Skocz do zawartości

BMW E39 - majstersztyk robota


wisior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.spoiwadoplastiku.pl/siatki-do-wzmocnie/67-siatka-aluminiowa-100mmx610mm.html - z takiej siatki również nie powinno być problemu. A co do prasy to wystarczy lewarek hydrauliczny 2-3t i sprawa załatwiona. Ja używam takiego cuda do prasowania tulejek wahaczy i się sprawdza bardzo dobrze już długi czas.http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/10735/prasa_hydrauliczna_1.JPG

Wiem, że do paru siatek się nie opłaci robić specjalnie praski, ale jak ktoś już ma dostęp to dlaczego nie spróbować :).

 

Z tego co można było zauważyć, ze zdjęć to koleś miał konkret wyposażenie warsztatu, łącznie z maszynami do obróbki mechanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no warsztacik klasa. Sprzętu kupa. Powierzchnia tez wystarczająca. Aż chce się robić w takich warunkach :D ale osobiście to wole instalke Holendra BMW Berylium

 

http://www.audiogroupforum.com/csforum/showthread.php?t=66958

 

Tam więcej majstersztyków jest pokazanych. Miedzy innymi ten temat zainspirował mnie do zakupu frezarki :D

 

Warty obejrzenia ten gość dopiero cuda wyprawia w warsztacie. Majstersztyk to mało to już są dzieła sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osobiście to wole instalke Holendra BMW Berylium

 

Dla mnie to już jest choroba. Oglądam to i nie mogę się na oglądać :P Ile on się narobił nad samą oprawą i podstawką pod logo JL to ja to już bym to dawno rzucił w cholerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio, już kiedyś trafiłem na ten temat...to mnie własnie zniszczyło ile można z carbonem zrobić :rotfl: to potem to nad czym człowiek u siebie w zabudowie się męczy, wydaje się nader śmieszne :wink:

Bajunia w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Belg czy Gulden najmniejszy szczegół ale magik nieziemski :)

 

nie tak do końca, raczej za sobą nie przepadają ;)

 

 

 


I patrząc na takie akcje te nasze wypociny robią sie takie marniutkie :rotfl:

 

tylko zobacz ile budowa auta trwała, a on dalej nie jest zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A wto to już nie wnikam czy sie kochają czy nie nawidzą. :) ich sprawa

 

nie mniej jednak to tak jak byś nas pomylił z Ruskimi :P

 

 

 


To coś jak z twoim jednorożcem :rotfl:

 

nie znasz mnie, nie widziałeś auta to na co te doczepki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie znasz mnie, nie widziałeś auta to na co te doczepki :P

Luzik :zdrowko:

 

Właśnie nie znam osobiście a szkoda :) może sie uda kiedyś to nadrobić czy to w Pl czy za miedzą. Nie mniej jednak legendy o twoim jednorozcu krążą już długo więc pozwoliłem sobie o tym napomknąć w kwestii czasu robienia auta ale broń Boże na doczepke. Także bez urazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szukając pomysłów na zabudowe moich dyniek znalazłem coś takiego

http://www.whitledgedesigns.com/magicbus_build.html

pomysłu na słupki raczaj nie podchwyce :wink: , ale ogrom pracy robi wrażenie, instalka ma troche patentów z home audio typu rozpraczacze i absorbery akustyczne, głośniki z przodu chyba też domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił ten gość od E39... Z chęcią bym wsadził mid w deskę ale... Jak ja to potem poskładam... :szok:  I tak, z tego co teraz jest rozbebeszona jak nie pójdzie siwy dym nad Watykanem po złożeniu to będzie sukces... :rotfl:  Rozkładało się fajnie w dwa dni do blachy, a teraz... 3 mieś siedząc na fotostory chłopaków z Bmw forum aby poskładać porządnie, po godzince dwie w wolnym czasie... :mur:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak narzekałeś, że długo auto stoi w poprzednim warsztacie i jak Cię skroili... :)

 

rzeźba w tym bmw by hevi naprawdę grande. Szkoda tylko, że więcej hajendowych klocków się nie pojawiło, biorąc pod uwagę znaczny nakład pracy naprawdę już można było pójść grubo po całości i koncepcyjnie też trochę bardziej temat dopieścić. Rzemiosło - pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak narzekałeś, że długo auto stoi w poprzednim warsztacie i jak Cię skroili... :)

 

 

 

 

Przecież ja nic od listopada zeszłego roku nie tknąłem... :D Gdy skończę wrzucę temat, aby wcześniej nie było bicia piany, to sobie spojrzysz jaki nakład pracy został już włożony z mojej strony w to auto. Dla przypomnienia np ekranowanie "głupich" kabli głośnikowych, które siały wcześniej, w cynowanej plecionce miedzianej :wink:  A takich rzeczy w tym aucie pełno, bez wyliczania sobie ani czasu ani pieniędzy.

 

post-4530-0-05135700-1379679231_thumb.jpg

post-4530-0-30254100-1379679232_thumb.jpg

post-4530-0-69850100-1379679233_thumb.jpg

post-4530-0-40031400-1379679239_thumb.jpg

post-4530-0-17930000-1379679242_thumb.jpg

post-4530-0-46866800-1379679243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...