienka tego rockforda (nadal 2 way bez suba) nie wiem co sie dzieje, ale wszystko lezy. Pomijajac fakt cienkiej dynamiki, malo powera, to znow to samo z ta szt rockforda co z poprzednia. Pelno zaklocen!!! Nic takiego nie wystepowalo pod gienkiem... ani wczesniej orionach, Tylko na tych rockfordach!!!

 

Zaraz mnie szlag trafi!!


a propo, ma ktos w poznaniu badz okoliach jakiegos gienka 2 kanaly? do podpiecia na chwile?


bo nadal nie wierze ze to tak gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...