Skocz do zawartości

Załamka po założeniu hertz HSK


wicher18gl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wcale nie pisze ze chce 2x wiecej glosnosci , nie potrzebuje walic pod wiejskim festynem . czuje ze małemu brakuje mocy prosze tylko o porady, co zamiast 45 o tej barwie to najgorsze ze nie mogę przesłuchać więcej wzmakow :( dlatego szukam jak najwięcej opinii na temat większych braci 45  każda opinia jest cenna i z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten signat deklaruje 2x150/4R przy THD 0.05% czyli jest w sam raz, lepeij kupić mocniejszy niż słabszy i dwa razy potem wymieniać, piszesz że lubisz czasami głośniej posłuchać  więc zapas masz ogromny, efekt zalegania masz jak w banku już po jednej nutce, potem bedziesz tylko sciszał :D

Mam tylko 90km do rzeszowa mogę się umówić na odsłuch, chętnie bym posłuchał tego zestawu w innej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No i z HSK sprawdzony kompan ;)
heh, taki sprawdzony że JBL da 1002 go połknał odnosnie "złagadzania" ht w bezposrednim porównaniu...

 

 

 


nawet blaupunkt va 2100
nie wiem co chcesz powiedziec i co chcesz udowodnić? Jesteś swiadom ze ten blau to nie najgorszy wybór a napisałeś zdanie tak jaby Signat nie był wart swej ceny i chodził gdzies w półce jakosciowej magnata... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wybor padl na Audisona 209 od kolegi Eszte , dziś testowałem i jestem mile zaskoczony naprawde ladnie gra i mocy ma w sam raz ;) teraz pora na zabudowę bagażnika podwójna podłoga zbieram materiał jutro zaczynam zdam relacje foto jak mi to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dopiero zobaczyłem ten temat.
Po pierwsze skręć / ustaw dobrze gain, bo protect i przepalające się bezpieczniki to nie dobry objaw... coś robisz nie tak;]
Ogarnąłeś w końcu cięcia?
Mi ten piec się grzał, ale nigdy do stopnia niebezpiecznego, albo przesadnie wysokiego. Natomiast protect'a mi nigdy nie wywaliło, tym bardziej nigdy mi nie przepaliło bezpiecznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeją się, ale w tym ich uroda. Jak by się nie grzały to kupę by grały. Tak po skrócie ... każdy piec którego słuchałem i który mi się podobał ( szczególnie na wysokich : Audison Vr206, Genesis DA100,  ) łapie pewną temperaturę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kup stara decade, moze byc słabsza tylko pod tw... Grosze a ja uwazam ze to niedoceniane wzmacniacze. Na nas w przypadku HSK zrobiły duze wrazenie.                                                                                                                                                                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem czekam na Protovision Reality 284 słyszalem dużo dobrego na jego temat że ładnie gra na wyższych partiach i nie zamula :) zdam relacje jak tylko dojdzie 

To jest fajny piec ale raczej zimny i dosadny. Mnie się bardziej podobał na dole niż na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mnie się bardziej podobał na dole niż na górze.
A na dole wogole moze sie podobac? Tzn. inaczej,  wiadomo ze watty nie graja ale taka ich ilosc we wzmacniaczu nie posiadajacym nawet standardowej przetwornicy nie pozwala przeciez cieszyc sie dynamicznym graniem woofera, mnie zupełnie nie wystarczyła ale faktycznie takze probowałem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...