Skocz do zawartości

Skoda Octavia Combi 2


bajer81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast juz przyszedl mi pomysl zeby miec dwa suby po jednym na kazdej stronie , nigdzie jednak nie widze takiego rozwiazania zeby graly "ku sobie" ktos probowal ?

 

Mam wrażenie że skądś ten pomysł ZNAM :D

A budka naprawdę zajebista aż zazdroszczę że nie mam gdzie tak podłubać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos moglby mi cm zamienic na ms ?

Podeslac linka moze jakis programik jest ktory to przelicza.

 

 

Podeslac linka moze jakis programik jest ktory to przelicza.

 

 

Na stronie 23 masz tabelkę ...zresztą w każdym chyba manualu alpiny jest taka tabelka .

OM_CDE-178BT_PL.pdf

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do czego służy urządzenie 1Din na dole poniżej stacji multimedialnej? To rux? Zamontowany w jakimś konkretnym celu, jako ozdoba czy z cyklu na bogato bo mam ;)

Procek chyba lepiej wrzucić na tył i jeden kabelek idzie wtedy do tylu (ai-net z kwa 610) a na tyle tylko krótkie chinche do wzmakow?

Fajnie zabudowany subislaw musze nad czymś takim u siebie pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek ze stacji 2 din leci po ai-net i faktycznie cala obsluga procka dostepna jest z iva505 wiec defakto rux niepotrzebny ale taka aukcja byla na ebayu i wygralem komplet 700tka +rux za 185 funtow. Wiec zalozylem, w zasadzie to pelni tylko funcje equalizera.

Co do przeniesienia procka na tyl to moze kiedys przeniose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem z pokolenia pionerka z delfinkami wiec tak mi zostalo ze lubie jak sie cos dzieje na wyswietlaczu a na iva to tylko "droga mleczna" nawet jak komus zalatuje "bogactwem" ;)

 

Na gieldzie nie oplaca mi sie sprzedawac za duze koszty przesylki

Szkoda bo mam pare klockow na boku ktore leza i sie kurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sobie ruxa, chociażby z tej prostej przyczyny, że dużo wygodniej się na nim konfiguruje 700kę. W twoim przypadku puszczanie sygnału ai-net'em jest trochę marnowaniem możliwości procesora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie rux trafil to zostawiam.

Poprawilem dzis przekruj kabla "-"

I rozpoczolem zabawe z przenoszeniem wofera ale fotek jeszcze nie wrzucam bo narazie tylko pocieta tapicerka.

 

I jakby komus lezaly dls sca3 to moze dac znac jak nie to wrzuce ogloszenie jak skoncze wofery

post-1238-0-69755300-1419183399_thumb.jpg

post-1238-0-70817600-1419183417_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło się coś z robotą?

 

Ruszylo to moze za duzo powiedziane licze na troche wolnego czasu i pogode.

 

Tak przy okazji to sca1 nabraly nowego brzmienia nie halasuja juz tak jak na pxa100 i nie trzeba ich sciszac, sca6 zalozylem narazie w stare miejsca ale poza lepsza srednica nie da sie nic o nich powiedziec dlatego je przenosze z opcja dolozenia sca3 w 3wayu no i moze drugi subik skoro powalla twierdzi ze mozna.

 

Plany sa jak bedzie czas i miejsce do pracy to powoli do przodu na foty za wczesnie tylko ucieta tapicera i sruby na gwintowanych nitach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można było kable poprowadzić inaczej i dać oprawkę bliżej klemy.

 

Sam kabel dosyc sztywny i stawial opor po drodze oslona filtra powietrza, za maly kawalek blachy z podporka maski znow oslona bezpiecznikow wiec tak wyszlo 3 cm w te czy w tamte - nie badzmy drobiazgowi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo tylko zapytanko czy tak mozna do tego jeszcze dluga i wyboista droga.

Plan jest taki:

Procek zmieniony

Przeniesc wofer do przodu

Potem dolozyc sredniaka przy okazji ukierunkowac slupki (tu mam dylemat czy sca3 czy moze cos innego ?)

Zmiana piecy dla wofera i suba

Wygluszenie reszty auta i moze dopiero drugi subik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nimi nie tak ??

Chcialbym zeby wofery mialy lepszego kicka zobacze jak zagraja w komorach pod pdxem

Docelowo chcialbym genesisa do kompletu.

A subik chyba i tak potrzebuje czegos mocniejszego ;) zeby do konca rozwinol skrzydla ?

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...