Skocz do zawartości

ProCeed by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Też bym numerek wziął i się stanął w kolejce. Xesowo się robi na pomorzu :)


 

Koniec świata apokalipsa! :rotfl: 

Auta ze Ślunska grają mocniej dołem niż Pomorskie i teraz Xes zaczyna tam królować. ziemia zmienia bieguny, czas iść do spowiedzi... :hyhy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2SC0pcGdZis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata apokalipsa! :rotfl:

Auta ze Ślunska grają mocniej dołem niż Pomorskie i teraz Xes zaczyna tam królować. ziemia zmienia bieguny, czas iść do spowiedzi... :hyhy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2SC0pcGdZis

A jak ostatnio coś w tym stylu napisałem to na mnie najechali, a coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Powodzenia w pracach, sam w przyszłości będę się przymierzał do procków tej firmy :wink: Jak coś już ulepisz z nim, opisz wrażenia :zdrowko:

Mi najbardziej podoba się opcja, dzięki której podłączając się pod głośnikowe, jesteś w stanie kontrolować vol. przy wyciągniętym światełku :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to co na allegro jakiś czas temu wisiało?

jakie źródło planujesz?

udało się upolować drugie M1?

 

Na alle byl C-DSP a to jest DSP. Zrodlem bedzie ori jednostka z kijanki. Za bardzo polowac nie musialem poniewaz akurat byl "wysyp".  :wink2:

 

 

Tego pilota kupowałeś specjalnie, czy był w pakiecie?

 

Pilota nie bylo w zestawie i musialem dokupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiale zapytam się - dlaczego, lub do czego ?

 

Szczególnie że zamierzasz go użyć w podobnym celu jak i ja w tym lub kolejnym tygodniu, czyli fabryczna jednostka - światło lub cień* - Helix DSP.

 

* Cień - to analog dla radia, i BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się :)

 

Tyle że jest on..... zbędny i tylko straciłeś na niego kasę :(

 

dla wyjaśnienia podam, Helix DSP pobiera sobie sterowania głośnością gdy chodzi po "wyprowadzonym światełku" po 1 (słownie jednym) nawet kanale Hi-input.

 

Tak więc wystarczy że pod złącze Hi-input podepniesz kanały głośnikowe z radia, wtedy autodetekcja załączy światło gdy się pojawi, a poziom wysterowuje po głośnikowych, gdy wyłączysz CD, i przejdziesz na radio/BT sygnał będzie szedł po w.w głośnikowych - pilot w każdym z przypadków jest zbędny.

Lub możesz zaszaleć , podając mu analogowy sygnał po RCA - to tak dla hajendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie.

 

Do C-DSP tak, do DSP jak i P-DSP już nie.

 

Nawet go nie otwieraj, bo szkoda , może się uda sprzedać na all.


Sam będę  tym działał w sobotę, jak pogoda i czas pozwoli.

 

Fabryka już światełko posiada, procka mogę mieć w każdej chwili, wyjmę ODR'a i będę DSP montował, na MTP w Poznaniu na koniec marca chciałbym już mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio "widzę" sens u Dirty ładować się w 3 drogi, skoro 2-ie sprawdzają się lepiej niż dobrze :)

Zgadza się, gra to bardzo dobrze. Ale też zawsze może być lepiej :P

 

Raczej teraz nie ma co bawić się ze średniakiem, jednak kiedyś to raczej nieuniknione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...