Skocz do zawartości

Zestaw do max 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

 

 

Na wstępie wytłumaczę się ze od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale mam większy zamęt niż na początku :) 

 

Otóż posiadam Passata B6 sedan i planuje montaż car audio do 4000 zł nie wliczając radia gdyż na to są osobne fundusze :) 

 

Nie posiadam ulubionego rodzaju muzyki (słucham wszystkiego co "fajne" z nastawieniem na utwory z głębokim basem) 

 

Radio (które mnie interesuje w cenie max 1920 zł do kupna w UK gdyż tam mieszkam )

 

 Pioneer AVH-2400BT bądź oryginalne VW RNS 510 wiec to będzie jednostka sterująca. 

 

Zestaw w cenie do 4000 zł musi zawierać wszystkie potrzebne elementy wliczając

( ceny z polski gdyż wszystko będę kupował w sierpniu z okazji pobytu w Polsce)

 

Zestaw głośnikowy przedni

Zestaw głośnikowy tylny 

Wzmacniacz 

Kable głośnikowe 

Kable sygnałowe 

Kable zasilające wzmacniacz 

Maty wygłuszające drzwi 

Dystanse 

 

Zestaw będę montował samemu wiec odpada koszt robocizny. 

 

Jeżeli ktoś z szanownych użytkowników ma czas i ochotę na pomoc w doborze zestawu będę bardzo wdzięczny  :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem nad subem ale jest problem.. 

Mogę wykorzystać tylko wnęki w bagażniku(moja droga połówka się nie zgadza na nic więcej), wiem ze skrzynki można tam zamontować 18 l na stronę . Jednakże nie chce zbyt tracić na jakości systemu w kabinie ze względu na budżet 4000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze do 4000 tysi to ktos Ci tu doradzi cos dobrego,licz 600 na maty przod i tyl drzwi,plus z 60 za dystanse,dalej kup porzadny uzywany wzmak,poszukaj w angli jakiegos genesisa moze nawet dwa jak chcesz i tyl dobrze zrobic,zglos sie do Radka o kable on Ci cos doradzi na 4 ro kanalowke,o glosnikach musisz poczytac bo roznie brzmia,np Powerbassy 2XL 60 C mam i tez lubie czuc bas i te mi podchodza ale wzmak min 100 ke RMS na kanal,jak dobrze zrobic drzwi i fajny wzmak do tego to zaden sub Ci nie bedzie potrzebny bo napewno twoja Panna nie liczy na masazer plecow podczas jazdy itp atrakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to napisz gdzie bedziesz w Polsce to moze ktos bedzie mogl Ci sluzyc pomoca i bedziesz mogl posluchac jakiegos systemu



Zrezygnuj wiec z tylnych glosnikow i bedzie na suba a napewno zwiekszy to jakosc systemu.

dobrze kolega mowi tez tak mozna,zamiast tylnich glosnikow mozna dolozyc do innego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce będę przez większość czasu we Włocławku i tam będę robił nagłośnienie, potem 4 dni w Tychach. 

Co do zakupów w Anglii to tutaj ceny są kosmiczne :)

Głośniki w tylnych drzwiach można wyrzucić jeżeli sadzicie ze lepszy przód będzie bardziej na miejscu.(Bas nie ma zdominować auta tylko dopełnić scenę muzyczną wiec może tylko dobre głośniki ?)

Jednakże wolałbym "składać" zestaw z nowych części ze względu na ograniczony czas pobytu w Polsce ( 14 dni), a w tym czasie chce mieć wszystkie elementy skompletowane i założone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drzwi będę wygłuszał sam . Zależy mi na wyglądzie jak najbardziej seryjnym ale to inny temat którym nie chcę "zaśmiecać" tematu :) Na razie chcę się skupić na jakich komponentach złożyć.

 

Co do tyłu myślałem nad Hertz DSK 165.3 (ale i tak wszystko mi się miesza :)

Z przodu coś z gamy DLS'ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnuj z tylu chyba ze sam tam bedziesz jezdzil,wyglusz drzwi i szukaj dobrego przodu i wzmaka na ten przod,jesli sam to wszystko bedziesz robic to sie juz zastanwiaj czy 3way czy 2way i gdzie to upchasz....



http://allegro.pl/dls-iridium-6-2i-swiatowa-klasa-w-wiosennej-cenie-i3219618467.html

 masz na przod chyba ze ktos proponuje cos innego jak juz tak chcesz DLS-a.poczekaj z pare dni napewno ktos kto mial doczynienia z DLS-ami to Ci doradzi konkretniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK co sadzicie o takim zestawie.. 

Głośniki przednie DLS R6A - 599 zl

Wzmacniacz do nich U dimension Glow 4075 - 777 zl

Sub. JL 10W3v3-2 - 999 zl

Wzm. do sub. Powerbass ASA-600 - 799 zl

STP SILVER mata bitumiczna maty 10 szt 53 x 75  -499 zł

 

Cena łączna 3673 zl ( Co sądzicie ?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo chciales nowe to masz 

http://allegro.pl/dls-ra25-wzmacniacz-2-kanalowy-i3175844468.html

 

 

http://allegro.pl/dls-ultimate-up8i-nowy-komplet-bezkonkurencyjne-i3219617962.html

 

plus kup maty hollywood hrk 250 starczy na przod za 370 i dobre kable od Radka za 100-200 i masz dobry system jako nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo chciales nowe to masz 

http://allegro.pl/dls-ra25-wzmacniacz-2-kanalowy-i3175844468.html

 

 

http://allegro.pl/dls-ultimate-up8i-nowy-komplet-bezkonkurencyjne-i3219617962.html

 

plus kup maty hollywood hrk 250 starczy na przod za 370 i dobre kable od Radka za 100-200 i masz dobry system jako nowy

Kable od radka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poszukaj na forum kolega Radek zajmuje sie takimi rzeczami powiedz ze chciales kupic dobre kable RCa dlugosci jakiej tam Ci potrzeba,jak wzmak w tyle to z 5 m jak blizej to krotsze i napisz mu za ile chcesz,na kablach tez nie oszczedzaj od 100 ki w gore jak juz masz taki limit i taki sprzet to spokojnie daj nawet 200 jak sie takie u niego znajda a napewno nie bedziesz zalowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...