Skocz do zawartości

ProCeed by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos tam ogarniete juz jest. :wink2:

Slupki zrobione, swiatelko odpalone i nawtet wstepnie postrojone. 

 

post-4866-0-66631200-1398374562_thumb.jpgpost-4866-0-62358700-1398374564_thumb.jpg

 

post-4866-0-12250200-1398374566_thumb.jpgpost-4866-0-88051900-1398374567_thumb.jpgpost-4866-0-35982700-1398374569_thumb.jpgpost-4866-0-45821300-1398374570_thumb.jpg

 

post-4866-0-72644600-1398374572_thumb.jpgpost-4866-0-82098600-1398374574_thumb.jpgpost-4866-0-60056900-1398374576_thumb.jpg

 

 

Z paneli jestem bardzo zadowolony. Srednica zdecydowanie sie poprawila. Powedrowala wyzej nad deske oraz stala sie pelniejsza, badziej jednolita. Ogolnie zmiany wyszly na bardzo duzy plus, nie spodziewalem sie az tak duzej poprawy no i przestalem juz myslec o dolozeniu sredniaka. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładne na żywo te nowe Piccollo, a raczej nowe siateczki i front w nierdzewce, w końcu wyglądają na to co kosztują, bo wcześniej takie szaraki. :)

Próbowałeś pociąć trochę słupek? Może troszkę jeszcze by się schowały w niego?

Średniaków tam nie potrzeba tego Piccollo nie brakuje, żaden nie gra tak średnicą jak ten tw, tyle ,że przydałby się jakiś super tweeter, bo tam gdzie są pogłosy pomieszczeń, lotność, czyli najwyższe tony on gra tylko na papierze i gdy się posłucha zwykłego tw , który gra górą, typu SS albo Wavecore, odczuwa się ten niedostatek o którym mówię. Ale coś za coś.... Ja wolałem jego ładną średnicę, trąbki itp gra genialnie. http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/thumbsup.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Średniaków tam nie potrzeba tego Piccollo nie brakuje, żaden nie gra tak średnicą jak ten tw, tyle ,że przydałby się jakiś super tweeter, bo tam gdzie są pogłosy pomieszczeń, lotność, czyli najwyższe tony on gra tylko na papierze i gdy się posłucha zwykłego tw , który gra górą, typu SS albo Wavecore, odczuwa się ten niedostatek o którym mówię. Ale coś za coś.... Ja wolałem jego ładną średnicę, trąbki itp gra genialni

 

Odnoszę nieodparte wrażenie, że jedno i drugie potrafią np.

NOX 28

Audison Thesis TH 1.5

 

Z tym pierwszym mam do czynienia na co dzień ten drugi słuchałem kilka(naście) razy.

W jednym i drugim nie brakuje ani wyższej średnicy ani mikrodynamiki w najwyższych rejestrach, czego właśnie może brakować w piccolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi :) Niestety obecnie u mnie nic nie gra, sprzęt leży w domu i w przyszłym tygodniu zmieniam drzwi w aucie na nowe więc czeka mnie zabawa od nowa :/

Ale nie ma tego złego człowiek nabrał doświadczenia i tym razem będą naprawdę betonowe drzwi i mam nadzieję, że za parę miesięcy znowu będzie radocha ze słuchania muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Marcinie mi bardziej chodzilo o srednice, ktora gra wf po wyciagnieciu go przed tapicerke. 

 

A mnie zawsze zadziwiało to , kiedy wracałem parabolą do Piccollaców jak ten tweeter potrafi zagrać jak typowy średniak...  :szok:  Kapitalnie, jeśli byłaby jeszcze górka to już umarł w butach, ale to ma już... Esotar 110 :D Z ceną razy ileś tam piccollo. :) Więc nie ma co wybrzydzać , bardzo ładnie wygląda w nowej odsłonie, jak gra wiadomo a podejrzewam z 5.16 wyjdzie bardzo fajny i żywy 2 way... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kto ma hopla ten kupuje opla :rotfl:.

 

Hmm.. u mnie notorycznie przy sprzedaży furacza występuje (czasem nawet roczna) absencja od CA , jak widzę na jesień posłucham na Przymorzu nowego pudła rezonansowego,  działaj waść ...wyrobisz się szybciej niż ja :rotfl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...