Skocz do zawartości

Zestaw do max 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

X2

 

Nie jest to dobry pomysł. Łba nie bedzie to urywac. Alpine juz sie skończył jakis czas temu i teraz nie wszystko jest juz fajne. Lepiej posłuchaj kolegów odnośnie doboru sprzetu zreszta jakbym nawet na twoim miejscu nie spuszczał sie za bardzo nad drobiazgami i niuansami bo każdy kto ci radzi ma inne preferencje. Dla jednego to co rzyga basem drugi powie ze tu basu wogole nie ma. A to ty masz poznac swoje preferencje najpierw. Złóż sobie podstawowy zestaw startowy wg tego co koledzy ci radzili a potem juz świadomie bedziesz wiedział co ci sie podoba a co nie. I wtedy sobie podmieniac zacznij. Ja tak zrobiłem i nie żałuje. Posluchalem tego co miałem przecwiczylem z nimi wszystko co można począwszy od pasywki po aktywke ale teraz przynajmniej wiem o co mi chodzi i w która stronę iść. I zacząłem eliminować powoli najsłabsze ogniwa.

 

Tobie tez tak radzę.

Bo za pierwszym razem na 100% nie znajdziesz to czego szukasz i zawsze bedzie cos co ci sie nie spodoba w danym systemie.

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obserwuje ten temat bo sam niedawno mialem taki metlik i sto pomyslow na minute:  Przemcio ma racje i bardzo fajny temat w dziale 

wasze instalacje ktory sam czytalem ( caly ) tobie tez tam radze zajrzec. 

 

Na poczatku tym bardziej ze sam sie porywasz z motyka na instalke wazniejsze bedzie wykonanie a nie ile zaplacisz za przednie glosniki. Popelnisz bledy jak kazdy poczatkujacy amator zeby pozniej dojrzec i je poprawic, jezeli jestes entuzjasta CA to nie usiedzisz 

przy tych samych glosnikach / wzmacniaczu/ radiu za dlugo tylko bedzie cie kusic zeby zmienic / sprawdzic / ulepszyc itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...