Skocz do zawartości

Zestaw do max 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeee, tam czytales opis? Zestaw od pierwszego wlasciciela, praktycznie nowka, ale jak juz koniecznie nowka to takie cos jest na ebayu: Focal K2 Power http://www.ebay.pl/itm/230857319356?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649, tylko ze jak same glosniki na front za ok 2000zl , to z reszta juz trzeba bedzie dobrze gospodarowac zeby sie zmiescic w budzecie.



Chodzi o to ze kupuje dopiero kiedy bede w polsce w sierpniu dlatego nowe bo raczej nikt nie bedzie czekal ...

Znam ten bol, dlatego jak ja trafie jakas okazje na gieldzie, to poprostu robie przelew do sprzedajacego, a on mi towar wysyla do brata w Warszawie, jak jestem w PL to sobie od brata odbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kasy z konta nie mogę ruszyć do końca lipca wiec dlatego...Ale już wiem jakie chce głośniki :)

 

FOCAL K2 Power 165KR2 sadze że będą odpowiednie :) Coś tam basu "chyba" wydadzą z siebie ?

 

Rezygnuje (na jakiś czas) z suba wiec tylko skupiam się nad sceną przednia :)

 

 

Do zasilenia są propozycje 2 wzmacniaczy :

 

 

Wzmacniacz u-Dimension Jr. 2-370 cena łączna z głośnikami około 3048 zł 

 

Wzmacniacz RAINBOW iPaul 4.300 4 Kanały 4x90 RMS cena łączna około 3098 zł 

 

 

Zostaje około 1000 zł na wygłuszenie i kable

 

Co sądzicie o takim zestawie, i czy 1000 zł na kable i wygłuszenie i dystanse wystarczy ? (czy o czymś zapomniałem ?)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj z kondensatorem, dobre kable zasilajace OFC (spokojnie wystarcza 25mm2, jak chcesz zaszalec to daj 35mm2) i poprawnie zrobione wszystkie polaczenia w zupelnosci wystarczaja. Junior to sprawdzona konstrukcja, z rainbowem nie mialem do czynienia, ale mimo wszystko poszukalbym cos lepszego. Zaczekaj z tym wzmakiem, poczytaj forum, a moze jak juz przyjedziesz do kraju, to bedzie cos ciekawego na gieldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, koniecznie musi byc 2DIN? Nie wiem jak z podlaczeniem wzmaka do oryginalnego radia VW, a co do pionka, to te nowsze raczej super brzmieniem nie grzesza. Co do wzmaka, to 1300 bez zlotowki masz np 

u-Dimension ProX 500.24 AYA http://www.caraudiosklepy.pl/u-dimension-prox-50024-aya-p1095.html, bedzie lepszym wyborem od Juniorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobre,,,a  z prockiem PXA-H100 bedzie jeszcze lepsze  :szok: jak dobrze przeszukasz ebaya to sie w 400 zmiescisz z procesorem dzwieku 

a jak nie to ten model juz ma wszystko co potrzebujesz do czsowek zwrotek itd to jakbys sie chcial w przyszlosci w to bawic 

http://www.alpine.co.uk/p/Products/mobile-media-stations4/ive-w535bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystko uporządkować zebrałem wszystkie informacje i potrzebuje by ktoś to "przyklepał" ew. malutkie zmiany (ale takie tyci ) :)

 

Jednostka sterująca

 

ALPINE IVA-W520R

 

Głośniki przednie 

 

FOCAL K2 Power 165 KR2 -1899 zł

 

Wzmacniacz

 

u - Dimension ProX 500.24 AYA -1299 zł

 

Kable Głośnikowe Zasilajace i RCA 

 

 

Hollywood PRO-24 21mm2 -299zł

 

Maty na drzwi

 

STP SILVER 20szt. 53x75  (nie za dużo ?) - 1048 zł

 

Dystanse 

 

MDF  - 48 zł

 

Cena łączna : 4593 zł (kobita mnie zabije heh ) 

 

Jedynie nie jestem pewien czy potrzebuje aż 20 mat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kable Zasilajace i RCA
 
"DIETZ" 23092 35mm2 100A - 155zł

 

Zamiast w grube przewody zasilające CCA lepiej zainwestuj w nieco cieńsze ale OFC. Nie dość, że więcej prądu przez nie puścisz to ponadto łatwiej poprowadzisz je przez auto. Np. Hollywood PRO-24, cena 299zł. Masz tam przewód o przekroju 21mm^2, a prąd jaki przez niego spokojnie przepłynie to 125A. Jak chcesz taniej to kable spawalnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie kupic bull pack hollywood ten 2.5 m2 i starczy na dwoje drzwi,kup kable spawalnicze 35 mm2  wyjdzie Cie to 200 za komple po 5 metrow a bedziesz mial przyszlosciowo pod grube wzmacniacze i prad sto razy lepiej plynie nizeli CCA czy OFC 



maty Cie wyniosa max 400 z przesylka za te hollywooda i masz juz 600 do przodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...